Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 52/

  • 22 580
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 922



Еда като най-добра студентка печели степендия, за да завърши образованието си в чужбина. Въпреки това в последния момент я губи – изключена е от университета и остава само с диплома за завършено средно образование. Няколко месеца се опитва да се срещне със Серкан Болат който отговорен за случилото се. Еда започва да работи с леля си в отглеждане на цветя. След като разбира къде ще се проведе бизнес срещата на Серкан, решава да отиде да се срещне с него, но двамата ще бъдат принудени да изкарат един ден оковани в белезници. Импулсивността на Еда и привличането между тях, ще ги въвлича в игра, която ще играят дълго време.

































# 1
  • Мнения: 454
Розичке, страхотна си както винаги💐😘 Благодаря за новата темичка и най-вече за всички красоти, които ни показа😍
https://www.instagram.com/p/CINMIUWpRia/?igshid=q8vv8x97qb6y
С Барис искам да го видя❤❤❤ Ще пиша писмо до Нетфликс да им го предложа🤣

# 2
  • Мнения: 5 563
Благодаря за новата къщичка, да я изпълним само с красоти! Дневна доза Кероин от тук си я получавам!❤

# 3
  • Кърджали
  • Мнения: 10 264
Тук.
Благодаря за новата тема.
Дано до края ѝ не ме разведетв... 🤣🤣🤣🤣

# 4
  • Мнения: 10 207
Диди, много благодаря за новата темичка Simple Smile

И къде без нашите сладури Revolving Hearts

# 5
  • Мнения: 1 130
Благодаря за новата тема!🌹
Аз искам да видя Керем във филм с Демет Йоздемир.

# 6
  • Мнения: 2 130
Алекс дай математиката насам, обичам я, а и хем да те отървем малко 😂

Бро, блу ааа няма такива тука, или сте се хванали на хорото или гледате от страни.
ХАНДЕ НЯМА ДА СЕ ЦЕЛУВА С НИКОЙ🤬⛔🤬⛔🤬⛔
Тя само на домашно ще тренира с Керем, а и нали ще я разделяме с нейния Дон Баръш, какво има да тренира, тя целувките с онзи рижавия си ги може. Кой знае как си търсят пломбите в домашни условия, ама хайде...
ДъБюрсинче виж сега, ние с Бро искаме да гледаме Истанбул, но като снимка до спалнята на Хаш и Кей, но и това ще се случи, когато заснемаме едни конкретни неща, но за тях по нататък.

# 7
  • Мнения: 454
Тук.
Благодаря за новата тема.
Дано до края ѝ не ме разведетв... 🤣🤣🤣🤣
Спорен е този въпрос🤦‍♀️🤣Ама ще мина и теб да взема напът за Керемчо😍

# 8
  • Мнения: 8 922
Баръш и аз го харесвам сладур е,но приятели-врагове биха могли да изиграят и до там...
 Почвам аз да видим кой ще почне след мене
Въпроса е за мъж за жена докато не свърши това дизи никой не му глася за сега,че сметките ми криви излизат все...

3.Категорично!



2.От моята уста в божийте уши



1! -

Ако го дадем на топ пет бих добавила Илкер Калели,Кенан И както и Каан Урганджъоулу!

# 9
  • Мнения: 10 207
Алекс дай математиката насам, обичам я, а и хем да те отървем малко 😂

Бро, блу ааа няма такива тука, или сте се хванали на хорото или гледате от страни.
ХАНДЕ НЯМА ДА СЕ ЦЕЛУВА С НИКОЙ🤬⛔🤬⛔🤬⛔
Тя само на домашно ще тренира с Керем, а и нали ще я разделяме с нейния Дон Баръш, какво има да тренира, тя целувките с онзи рижавия си ги може. Кой знае как си търсят пломбите в домашни условия, ама хайде...
ДъБюрсинче виж сега, ние с Бро искаме да гледаме Истанбул, но като снимка до спалнята на Хаш и Кей, но и това ще се случи, когато заснемаме едни конкретни неща, но за тях по нататък.
Снимайте на воля, ще съберем сумата да платим глобата на СЕМ - Турция ... Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 1 244
Присъединявам се към благодарностите за новата тема!

Нямам никакви съмнения, че ще бъде запълнена бързо и с оригинални постове, снимки, гифчета, клипчета и т.н.! Flowers Hibiscus

За желания тандем, вече написах в предишната тема, така че се самоцитирам: "Обожавам този тандем! Рекламата с Керем Бурсин и Баръш Ардуч съм я гледала стотина пъти! Много различни, много харизматични, много елегантни, класни мъже!" Gift Heart

Хубава вечер, момичета! Nature First Quarter Moon With Face

P.S. Редактирам се, за да не пускам нов пост! В руските теми цари оживление, всички коментари са свързани с информацията, че от утре 01 декември 2020 год. FOX life Русия стартира излъчването на сериала "Почукай на вратата ми". Опитах се да намеря информация колко епизода са закупени, но такава за момента няма!

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 21:16 от nrgmama

# 11
  • Кърджали
  • Мнения: 10 264
Бурсинче, мини мини...
Nalbantova, как може да харесвате това чудо математиката с мойта щерка, не разбирам. Китайски бих научила по-лесно.. Тя е много запалена, една от любимите ѝ науки, заедно с Астрономията. Сега решаваш задачи за състезанията.... Бррррр, ужас....

# 12
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 804
и това ми харесва за аватар....
направо съм пред голяма дилема.....
Благодаря за новата тема.....
Скрит текст:

# 13
  • Мнения: 697
Диди, благодаря за новата къщичка. Отново е прекрасна. Дано имаш време по-често да вадиш красоти от архива.
Момичета, пожелавам ни приятни часове в това уютно място. Внасяте толкова много усмивки и настроение в дните ми. От сърце ви благодаря на всички.
п.с. Диди, страхотни предложения за партньори. За Къванч и Ози и аз мислех. Но като гледам и другите, които си написала (и всичките ги харесвам), би се получило страхотно. Дано и някой от бранша им да му дойде такава идея. За дамите - Афра и Бахар Шахин харесвам как играят. Ще ми е интересно да ги видя заедно на екран. Знам, че с Афра вече е снимал, не съм гледала филма, но разбрах, че той малко присъства. Искам да има повече време, за да си покажат възможностите.

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 21:22 от blue`

# 14
  • Мнения: 339
Благодаря за новата тема!🌹
Аз искам да видя Керем във филм с Демет Йоздемир.

Това ще е отврат🤮

Общи условия

Активация на акаунт