Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 52/

  • 22 602
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 530
Черна розичке Hug мерси за новата тема Flowers Hibiscus Flowers Cherry Blossom
Вие с Галка не можете да ни смогнете Grinning

# 16
  • Мнения: 10 247
Намерих го Wink
Ресторантът е: BUTCHA STAKEHOUSE
[urlhttps://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g293974-d11851470-Reviews-Butcha_Steakhouse_Levent-Istanbul.html][/url]

# 17
  • Мнения: 9 007
Супер идейка и тая песен!




Фили аз ако не работех щях да съм при вас по често определено!

# 18
  • Мнения: 2 130
mi_si На нас Турция не ни е критерии, сериала ще е из целия свят, но комшиите няма да ни купят, защото ще е предимно 🔞🔞🔞
Целият екип сме много широкоскроени личности, доста от нас са чели и нюанси, финанси и подобни, повечето са изгледали и прословутия филм "една НЕвисокосна година" или иначе казано 365дни... Така че изобщо не мислим за кефа на комшиите.
Еййй, ти ще си ни отговорника за Декорите, да знаеш! Там ще тествате мекотата на възглавниците под телата на актьорите... Нещо такова ще да е май 😂
Алекс ооо, математиката ми е като Ханде любима 😂😂 В училище не бях зубър, но по математика нямаше кой да ме барне още при взимането на урока ги знаех нещата 😂

# 19
  • Мнения: 10 247
Може да разчиташ ... ако имате нужда от нещо само бибитни ... Wink
mi_si На нас Турция не ни е критерии, сериала ще е из целия свят, но комшиите няма да ни купят, защото ще е предимно 🔞🔞🔞
Целият екип сме много широкоскроени личности, доста от нас са чели и нюанси, финанси и подобни, повечето са изгледали и прословутия филм "една НЕвисокосна година" или иначе казано 365дни... Така че изобщо не мислим за кефа на комшиите.
Еййй, ти ще си ни отговорника за Декорите, да знаеш! Там ще тествате мекотата на възглавниците под телата на актьорите... Нещо такова ще да е май 😂
Алекс ооо, математиката ми е като Ханде любима 😂😂 В училище не бях зубър, но по математика нямаше кой да ме барне още при взимането на урока ги знаех нещата 😂

# 20
  • Мнения: 9 530
Супер идейка и тая песен!




Фили аз ако не работех щях да съм при вас по често определено!
О , аз също съм много заета и съм от умерените писателки Joy , но тук има големи фурии , не мога да ги изчета Heart Eyes , а как ме разсмиват Smiley

# 21
  • Мнения: 9 007
Супер идейка и тая песен!




Фили аз ако не работех щях да съм при вас по често определено!
О , аз също съм много заета и съм от умерените писателки Joy , но тук има големи фурии , не мога да ги изчета Heart Eyes , а как ме разсмиват Smiley

Хубаво е,че бягат така от реала навремето и аз го правех много,но сега няма как просто....,но на мен в Т ми е много ОК също

# 22
  • Мнения: 9 530
А какво ще кажете за Неслихан Атагюл , хем много му отива на Керем ,че не е толкова висока , хем си представете какво надиграване ще падне , но едва ли ( филма ,сериала ) ще е комедия Grinning

# 23
  • Мнения: 21
Черна розичке ,благодаря за новата прекрасна тема , но от одеве с Налбантова и Кукличка не спирам да се смея за сценария , само и аз моля Ханде да не е мутреса ,както знаем в традиционните сицилиански семейства съпругите са избрани предварително от родата , така че може да играе темпераметнтна южнячка,омъжена насила - така ще се доближим до туската публика:hibiscus:

# 24
  • Мнения: 2 130
Момичета, имаме вече подписан договор с конкретна платформа. Дори сега нашият режисьор-ПР БРО провежда пресконференция, много е напрегнато, но детайли по-късно. Турция ни е тясна и като цяло не са желани зрители от нас.

Оооо, Неслихан е магьосницата на драмата. Не мисля, че има друга такава комшийска актриса, която може да й стъпи и на кутрето дори. Тя не в за Бюрсин. Той е за Ханде само, друго не може... Не го решаваме ние това, от горе го говорят 👀

# 25
  • Мнения: 9 007
А какво ще кажете за Неслихан Атагюл , хем много му отива на Керем ,че не е толкова висока , хем си представете какво надиграване ще падне , но едва ли ( филма ,сериала ) ще е комедия Grinning

Аз даже имам видео материал за това партньорство правен от мен





Фили аз съм за подуването и даването на дроб просто там е силата на Керем ,а за Неслиханче вече много съм говорила и преди и знаеш какво мисля...Но въпроса е за мъжко партньорство...

# 26
  • Мнения: 454
mi_si На нас Турция не ни е критерии, сериала ще е из целия свят, но комшиите няма да ни купят, защото ще е предимно 🔞🔞🔞
Целият екип сме много широкоскроени личности, доста от нас са чели и нюанси, финанси и подобни, повечето са изгледали и прословутия филм "една НЕвисокосна година" или иначе казано 365дни... Така че изобщо не мислим за кефа на комшиите.
Еййй, ти ще си ни отговорника за Декорите, да знаеш! Там ще тествате мекотата на възглавниците под телата на актьорите... Нещо такова ще да е май 😂
Алекс ооо, математиката ми е като Ханде любима 😂😂 В училище не бях зубър, но по математика нямаше кой да ме барне още при взимането на урока ги знаех нещата 😂
Ама хайде с БРОТО да ми намерите и на мен работа🤭🤭🤭Че така "безработна" хич не ми е добре

# 27
  • Мнения: 3 222
По анкетата - още един глас за Демет Kissing Face Не само заради слуховете, с които ги гаджосаха карантинно, а защото като актьорска игра и двамата са ми страхотни Heart Така да се каже Керем ми е мъжкият вариант на Демет, а Демет - женският вариант на Керем Nerd Само че не искам да са главната влюбена двойка, а да играят някакви лошички такива Smiling Imp Нещо да саботират, да има крими елемент, мафия, екшън Sunglasses

# 28
  • Мнения: 9 007
Демет и Керем?

# 29

Общи условия

Активация на акаунт