Избор на сушилня - Тема 11

  • 81 248
  • 770
  •   1
Отговори
# 525
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Да,и Бош имат филтър на кондензатора(моделът на моята сушилня е WTY88780EU),който много рядко се налага да измия под течаща вода,защото почти не събира мъхове.

# 526
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Кешбег кампанията на Бош НЕ важи за уреди, закупени от Емаг или извън БГ.

Пиши го в условията им.

Емаг НЕ е партньор на Бош БГ.

Имаше такова чуден от предходната страница.

# 527
  • София
  • Мнения: 11
Здравейте,
След недобрите ви отзиви за Gorenje, аз продължавам да се чудя каква сушилня да купя. Някой с отзиви за тази https://www.tehnomix.bg/sushilnya-bosch-wtw85551by

# 528
  • Мнения: 2 545
Ние закупихме бош
https://zora.bg/product/wtr85v10by
Днес идва, ще дам отзиви. Wink

# 529
  • Мнения: 449
Здравейте ,
аз да попитам по-старите собственици на сушилни - на коя програма сушите дрехи които имат знак че не трябва да се сушат в сушилня ?
На мъжа ми две три тениски с къс ръкав на Адидас малко се скъсиха . Суших ги на програмата памук за гардероб и добавих деликатно сушене , но въпреки това пак са се скъсили. Сега направо е в нервна криза и не смея да пускам никакви негови дрехи да се сушат . Frowning

# 530
  • Мнения: X
Здравейте,
След недобрите ви отзиви за Gorenje, аз продължавам да се чудя каква сушилня да купя. Някой с отзиви за тази https://www.tehnomix.bg/sushilnya-bosch-wtw85551by

За тази цена защо не купите Мiele?
Мисля,че още е на 1350 лв. на място в големите вериги.

# 531
  • София
  • Мнения: 11
Здравейте,
След недобрите ви отзиви за Gorenje, аз продължавам да се чудя каква сушилня да купя. Някой с отзиви за тази https://www.tehnomix.bg/sushilnya-bosch-wtw85551by

За тази цена защо не купите Мiele?
Мисля,че още е на 1350 лв. на място в големите вериги.
Защото е за 9кг. , 5 години гаранция и с кешбека ще излезе реално 1250лв.
Не съм ползвала досега отделна сушилня и честно казано колкото повече чета, толкова повече се обърквам.

# 532
  • Бургас, София
  • Мнения: 216
Здравейте,
След недобрите ви отзиви за Gorenje, аз продължавам да се чудя каква сушилня да купя. Някой с отзиви за тази https://www.tehnomix.bg/sushilnya-bosch-wtw85551by
Аз съм със сушилня BOSCH WTW85551BY. Доволна съм като цяло, надявах се да е по-тиха от колкото се оказа, но ми е първа сушилня и нямах база за сравнение - просто на усещане.


Здравейте ,
аз да попитам по-старите собственици на сушилни - на коя програма сушите дрехи които имат знак че не трябва да се сушат в сушилня ?
На мъжа ми две три тениски с къс ръкав на Адидас малко се скъсиха . Суших ги на програмата памук за гардероб и добавих деликатно сушене , но въпреки това пак са се скъсили. Сега направо е в нервна криза и не смея да пускам никакви негови дрехи да се сушат . Frowning
За такъв тип тениски (от специалните материи на Adiidas, Nike и т.н) ползвам програмата за спортни дрехи или за чувствителни материи. Тези програми сушат на по-ниски градуси до колкото помня, съответно времето за изсушаване спрямо програма памук ще се удължи. От друга страна спортните материи са направени да не задържат влага и би трябвало да изсъхнат бързо.

Програма памук е с височка температура и затова са се свили, по-добре не я ползвайте за капризни материи.

# 533
  • Мнения: 42
Здравейте,
След недобрите ви отзиви за Gorenje, аз продължавам да се чудя каква сушилня да купя. Някой с отзиви за тази https://www.tehnomix.bg/sushilnya-bosch-wtw85551by
Аз съм със сушилня BOSCH WTW85551BY. Доволна съм като цяло, надявах се да е по-тиха от колкото се оказа, но ми е първа сушилня и нямах база за сравнение - просто на усещане.


Здравейте ,
аз да попитам по-старите собственици на сушилни - на коя програма сушите дрехи които имат знак че не трябва да се сушат в сушилня ?
На мъжа ми две три тениски с къс ръкав на Адидас малко се скъсиха . Суших ги на програмата памук за гардероб и добавих деликатно сушене , но въпреки това пак са се скъсили. Сега направо е в нервна криза и не смея да пускам никакви негови дрехи да се сушат . Frowning
За такъв тип тениски (от специалните материи на Adiidas, Nike и т.н) ползвам програмата за спортни дрехи или за чувствителни материи. Тези програми сушат на по-ниски градуси до колкото помня, съответно времето за изсушаване спрямо програма памук ще се удължи. От друга страна спортните материи са направени да не задържат влага и би трябвало да изсъхнат бързо.

Програма памук е с височка температура и затова са се свили, по-добре не я ползвайте за капризни материи.


Здравейте,

Да на спорт става, но е добре също и да си направите и по - деликатна температурата на сушене в смисъл такъв да я настройте на 1 слънце така ще ви бъде още по - щадящо.

# 534
  • Мнения: 449
Аз тези слънца нещо не ги разбрах , мисля че като ги слагам суши на повече градуси , а реално не е ли така ? Може ли по подробно да обясните за слънцата ?
 Аз слагах едно перце където има , води се деликатно сушене .

# 535
  • Мнения: 1 095
Аз тези слънца нещо не ги разбрах , мисля че като ги слагам суши на повече градуси , а реално не е ли така ? Може ли по подробно да обясните за слънцата ?
 Аз слагах едно перце където има , води се деликатно сушене .

Слънцата са за ниво на изсушаване. Едно слънце - по-влажни, повече слънца - по-сухи. Това са допълнителни настройки освен тези за гардероб, за гладене и т.н.

# 536
  • Бургас, София
  • Мнения: 216
Аз също мисля, че слънцата значат по-високи градуси. Правила съм си тест - програма памук за гардероб без слънца и с 3 слънца. Суших комплект чаршафи, които пера на определена програма и с еднакви обороти на центрофугата винаги. В случая без слънца бяха съвсем леко затоплени, а при 3 слънца бяха доста топли. И в двата случая извадени непосредствено след приключване на програмата.
Това обаче е лично наблюдение и не претендирам да е точно така.

# 537
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте ,
аз да попитам по-старите собственици на сушилни - на коя програма сушите дрехи които имат знак че не трябва да се сушат в сушилня ?
На мъжа ми две три тениски с къс ръкав на Адидас малко се скъсиха . Суших ги на програмата памук за гардероб и добавих деликатно сушене , но въпреки това пак са се скъсили. Сега направо е в нервна криза и не смея да пускам никакви негови дрехи да се сушат . Frowning
Ами ест., че ще се скъсят. Тениските вероятно са от някоя изкуствена дишаща материя /щом са за спорт/, а ти си ги пуснала на най-високите градуси - за памук. Такова се суши или на специализирана програма или на програма за бельо/деликатна/коприна или както там се казва на съответната машина. Може да се пробва и на синтетика, но мисля, че и тя ще дойде "силна" от към градуси.

# 538
  • Мнения: 2 545
Здравейте отново - снощи монтирахме сушилнята (Бош wtr85v10by).
Днес смятам да пусна едно пране с детски дрехи на дъщеря ми. Нейните друхи ги пера отделно, затова ги пускам в една сушилня - т.е. има и памук, издръжлив на сушене, има и рокли, който са с тюл и т.н.
Коя прогама да пусна - толкова много програми и финни настройки, тотално се обърках... Предпочитам да не са 100% сухи, за да не се съберат някои от тях?

# 539
  • Мнения: 199
Здравейте отново - снощи монтирахме сушилнята (Бош wtr85v10by).
Днес смятам да пусна едно пране с детски дрехи на дъщеря ми. Нейните друхи ги пера отделно, затова ги пускам в една сушилня - т.е. има и памук, издръжлив на сушене, има и рокли, който са с тюл и т.н.
Коя прогама да пусна - толкова много програми и финни настройки, тотално се обърках... Предпочитам да не са 100% сухи, за да не се съберат някои от тях?
Аз ползвам Бош WTW876WBY и най-често суша на програма "Микс", най-лесно ми е на нея Rolling Eyes.....не е необходима при нея да деля дрехите по материи.
От 6 месеца я имам и до сега нямам съсипана дреха.

Общи условия

Активация на акаунт