Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 48/

  • 28 095
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 965
Алекс, по повод на "Опитвам се да докарам що годе по свестен превод на песента на която съм забила в последните дни (не че има общо със сериала), ама е трудно да преведеш нещо в стихотворна форма... Но не съм се отказала....", предполагам знаеш, че превода на стихове бил като жените, или хубав, или верен! Това само мъж може да го е измислил, но нейсе!

Много се радвам, че ви  хареса идеята за въпроси! Задължително трябва да са на турски, защото забелязах, че на други езици дори и да им харесат, не ги избират. На английски ги бях питала като Бърборанка - дали разпознават свои черти на характера в тези на героите си и кои.

blue, и твоите въпроси много ми харесаха! "Бърборанке, много хубави въпроси. Към тях може и коя е най-трудната роля, която са правили (като характер) и коя им е любимата, ако имат такава."

Бих добавила още въпроси:
1. Дали актьорството им е било детската мечта?
2. Каква роля и от коя пиеса или роман мечтаят да изиграят?
3. Кой е любимият им романтичен филм или сериал?
4. Коя роля е преобърнала живота им?
5. Ако бяхте продуцент, коя книга бихте искали да филмирате?
6. Кое ви помага да влезете в роля най-бързо?
7. Кои положителни качества сте взели от ролите, които сте изиграли досега?

Предварително благодаря на Алекс за превода! Трябва да се организираме и за задаването на въпросите по време на лайфа!

Лека нощ и приятни сънища!

# 31
  • Мнения: 4 820
Току що изгледах  епизода и още съм с усмивката на уста Joy не знам за другите , но на мен епизодът ми хареса много Heart Eyes
Хареса ми , че драмата с покрива се разкри бързо бързо , същото беше и когато Каан открадна дизайна, всичко се реши за 1 епизод , мразя когато дълго протакват нещо , както се случва сега с "голямата тайна"...
Но пък ако няма голямо сътресение, няма сериал Grinning
Всички сцени ми харесаха много , няма смисъл да ги изброявам.
Само Алптекин , боже , няма ли Айше да вкара нещо мъжко в този образ ?! Чорапогащник / клин ли какво беше това,  беше ужасно Joy но по - лошото е страхливата му душица Rage Според вас дали ще събере някога смелост да отиде пак при Айфер и да каже всичко ?!
Забелязахте ли , когато бяха в дома на Серкан и когато той започна да сваля вратовръзката, да разкопчава ризата и на Еда й хрумна, че май е по-добре да си ходи , че не се е обадила на леля си Joy

Днес реших да не ви пускам цитат от книга, ще цитирам влюбен Робот  Stuck Out Tongue Winking EyeHeart
"До ден днешен никого не съм ценил така , както ценя теб"
"Последните два дни бяха много тежки, без теб нямаше да се справя"
"Не мога да стоя далеч от теб"
"Вярвам само на теб"



П.п. благодаря  за новата тема,  прекрасна е Flowers Hibiscus
П.п2 Новият фраг е гледан вече 2,1 млн пъти Scream

Последна редакция: пн, 16 ное 2020, 02:55 от mikipoli

# 32
  • Мнения: 514
Flowers Hibiscus Добро утро и нека новата седмица да започне с усмивки и настроение Flowers Hibiscus
https://www.instagram.com/p/CHU5AifJqUY/?igshid=19p3kmz43d07s
https://www.instagram.com/p/CHlQ93-JTf0/?igshid=178ecpis2xg5o
https://www.instagram.com/p/CHk2EhkoaF_/?igshid=uw4aerhdin7y
 Много хубави въпроси сте поставили за задаване към Ханде и Керем, ще е вълнуващо да участваме в лайфа Blush
https://www.instagram.com/p/CHnsRNHpdPR/?igshid=s63vzh9vftls
Направо ще закъснея за работа, ако не оставя вече телефона Blush

Последна редакция: пн, 16 ное 2020, 06:15 от Ninika

# 33
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735


Гугутки, не знам на някоя от вас случвало ли ви се е такова нещо или сигурно е от прекалена пристрастност, или от тази болест, от която почти всички тук сме болни, но одеве си слушах една моя много любима песен на Слави Трифонов - Тя.
Докато си вървеше и просто пред очите ми бяха Серкан, Еда и "🐔🤬" 😂 Текста така ми пасваше на техния триъгълник, че не е истина. ТЯ е Селин, а другата е нашата малка Сърничка 😂 Ако някой си няма занимание в момента, моля, нека замени думите и да види дали не е само в моята глава 😂

 
Не....тук си сама за съжаление ! 😂😂😂😂


Благодаря за новата темичка на Галка и Диди! Flowers Hibiscus

Изперках!
Седя си аз в старата и кликам "нови отговори" ама йок....викам, спят сигурно!
Кеф.... 33 нови отговора в новата тема!

Това за въпросите съм си го мислила и аз.....и много ми харесват вашите въпроси. Въпроса е как ще се организираме... ?

# 34
  • Мнения: 180
Добро утро и здрава и успешна седмица от мен!
Получих известие за новата тема,а все още старата не съм изчела....ненадминати сте момичета!❤❤❤
Благодаря за новите /две за мен/ теми на Галка и Диди!🌹🌹🌹


    Скрит текст:
    Имам много служебни ангажименти,но и лични притеснение и затова не съм успяла да наваксам с епизодите,надявам се сряда да успея да се включа/поне да ви чета/ в гледането
    [/list]

    # 35
    • Мнения: 10 471
    Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета Flowers Hibiscus

    Желая ви един страхотен понеделник, и само положителни емоции Hug

    # 36
    • Кърджали
    • Мнения: 10 373
    Добро утро и от мен.
    Я, какви хубави въпроси... Ще се опитам написаните до сега още днес да ги преведа на турски. Ако някой измисли и други, смело да пише.

    mikipoli, имам чувството, че цялата серия беше като едно любовно обяснение на Серкан към Еда. Той робота,, по толкова много начини да си каже, че е влюбен. И с думи, и с жестове - онова нежно завиване със шала (не знаех че и в такъв жест може да усети толкова много неща човек), подаръка молив и думите му : "Малко е дори за теб... Провалих следването ти, не  ми позволяваш сега да го платя аз, поне този подарък заради мен"..., "Инатът на Еда Йълдъз, като каже че ще гл намери, ще го намери"... Не знам, не знам...

    Радва ме че в новата серия ще има акция по събирането им от страна на близките и на двамата. Явно факта, че Серкан е помогнал за спасяването на бизнеса на Айфер е помогнало да осъзнае, че не е онзи безчуствен робот, за който всички го мислят. (надявам се и Айфер след това по-меко да приеме толкова пазената тайна и да не се опитва да разделя Еда и Серкан). Остава само И Енгин (като негов приятел) да се включи в акцията "Да съберем робот и фея"

    Но определено нямам търпение да.разбера...Какво е накарало Серкан Болат да се засмее така сладко. И какво за Бога пият роботите, та  да изглеждат така очарователно-небрежно?

    Последна редакция: пн, 16 ное 2020, 07:56 от Aлекcандрa

    # 37
    • Мнения: 3 477
    Добро утро, момичета Simple Smile
    Да си напиша и аз въпросите:
    Кой е любимият им актьор/актриса?
    Кой е любимият им филм?
    Какво означава "оглупял от любов"?
    Приятен ден Flowers Four Leaf Clover

    # 38
    • Мнения: 945
    Добро утро от мен в новата тема и новата седмица! Heart Flowers Rose Nature Sunny Много благодарности за хубавата къщичка и за споделените мисли и клипчета! Красоти са нашите, пълнят ми душата! С глас се смях на ... Ашк йок ... Wink на Керем през смях и смеха на Бебе Бос ... Слънчев понеделник, усмихната седмица на всички. Добро настроение, здраве, любов и обич на всички вас, момичета! Heart

    # 39
    • Мнения: 454
    https://www.instagram.com/p/CHoZQpUIwL-/?igshid=1x1f56k9dv1jj
    Добро утро и от мен, ех този поглед😍❤

    # 40
    • Мнения: 1 736
    Ето още въпроси:
    Кое е любимото ви шоу по HBO и Netflix?
    С кой световно исвестен актьор искат да снимат филм?
    Кои черти от характера на Еда и Серкан са причината за неразбирателства между героите им?
    Искрена ли е Айдан в любовта си към Еда?
    Айдан сега харесва ли Еда повече от Селин?
    Защо Серкан не харесва Ефе - само ревност ли е?
    Еда бременна ли е?
    Серкан не разбира ли, че и Еда и Селин са влюбени в него, защо се съгласи Селин да живее в дома му? Само ги обърква.
    Защо Алптекин разказа историята за смъртта на родителите само на Серкан, а не на Серкан и Еда? Еда също трябва да знае какво е станало.
    Серкан знае ли, че адвокатът на Ефе показа статии за родителите на Еда, на Ферит и Алптекин?

    Само кажете как, кога и къде точно се задават въпросите, какво се прави, къде и как се праща, че аз не съм се включвала в лайф и не знам и може нищо да не направя. В крайна сметка ако някой има представа какво се прави няма да се сърдя ако друг ги зададе... току виж получим интересни отговори.

    * Бърза редакция - още един въпрос - Всяка седмица ви тестват за Ковид? Може ли да има повече целувки между Серкан и Еда?

    Последна редакция: пн, 16 ное 2020, 09:56 от kukli4ka456

    # 41
    • Плевен / София
    • Мнения: 17 857
    Здравейте момичета
    Благодаря за прекрасната тема Heart Дано я изпишем в здраве и любов.
    Скрит текст:
    Моите въпроси, дано не дублирам вече зададени...
    Кое е любимото ви ястие?
    Имате ли незабравим спомен от детството?
    Пожелавам ви спокоен ден...и бъдете здрави....


    https://www.youtube.com/watch?v=lvaBHk8rkpc

    # 42
    • Мнения: 10 471
    И аз се сетих един въпрос:
     * От първото четене на даден сценарий ли разбирате, че ролята е за Вас?

    П.С. Направо да му предложим един лайф с бг-мама ... Stuck Out Tongue Winking Eye
    https://www.youtube.com/watch?v=ABZBmGyCpCk&t=81s

    # 43
    • Мнения: 1 130
    Ехе, не съм влизала от снощи и вече има нова тема ❤ Благодаря за което!

    # 44
    • Мнения: 296
    Animal BeeДобро утро! Във времето до следващия епизод започнах отново да гледам сериала.Току-що изгледах трети епизод.Наблюдавам играта на  Керем и благодаря на Бог за всичко, което му е дал като талант, на него самия ,че се е противопоставил на семейството си в преследване на мечтата си.Много интелигентно пресъздава първоначалния интерес на Серкан към Еда, който преминава във възхищение, за да стигне до сегашната осъзната и дълбока любов към това прелестно създание.

     Animal BeeБлагодаря на Adelina14 за невероятната снимка, която е публикувала-перфектна визия,безупречно подредена работна маса и поглед, от който преминаваш от твърдо в течно агрегатно състояние.... Красота, откъдето и да погледнеш!!!

    Animal BeeСледя и образа на карантинираната и разбирам, колко права съм  в оценката си за нея.
    Хубав и успешен ден!:four_leaf_clover:

    Общи условия

    Активация на акаунт