Лакове за нокти - 126

  • 61 968
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 172
Мерси за новата тема. И аз май ще заложа на Искрен за Коледа Grinning

# 16
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Много често нося Ring in the red по Коледа и Нова година!

# 17
  • Мнения: 1 294
Страхотна нова тема, лъхаща отвсякъде на Коледа 😊 И аз залагам поначало на червения цвят около коледа, плюс нещо лъскаво или снежинки.
Точно за Бел ме интересуваше, Криси. На много ниска цена са, а в същото време имаше цветове,  които ми харесаха и за това питам 😊
Спокойна нощ и приятни сънища 😴

# 18
  • Мнения: 5 478
Йеййй, станало е коледно Blush

От тези Бел си взех два, четката им е широка и за мен е удобна, но една идея по-твърда сякаш. Като трайност аз не съм критерий, но ми се струват приятни. Другият ми е някакъв розов нюд, ще покажа и него Simple Smile

# 19
  • INFJ
  • Мнения: 9 352
Включвам се в новата тема с два въпроса Simple Smile

Какви кремчета или олио за кожички използвате по време на зимният сезон? В момента използвам олиото за кожички с манго на СНБ, но сякаш не е достатъчна грижа, защото пак кожата ми е много суха и вече си направих раничка на единият пръст.

Също използвали ли сте този Coat of Armour на Jessica, върши ли работа и как е най-добре да се използва? Става ли да се нанася като първи продукт - под основата за лак например?
https://starnails.bg/bg-bg/category/product/283164195938108724/? … =BGN&mode=amp

# 20
  • Мнения: 20 163
Много често нося Ring in the red по Коледа и Нова година!
Как забравих тази празнична класика Bowtie
Моят май вече не става за употреба Sad(
Има още на дъното, но се съмнявам да измъкна нещо.

# 21
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Аз имам чувството, че на моя цветът му се е променил и не е така наситен.
 

# 22
  • Germany
  • Мнения: 919
Благодаря за новата тема. 🤗

Аз още не мога да повярвам, че е декември... ами то още на есенните цветове не съм се нарадвала.
Иначе и аз обикновено съм с червено и тъмносиньо, както и с възможно най-лъскавите лакове, които имам. Празниците са идеален повод да извадя циганията.
Тази година обаче обмислям дали да не сложа гел лак. Тогава ще съм просто червена...

# 23
  • Мнения: 2 621
Аз съм с каквото се падне на деня Grinning нямам навика да се лакирам специално за Коледа (за Нова Година е по-вероятно). Усещам, че и аз тази година ще бъда с Искрен Grinning.

# 24
  • Мнения: 15 313

Ето го споменaтия Electric Valley нa моите нокти (изнaмерих си снимкaтa). Много е хубaв, коледен, но крaсотaтa му е неуловимa от кaмерa.

# 25
  • Мнения: 1 294
Жестоко червено бих казала...... И ти отива 😘

# 26
  • София
  • Мнения: 722
В Ремедиум има намаление на ОПИ (и не само де). Излизат по около 14лв. Аз по друг повод ходих и видях Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 444
В унисон с мразовитото време навън, от вчера съм с РР Winter. Сезонът, който най-малко ми понася и трудно издържам.

# 28
  • Мнения: 20 163
Сезонът, който най-малко ми понася и трудно издържам.
Присъединявам се. 🙀 А тази година и рано ни започна...ах защо не е като миналата зима...

# 29
  • София
  • Мнения: 3 022
Аз за Коледа и Нова година лакирана съм в зависимост от настроението.Иначе много ми допада червено.

Общи условия

Активация на акаунт