Избор на сушилня - Тема 11

  • 81 053
  • 770
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 741
Мисля, че elena_moskova има предвид,че от физическият магазин на  Miele ще я вземе на 1300 лв. Аз така я взех, но цената е 1390лв ако искаме да бъдем точни.

# 766
  • Мнения: 4
Аз не разбрах нищо. Как хем е на 1790 лв, а пък хем можете да го вземете на 1300......
 Аз под всяка сушилня виждам и бутон "купи онлайн" или "добави в количката". Вие си знаете, аз само предложих по-евтини оферти, от тази, която сте показала за Миле-то. Успешен избор!
Мерси!

# 767
  • Мнения: 351
За 1300 лева Миеле е правилният избор. Simple Smile

# 768
  • Мнения: 1 079
Аз не разбрах нищо. Как хем е на 1790 лв, а пък хем можете да го вземете на 1300......
 Аз под всяка сушилня виждам и бутон "купи онлайн" или "добави в количката". Вие си знаете, аз само предложих по-евтини оферти, от тази, която сте показала за Миле-то. Успешен избор!

В магазините на живо има промоции на някои модели, това не е обявено онлайн и важи само за купуване от магазин.

# 769
  • Мнения: 11 575
Аз не разбрах нищо. Как хем е на 1790 лв, а пък хем можете да го вземете на 1300......
 Аз под всяка сушилня виждам и бутон "купи онлайн" или "добави в количката". Вие си знаете, аз само предложих по-евтини оферти, от тази, която сте показала за Миле-то. Успешен избор!

В магазините на живо има промоции на някои модели, това не е обявено онлайн и важи само за купуване от магазин.
Именно де, затова ѝ казах да отиде до някой център на Миле, ако има възможност. Така написано, не разбрах нищо. Видях, че сушилнята първоначално е струвала 2190 лв и сега е на 1690 в Техномаркет и реших, че това е въпросното намаление от 500 лв.
Скрит текст:
Тя не ползва препинателни знаци във въпросния пост. Как да я разбера?!

# 770

Общи условия

Активация на акаунт