Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 48/

  • 28 062
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Е как може да играе така този красавец. Ако това наистина е игра и няма никакви чувства към Ханде, шапка му свалям.
Що се отнася до въпросите от лайфовете които съм гледала, предпочитат да им се задават въпроси свързани със сериала.

# 46
  • Мнения: 10 317
Ново от продуцентите Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 5 740
Прекалено секси поглед, ако питате мен. Подарява рокля на Еда (от тази сцена е погледът), ама по-скоро я разсъблича с този поглед. Grinning

Малко закъсняло "добро утро" и от мен. Simple Smile Алекс, това много ми хареса: "И какво за Бога пият роботите, та да изглеждат така очарователно-небрежно?" И аз се чудя същото...

mi_si, идеята за лайф на Керем с бг-мамма много ми хареса. Heart Eyes

Желая ви много усмихнат и ползотворен ден! Малко остана до сряда... По-късно днес ще си изгледам епизода на спокойствие, че вчера си припомнях стари сцени от минали епизоди и бях доста активна тук, та... реших да си оставя епизода за днес, за да му оттдам нужното внимание. Обикновено епизодите с превод ги гледам в спокойна обстановка, изключвам се от всичко друго, за да не се разсейвам. Потапям се в магията на филма и наистина тези два часа и нещо минават неусетно. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 10 317
Ханде :





****
 
.... и са тагнали режисьора .... Stuck Out Tongue Winking Eye
Това феновете страшна работа Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 130
Като ги гледаш как си гушкат кученцата, чак да ти се прииска да си куче в един момент 😂

Това само ще го сложа тук 😂😂😂

Последна редакция: пн, 16 ное 2020, 11:50 от Nalbantova

# 50
  • Мнения: 3 241
Прави ми впечатление, че Ханде избягва да носи дрехи и аксесоари с видима марка, докато сестра ѝ Гамзе като видна инфлуенсърка е точно наобратно.

Иначе вчера като гледах повторно епизода с превод, забелязах, че колата на Айдан е кабрио като Робомобила. Личи си, че на нея се е метнал Серкан и започвам леко да се съмнявам дали Алптекин му е истински баща  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 51
  • Мнения: 10 317
Имаме да наваксваме малко тази седмица Simple Smile
"Сериалите на Фокс за изминалата седмица"
Mucize Doktor = 7.86
 Yasak elma = 7.39
 Baraj = 4.74
 Çocukluk = 4.37
 Zümrüdüanka =4.19
Sen Çal kapımı = 3.92
 Öğretmen = 3.58

# 52
  • Мнения: 697
Иначе вчера като гледах повторно епизода с превод, забелязах, че колата на Айдан е кабрио като Робомобила. Личи си, че на нея се е метнал Серкан и започвам леко да се съмнявам дали Алптекин му е истински баща  Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз пък след разговора на Айдан с психоложката се замислих за брат му дали не е от първата и любов. Май трябва пак да изгледам разговора, но тогава това ми мина през ума.
Да пускат вече емоджиребуса да гадаем, и да идва сряда, че да видим има ли мокра кокошка под душа. Ама това ако ни го причинят не знам колко фенове ще загубят. Дано не ни разочароват сценаристите.
Между другото Еда и Серкан и в това отношение много си приличат, и двамата са непреклонни по отношение на хората, които смятат за виновни за нещо в живота си, и нямат намерение да простят грешките им. Аз обаче си мисля, че взаимно ще си помогнат да се сближат с бабането и този странен баща.

Последна редакция: пн, 16 ное 2020, 11:57 от blue`

# 53
  • Мнения: 454
Алекс, Бърборанке, сигурно пият някакъв Роботски чай, който те кара да ставаш все по-секси, все по-харизматичен и все по-романтичен Робот😍
https://www.instagram.com/p/CHof_D6pKeu/?igshid=z656auexp0vl

# 54
  • Мнения: 3 241
Всичко е възможно, Блу. Те така и не разкриха историята около смъртта на брата и около депресиите на Айдан. По-нататък Айшето може и да ни разкаже евентуално Rolling Eyes Даже мисля, че Айдан ще сподели историята си с Еда, след като се сближат достатъчно.

# 55
  • Мнения: 1 729
Иначе вчера като гледах повторно епизода с превод, забелязах, че колата на Айдан е кабрио като Робомобила. Личи си, че на нея се е метнал Серкан и започвам леко да се съмнявам дали Алптекин му е истински баща  Stuck Out Tongue Winking Eye

Да, Серкан определено прилича повече на майка си. Честен, благороден, богат, горд наследник на родът й. Нали в сайтът на Фокс пишело, че Айдан е била единствена дъщеря на богат Турски род. Дори визуално така са ги подбрали - повече да прилича на Айдан.
В 5 еп Еда му каза, че не става ясно дали и прави комплимент или изтъква неин недостатък. И че това го е наследил от майка си:



Иначе и аз по едно време се съмнявах дали Алптекин е баща му. Ама в разговорът с психоложката стана дума, че Айдан или е сгрешила или съжалява или се чувства виновна за избора си на съпруг? Верочтно семейството й някога не го е одобрило. Thinking Тя беше с много претенции към Еда - все едно някакъв комплекс и може би не искаше Серкан да допуска подобна грешка в живота си и смяташе че има по-добър избор.

В профилът на Алптекин, доколкото помня пише, че бил от обикновено семейство. Доста усилие му е коствало да изгради име.
И мисля, че е възможно Алптекин да е бащата на Серкан и някога да е бил беден коняр - работлив, разбиращ конете, обичащ да чете книги и да слуша музика.

Помните ли как Алптекин се радваше, че Серкан е почнал пак да свири на китара. Guitar Това е нещо, което го умили и разчувства. И Алптекин и братът на Серкан и Серкан обичат китарата и музиката. Сърдит на баща си - Серкан спира да свири (освен веднъж годишно - за брат си).
Освен това какво подарява Алптекин на Серкан за рожденият му ден - книги.
И двамата са работливи. А фактът, че има коне в домът им означава, че и Серкан и Алптекин и Айдан обичат конете. Но на Айдан явно и липсва онзи Алптекин - конярът, в когото се е влюбила....

# 56
  • Мнения: 5 851
Наистина, ако е имало дете от голямата любов, това е много по-вероятно да е брат му. Извън обикновената трагедия на майката, загубила сина си Айдан може да се е сринала, защото е загубила детето на Голямата любов.
Коняр е бил Голямата любов, който си тръгва тихомълком заради кражбите на майка си.
Вероятно Алптекин е бил просто обикновен човек, за разлика от потомците на Селджуците. Може да е бил образован, богат, но не и от "сой".
Малко вероятно е семейството й да не е одобрило Алптекин, като живеят в нейната къща.

# 57
  • Кърджали
  • Мнения: 10 333
Кукличке, Алптекин не е онова момче за което Айдан разказа на Серкан (А и Серкан е по-малкото дете) . Поне тя така му каза - че повече не го е виждала. Само след години е разбрала за причината той да си тръгне от живота ѝ. Даже запомних думите на Айдан след като Серкан я попита дали го е виждала след това :"Не съм, но колкото пъти погледна към конете си спомням за него. Ти сметни колко често" (не знам, много ме докоснала тези думи.)

Алптекин се е появил след това. Баща на Серкан си е. Но определено в нейното сърце онова момче си е оставило специална следа.
Но Серкан прилича повече на майка си, наистина. Може и затова са толкова привързани един към друг.

# 58
  • Мнения: 3 241
Ох, гледам си фрага и как Серкан се любува на спящата Еда. Краде си всеки миг до нея нашето роботче Heart

Усещам, че следващият епизод съвсем ще развълнува кошера ни Animal Bee

# 59
  • Кърджали
  • Мнения: 10 333
Аз съм взела лист и химикал, пуснала съм си да слушам новия си любимец и се потя. Малко съм се надценила май. Уффф, понеже тоз език не съм го учила (бях казвала че сама си го научих) сега като трябва да превеждам от български на турски имам леки затруднения с правилната граматика....
Не, да не си помислите, че съм се отказала. Може да ми е трудно леко (за първи път забелязвам че ми е трудно, може би защото странно и за мен в момента аз като искам да напиша нещо не го мисля първо на български и не се замислям).... Но се ядосвам, че баш тия въпроси които ми се струват най-интересни не мога да ги докарам да изглеждат правилно на турски. Ще ги преведа де, до сега нищо не ми се е опъвсло тсказ и това няма да ми се опъне...
Само няколко въпроса ми останаха.

Общи условия

Активация на акаунт