Керем Бюрсин - преди и сега - в очакване на "Seref Meselesi" по Канал Д *Тема 1*

  • 50 533
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 409

Kerem Bürsin


актьорът преди и сега
в очакване на новия сериал "Seref Meselesi"



Керем Бюрсин е роден на 4 юни 1987 година в Истанбул. Висок е 1,79 м, тегло: 75 кг. В Турция е известен с ролята си на Керем Сайер в сериала "В очакване на слънцето". През 1999 година, когато е на 12 години, се мести заедно със семейството си в САЩ. Завършва образованието си в Емерсон Колидж в Бостън, после се установяват в Лос Анджелис, където Керем започва актьорската си кариера. Открит е за киното от спечелилия Оскар продуцент Роджър Корман и участва във филмите "Sharktopus" и "Дворецът на прокълнатите". Учи актьорско майсторство при Каролин Пикман и Ерик Морис. Бюрсин владее отлично английски език и френски език - средно ниво. В гимназията се интересува от музика и свири на бас китара в група. Любител е на конната езда, силовите спортове, футбол, тенис, баскетбол, и най-много лакрос. Любимият му актьор е Даниъл Дей Луис!





~ФИЛМИ~

Rozar Man/Macalester - 2006 - късометражен филм
Thursday/Grauss - 2006
Strawberry Melancholy - 2007 - независим филм
The Architect/Craig - 2007 - късометражен филм
Killian/Lennox - 2008 - късометражен филм
Wendigo/Andy - 2010 - независим филм
Sharktopus/Andy Flynn - 2010 - кино филм
Palace of the Damned/Adam - 2013 - кино филм



~ТЕАТЪР~

Harold's Fall
Mariner
The Music Man
Fiddler on The Roof
All out


~СЕРИАЛИ~

Güneşi Beklerken/Kerem Sayer - 2013



~НАГРАДИ~

Tüm Amerika Liseler Arasý Tiyatro En Yyi Erkek Oyuncu
Evvy Ödülleri En Yyi Umut Vadeden Oyuncu/The Architect-Craig - 2008
Ege Üniversitesi Medya Buluþmasý En Yyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014
Dilek Ödülleri En Yyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014
20.Altin Objektif Ödülleri En Yyi Umut Vadeden Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014
Kristalfare Medya Ödülleri En Yyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014


~РЕКЛАМИ~


El Polo Loco/Tequila Shoot - 2010
Line/Sen Line İndir - 2013
Lipton/Şans Öpücüğü - 2014





Приятни минути в темата!
   bouquet

Последна редакция: нд, 27 юли 2014, 10:03 от ·٠•Snejka•٠·

# 1
  • Мнения: 8 409
Отдавна исках да пусна тази тема, но изчаквах края на "слънцата".  Hug Wink Много харесах Керем и от малкото, което видях в сериала и мисля, че заслужава отделна тема.  Hug Добре дошли на всички почитатели на Кер.  bouquet

# 2
  • Мнения: 12 719
Снеже !   bouquet
Идвам си уморена от плажа и какво да видя Mr. Green и все пак всякак го харесвам  Peace Heart Eyes
Пък и това е перука за филма  Mr. Green Heart Eyes


# 3
  • Мнения: 8 409
Привет, Диди. Hug Heart Eyes

Мерси за снимката.   bouquet Много е различен с перуката.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 12 719







Ясемин Аллен някои имат подозрения че е от първият тийзър за сериала Шереф Меселиси  Peace
Хвърлих и доста сериозен поглед само Мерхамет не гледах с нея много ми харесаха с Йозджан Дениз и филма и всичко жестоко ме докосна изгледах я в Елиф това е първата и роля сериала е спрян там е и доста по различна
Колкото до Шукрю грам нямам и намерение и да го подценявам защото в Бенима много ми хвана окото , а в началото харесвах Берк за Гизем,но за първа роля момчето се справи брилянтно...
Определено чакаме пък да видим сега и филма с Фарах и Мехмет звучи доста интригуващо върнаха ни 60-70 те години обичах го като Керем Сайер готова съм да гледам и всяка друга негова роля....
Колко до фенките от завчера са ме гръмнали намерили домът му няма да се очудя ако някой не заспи там само и само да го види  Joy

# 5
# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 33 399
Този туитър, който сте дали не е неговия  Naughty

# 9
  • Мнения: 12 719
Този туитър, който сте дали не е неговия  Naughty
Да наистина Снеже смени туита сега ще ти пусна истинският  Peace
Даже не обърнах внимание за туита Peace


# 10
  • Мнения: 2 685

  Информацията дадена за Керем Бюрсин не  е точна , да не кажа не вярна  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 9 293
Тема за Керем Бюрсин си има. Темата за слънцата ще продължи за новия му проект, както и за тези на колегите му. 

# 12
  • Мнения: 8 409
Добро утро. Hug Hug Hug



Туитъра го смених.  Wink Hug Благодаря, Дидиbouquet  За биографията - превеждах от турски с гугъл и е възможно да има неточности. Който има по-точна/вярна, да я даде, моля, ще е сменя. Ако не - така остава, а ще поправяме впоследствие.  Wink Няма да му пишем биографична книга, така че не е толкова фатално, според мен. Wink

ДидиHeart Eyes  мерси за снимките.   bouquet Ще чакаме филма да видим как се представя. Wink

А за сериала - на мен и Шюкрю ми харесва, а за Ясемин се доверявам на теб, общо взето добра комбинация се е получила, май. Party

Хубав ден.  bouquet

# 13
  • Мнения: 8 409
Нещичко за филма с участието на Керем.  Hug Не е нещо ново, май, но публикацията е от вчера. Hug

http://www.ratingkurdu.com/kerem-bursin-yeni-roluyle-cok-sasirtacak/

# 14
  • Мнения: 12 719
Добро утро Снежко !  Hug Hug Hug
Благодаря ти за кафенцето супер ще ми дойде  Flutter
Нямах възможност да видя биографията какви неточности има ще я погледна и когато мога ще я преведа не мисля че е толкова фатално че си объркала  Embarassed
Важното е че си се постарала Peace
Снощи мина доста трагично и скучно нали превеждам Гелините и си почивам понякога та от любопитство намерих Мерхамета и съм е тъй от финала му  #Crazy
Обаче определено Ясемин и като гад ми хареса хвърлих и поглед там не е положителна и си останах с погледа защото по принцип харесвам лошите да не взема да се привържа към образа и  Joy
Чудя се тук двамата братя ще се изпобият ли за нея  hahaha ?
Абе ще се види едно е сигурно че с всеки изминал ден Ясемин ми харесва все повече и повече  Heart Eyes
Кой знае може би защото е руса и я свързвам с моята душичка   Heart Eyes hahaha Joy



Общи условия

Активация на акаунт