Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 48/

  • 26 438
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 391



Еда като най-добра студентка печели степендия, за да завърши образованието си в чужбина. Въпреки това в последния момент я губи – изключена е от университета и остава само с диплома за завършено средно образование. Няколко месеца се опитва да се срещне със Серкан Болат който отговорен за случилото се. Еда започва да работи с леля си в отглеждане на цветя. След като разбира къде ще се проведе бизнес срещата на Серкан, решава да отиде да се срещне с него, но двамата ще бъдат принудени да изкарат един ден оковани в белезници. Импулсивността на Еда и привличането между тях, ще ги въвлича в игра, която ще играят дълго време.


































# 1
  • София
  • Мнения: 5 740
Записвам се тук с огромни благодарности към Галка и Диди. Hug Много ми харесва шапката на темата ни! Heart Eyes Наистина от сърце си пожелавам тази тема да изпишем предимно с положителни емоции - да ни хареса много новият епизод, да сме със задоволителен рейтинт и това, което предстои в следващите епизоди, да е още по-добро от видяното до момента. Heart

# 2
  • Мнения: 454
Хоп и аз в новата тема😍Благодаря ви момичета за нея💐🧁🍷

# 3
  • Мнения: 10 256
И аз благодаря на Галка и Дидито за новата темичка Flowers Hibiscus

И къде без нашите симпатяги Gift Heart

# 4
  • Мнения: 454

Е не е нормално да е толкова красив и секси❤😍❤😍❤

# 5
  • Мнения: 697
Гали, Диди, Flowers Hibiscus благодаря за новата къщичка. Както винаги е прекрасна и уютна.
Присъединявам се към Бърборанка в пожеланието за много позитивни емоции в страниците на темата, много любов и смях в сериала с нашите любимци и всички, които им помагат. Sparkling Heart

# 6
  • Кърджали
  • Мнения: 10 293
Да се настаня и аз удобно тук. Удобно, но със сърцетуп

# 7
  • Мнения: 1 035
И аз благодаря на момичетата за страхотната нова тема Kissing Heart
С пожелания за лека вечер:

# 8
  • Мнения: 3 387
Този път няма анкетка Heart
Идвам в новата уютна , топла къща пълна с любов! Heart
Благодаря за темичката.

# 9
  • Мнения: 1 906
Записвам се в прекрасната нова темичка. Нашите са много красиви. А Ханде има просто съвършен а красота. Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 571
Имаме рекорд за изписване на тема .Trophy
    Благодарности на момичета за бързата реакция и новата къщичка Flowers Cherry Blossom
     И малко усмивки от старите ленти Heart

# 11
  • София
  • Мнения: 534
Благодаря за темата,за превода,и за занимателните  споделени мисли,действат определено отпускащо  и успокояващо ,че има и други луднали по сериала,не си сам.  Момичета яко сте се наточили за пилешка супа,и има защо,но ако направи номер на Еда ,да остане с погрешно впечатление,а този номер би бил умишлен,каква супа ще ядем всички? от пиле или от болтчета и гайки на един унищожен робот.Еда не е беззащитно цвете,изглежда крехка ,но така ще отстоява позициите си,чак ще ми е мъчно да гледам Робота,независимо че сам ще си го е заслужил.                                                                             

# 12
  • София
  • Мнения: 1 246
Добър вечер в новата тема! Специални благодарности за създателите й!

druon77, радвам се, че си здрава и само професионалните ангажименти са ти попречили да пишеш в темата! Споделям написаното от теб, дори написах пост с подобно мнение като твоето, но с други думи! Позациклиха малко с развитието на действието, с динамиката и това се отрази на рейтингите! Но и аз се надявам на положителна промяна в следващия епизод и на по-висок рейтинг! Двата трейлъра, които ни поднесоха определено дават заявка за това! Както казва една житейска философия "Надеждата умира последна!".
Поздравления за новите ти придобивки! Мислех си тези дни, колко много и в различни направления ни обогатява този сериал - откриваме нови и преоткриваме стари книги, писатели, поети, сентенции, музика! За емоциите и усещанията изобщо няма да споменавам, но съм впечатлена!
 
neorum зарадва ме факта, че само и единствено твоята дълбоко отговорна природа е причината за твоето отсъствие от темата! Притесних се в един момент, да не си се изгубила в някой огромен мол в търсене на Creed Aventus Sunglasses

mury9 няколко момичета вече са взели отношение по твоя пост касаещ интереса на Керем Бурсин към сериала и за да не ги повтарям, ще кажа само че подкрепям написаното от Blue и Алекс! Определено смятам, че не само Керем Бурсин, но и целия екип на сериала са приятно изненадани от международния успех на сериала, трудно им е да го възприемат (вероятно са го очаквали, никой човек не стартира проект с идеята той да е неуспешен!)! Всички те стартирайки работата по този сериал са били наясно с нещата от "кухнята", а именно: 1) че става дума за романтична комедия; 2) че турския зрител предпочита драми (давам една таблица за онагледяване - турския зрител определено предпочита да гледа драми и криминални драми!)! Следя новините около турските сериалите тези месеци (покрай пристрастяването ми към нашия сериал) и съм буквално изумена на какво е подложена турската дизи-индустрия! Спират се проекти след 3, 4 или 6 епизода! Унищожава се с един замах подготовката на един проект, която трае с месеци! И както беше вече написано земният и стъпил здраво на краката си Керем Бурсин не би се възгордял от такъв успех, би го приел с леко притеснение, но не би бил незаинтересован! За нас, зрители остава само надеждата, сериала да има наистина успехи и да стане един от най-гледаните и най- коментирани с положителен знак сериали!

Скрит текст:

Хубава вечер и спокойни сънища!

# 13
  • Мнения: 2 130
Благодаря за темата и всичко, което правите за такива хора, като нас 🥰

Гугутки, не знам на някоя от вас случвало ли ви се е такова нещо или сигурно е от прекалена пристрастност, или от тази болест, от която почти всички тук сме болни, но одеве си слушах една моя много любима песен на Слави Трифонов - Тя.
Докато си вървеше и просто пред очите ми бяха Серкан, Еда и "🐔🤬" 😂 Текста така ми пасваше на техния триъгълник, че не е истина. ТЯ е Селин, а другата е нашата малка Сърничка 😂 Ако някой си няма занимание в момента, моля, нека замени думите и да види дали не е само в моята глава 😂

Ps: Сега гледам в Инстаграм, че "се носят слухове, че сцената с къпането, може да е в офиса" 🤔🤔🤔

# 14
  • Мнения: 218
Gift Heart Само да се запиша в темата - се този път на първа страница. Красив нов дом са ни подготвили Галка и Диди, БЛАГОДАРЯ!
Вие да не сте ходили на обучение по дизайн при Серкан и Еда?!

 Wine Glass Изтърпяхте ли предишния ми пост с най безумния сценарий? Добре, че сте ми приятелки и много тактично премълчавате моите гафове. Какво да кажа - добре, че сте вие, другаде нямаше да има прошка.

Heart Exl Ей, как се правят тези работи - в един ден: превод на епизод, фраг за новия, вашите снимки, клипчета,  прекрасните постове, които преобръщат душата ми. Така бива ли, отново трябва да коригирам настройките си на високи обороти! Предстои ми една чудесна вечер - чака ме много гледане и много мислене, а после ...  отвътре напират едни мисли и чувства, които не мога да премълча!
Къде ми е копчето да включа на зареждане?

Green Heart До после, сладки!

Общи условия

Активация на акаунт