Лакове за нокти - 126

  • 61 944
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 15 300
И ето ме от днес. Сътворих едно нещо кaто нищо. Нещо вдъхновението ме е нaпуснaло, aмa тепървa ще се вдъхновявaм, прaзничен месец е все пaк.

# 32
  • Мнения: 5 478
Много приятно! Кой е белият лак, който е като сняг?

Аз намазах едно бяло и златно, ще снимам утре с наличната декорация Grinning

Оффтопик: Не знам как е при вас, но аз слагам украсата от началото на декември и вкъщи в момента е като пушкаджийница Grinning Лампички, свещи, панделки и прочее.

# 33
  • Мнения: 15 300
Aрaбеск, блaгодaря. Белият лaк е Golden rose, серия Holiday. Зa основa му сложих нюд от сериятa Electric valley, Trend it up.
Нa безименния "основaтa" е нa двa плaстa, a нa средния нa един. Нолидей е много подходящ зa прaзнични декорaции, моят се е посгъстил обaче.

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Тези лакове на Bel се оказаха добри попадения, особено с шимъра са... Blue Heart

# 35
  • София
  • Мнения: 1 002
 Trend it up 292
На щанда изглеждаше по-скоро лилав Simple Smile Красив дуохром, но лилавото се вижда рядко и под определен ъгъл

# 36
  • Мнения: 1 863
Добро утро ,да ви се оплача Cryпоръчах си лакове на Кiko оказаха се ,че издържаt 2 дена  Sad

# 37
  • Мнения: 15 300
Aз пък не можaх дa издържa и леко се префaсонирaх. Обaче кaкто и дa го въртя не могa дa го хвaнa хубaво. След преинстaлaциятa имaм чувството, че кaчеството нa кaмерaтa се влоши.

# 38
  • Мнения: 1 306
Благодаря за темата, Agent bouquet

Планове за празничен маникюр още нямам, но крайният резултат от днешния експеримент ми се струва нелоша идея...

# 39
# 40
  • Мнения: 1 972
Благодаря за темата! Flowers Hibiscus

Аз съм с каквото се падне на деня Grinning нямам навика да се лакирам специално за Коледа
+1
Червен лак нося изключително рядко, едва ли ще се омажа точно по празници, на които е униформа Blush
Но миналата година имаше цяла тема, в която трябваше да бъдем с червен лак, та се озорих с мойте 5-6 бройки Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 404
Да питам и тук - стават ли тея лакове
https://remedium.bg/product/137887/sally-hansen-miracle-gel-lak- … nky-promise.html#
Ползвали ли сте този лак?
Чудя се дали да си поръчам?

# 42
  • София
  • Мнения: 22 687
Имам доста лакове на Saly Hansen, вкл. и топ и съм много доволна.

# 43
  • някъде
  • Мнения: 4 955
За празниците не съм измислила нищо и не знам как ще бъда. Не помня миналата година дали съм се била лакирала с нещо по повода, защото като дойдат празници (каквито и да са) вътрешно всичко ми се преобръща и като че ли напук на останалите превъзбудени хора на мен не ми се празнува. А пък като минат празниците и ми се отпусне душата се чувствам някак виновно и гузно, че не ми е било празнично....оф, тъпо е и не знам дали ме разбирате.
Ноктите ми са в ужасно състояние...цепят се, меки са, кожичките и ръцете- изпръхнали...мажа с крем, с масло на Икаров..

# 44
  • INFJ
  • Мнения: 9 332
Току-що си поръчах малко по-нестандартни цветове от Коледните колекции на Nine Zero (произвеждат се от едно младо момиче с youtube канал). Мисля, че могат да се носят и през останалото време от годината. И да... обичам точки. Особено с жълта основа Grinning

Което ме подсеща, че имам едно OPI - Pineapples have peelings too, никой на света не го харесва, само аз. Ще взема да се издокарам с него на следващото лакиране.

За първи път ще ги пробвам, дано да пристигнат преди празниците.





Общи условия

Активация на акаунт