Лакове за нокти - 126

  • 62 115
  • 747
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 546
На SNB  топа и базата хубави ли са?

# 511
  • INFJ
  • Мнения: 9 772
Лично на мен ми допадат, но малко след като минах средата на топа, стана по-гъст сякаш. Четката не стига хубаво до дъното, което също започва да дразни в един момент.
И аз приемам предложения за хубав топ лак.

# 512
  • Мнения: 533
Лелее, много е красив! Аз само ще го гледам и подсмърчам, като не мога да пазарувам по интернет, а така го искам Sad
А защо да подсмърчаш? От кой град си? Аз като поръчвам за мен пускам и за една девойка /ако иска/, а сега поръчах и за една девойка от другия край на София Simple Smile
                                                                                                                                                                                                                                         От София съм Simple Smile Ако някой иска , много моля да ме включи в поръчката Simple Smile Ще съм много благодарна Simple Smile

Искам.и аз на опашката да се нареда.Тези сайтове от чужбина са ми толкова чужди,че само цъкам на красотите на момичетата.

# 513
  • София
  • Мнения: 1 422
Лелее, много е красив! Аз само ще го гледам и подсмърчам, като не мога да пазарувам по интернет, а така го искам Sad
А защо да подсмърчаш? От кой град си? Аз като поръчвам за мен пускам и за една девойка /ако иска/, а сега поръчах и за една девойка от другия край на София Simple Smile
                                                                                                                                                                                                                                         От София съм Simple Smile Ако някой иска , много моля да ме включи в поръчката Simple Smile Ще съм много благодарна Simple Smile

Искам.и аз на опашката да се нареда.Тези сайтове от чужбина са ми толкова чужди,че само цъкам на красотите на момичетата.
Които искате ми пишете и като събера 2-3 ще пусна още една поръчка. 😊

# 514
  • София
  • Мнения: 1 200
Поръчах и аз двойката на месеца от A England. Няма пък да съм бяла и добра Stuck Out Tongue Winking Eye
Но си мисля, че ще ми трябва палатка като ме изселят от вкъщи. Някъде да лагерувам все пак Joy

# 515
  • Мнения: 13 096
Ако в палатката има място и за лаковете, мисля че не е проблем. 😁

# 516
  • Мнения: 31 430
Един замък гледам /в съседната кралска тема/ се продава, някъде в тъмна дъждовна Англия. Смятам да го купим и да се пренасяме там с все колекциите ни. Най-студената стая е за моите парфюми, заплювам я отсега. В другите ще редим лаковете. Тъкмо Ан Болейн ще си отива с къщурката. Mr. Green Whistling

# 517
  • Мнения: 13 096
Аз ще дойда само ако ми даваш да се пръскам с парфюмите. 😁 Иначе за мен по-голямка стая, да има място и лаковете и дрехите, и за мазилата. 😆

# 518
  • Мнения: 31 430
Аз ще дойда само ако ми даваш да се пръскам с парфюмите. 😁 Иначе за мен по-голямка стая, да има място и лаковете и дрехите, и за мазилата. 😆
Вътре си! Heart Eyes Hug bouquet

Тези дни съм със зелен пясък на Зоя не мога да му се нагледам.

# 519
  • Мнения: 13 096
Ох, тези Зои са толкова хубави, но всеки път проклинам четката. И Чайните така. Избягвам ги съвсем съзнателно, защото трудно се лакирам с тях.

# 520
  • INFJ
  • Мнения: 9 772
Взех си наскоро една Чайна и направо смених четката. На кой изобщо би била удобна? Купувам смотани лакове на Перфект и им взимам четките. Техните са ми най-удобни - широки, леко заоблени на връхчето.

# 521
  • Мнения: 5 478
https://www.instagram.com/p/Bshm1KjDPfI/?utm_source=ig_share_she … hid=1kw4ay956kp3j мисля да си изкарам януари с бози Grinning

За мен също една стая, моля! Място за дрехи не ми трябва, само за лакове и козметика Grinning

# 522
# 523
  • Мнения: 4 527
Натуся, благодаря ти Flowers Hibiscus

# 524
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Онзи ден разглеждах сайта на Зоя (отново имат разбиваща промоция....Агент приемаш ли поръчки за лятото като си дойдеш Blush) и видях, че предлагат само четка...вероятно са направили нов модел, може този път да е удобна.

Общи условия

Активация на акаунт