Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 48/

  • 28 084
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 417
Тази седмица сме № 1 Simple Smile

Керем е коментирал снимките на Ханде

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Пак попрегледах последната серия. Серкан е особено привлекателен когато се усмихва. Да не ме чуе някой, но такива неприлични мисли ми минават. Как само се усмихваше, когато Еда държеше чашата с кафе и тя почервеня в ръцете и. Или пък когато държеше сметка на Селин, че още е влюбена в Серкан.
Оф, изчезвам че ще напиша нещо дето не трябва.

# 62
  • Кърджали
  • Мнения: 10 366
suzi_a, аз ако взема да пиша какви мисли ми минават като го видя усмихнат. Понякога и не само усмихнат. Ама, човешко е, и аз душа нося..

# 63
  • Мнения: 1 035
Алекс, аз мога да помогна с превода на въпросите, ако имаш някъде затруднения, само ми пиши.
И като стана въпрос за косата на Серкан веднага се сетих за ,,Великолепният тандем" и сцената, в която героя на Керем питаше другите затворници дали имат крем за коса, че не можел да си я оформи Joy

# 64
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Да се присъединя и аз към вас в поредната цветна тема зареждаща с добро настроение.

Много хубава идея тази със задаването на въпроси. Вие всичко по-интересно сте го засегнали, моите са си направо скучни, но ми е любопитно коя им е любимата сцена от сериала (не вярвам да нямат такава, но знае ли се...) или пък коя сцена им е било най-забавно да заснемат. Не само, жанра предполага, че времето на сета освен в работа преминава в шеги и закачки, ами и това, че са в много добри отношения помежду си, страхотен екип са.

Мен най ме развесели това с инструктора по плуване, с бебето също - най-вече "ултразвуковата диагностика" без знанието на Еда, сега като се сетя прихвам, после лекцията дето изнесе робота на бебока hahaha Или на пазара, когато Еда му напъха нещо в устата и раздаваше едри банкноти за дребни покупки.
Коя им е била най-трудно да пресъздадат също е интересно. Подозирам някоя драматична като тази, в която Алптекин говори със Серкан открито.за инцидента или пък когато сложи край на връзката си с Еда...



Другарко Налбантова Stuck Out Tongue Winking Eye Kissing Heart тотално изтрещяхме.
Едни от нас откриват фея и РоБо в песен, други в проза, трети като мен - в поезия. Споделям нещо любимо:

”С тебе ни събра случайността
един на друг сме били просто нужни
и сме се търсили, събра ни любовта,
защото не можеше да бъдем чужди.”
Heart Exl
                                        Д. Дамянов

Последна редакция: пн, 16 ное 2020, 17:22 от Маргарита Н.

# 65
  • Мнения: 10 417
Момичета помагайте : Какво е това, дали е истина, от служебния компютър съм, и няма Туитър .... а си забравих телефона в другия офис

В сряда няма ли да има серия ... ще ми докарат някой инфаркт тия хора

# 66
  • Мнения: 385
Това излиза на сайта на Фокс. Сменили са деня.
Момичета помагайте : Какво е това, дали е истина, от служебния компютър съм, и няма Туитър .... а си забравих телефона в другия офис

# 67
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Момичета помагайте : Какво е това, дали е истина, от служебния компютър съм, и няма Туитър .... а си забравих телефона в другия офис

В сряда няма ли да има серия ... ще ми докарат някой инфаркт тия хора

Нова серия в "събота" от 20 часа, но това сигурно ще е от следващата седмица, защото фрага който пуснаха е в сроковете за серия в сряда...така си мисля...

# 68
  • Мнения: 10 417
Snimi, благодаря. И сега ще чакаме 9 дена.
То хубаво, че Фокс иска да ни спаси, но не можеше ли в сряда епизод и събота пак ...

# 69
  • Мнения: 865
Open Mouth Значи чаааак в събота Open Mouth Open Mouth

# 70
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Тогава кой сериал ще тръгне в сряда....Единственият нов сериал на тв канал е обявен за неделя ....
На сайта на FOX фрага за 19 серия си стои непроменен за сряда...

Последна редакция: пн, 16 ное 2020, 15:14 от gostenka68

# 71
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Тъкмо щях да питам в събота ли ни преместват, че за толкова години поне дните от седмицата не научих на турски.В такъв случай - късмет на сериала ни Flowers Four Leaf Clover

# 72
  • Мнения: 385
Ако разбирам правилно в сряда пускат Феникс

# 73
  • Мнения: 10 417
Тогава кой сериал ще тръгне в сряда....

Явно Фокс ни обича. След класацията с рейтинга, която пуснаха днес сутринта.  И в която сме на предпоследно място, ръководството ни дава шанс да се стабилизираме и да ни задържат в ефира възможно по-дълго. Други сериали са нямали този късмет Simple Smile
П.С. Местим купона в събота, тъкмо в неделя ще си спим до късно и няма да ставаме за работа ....
П.С. 2
От Туитър - официалните акаунти на сериала нищо не знаят все още - "Моля, не ме питайте, защото не знам нито какво се случва, може би това е просто грешка в уебсайта на fox, сега трябва да изчакаме потвърждение или някакви новини от продуцента, ако разбера за нещо, което не е само слух, ще ви кажа веднага."

Последна редакция: пн, 16 ное 2020, 15:15 от mi_si

# 74
  • Мнения: 5 563
А 19ти епизод си го гледаме в Сряда, нали? А след това се местим в събота?

Общи условия

Активация на акаунт