Лакове за нокти - 126

  • 62 041
  • 747
  •   1
Отговори
# 525
  • Бостън
  • Мнения: 13 632
Не зная все още дали ще стигна до БГ това лято, DS! Ще погледна четката обаче,  мерси , че каза!
Като питах мин. год. нямаше желаещи Simple Smile
Тази седмица все набързо и все с цветове, дето съм ви показвала, та дори не съм и снимала.

# 526
  • някъде
  • Мнения: 4 956
А как разбираш промоцията- плаща се само 15долара и си избираш 4 цвята? И ако поръчката е над 50 долара не се плащат 15-те долара, а е безплатно?

# 527
  • Бостън
  • Мнения: 13 632
А как разбираш промоцията- плаща се само 15долара и си избираш 4 цвята? И ако поръчката е над 50 долара не се плащат 15-те долара, а е безплатно?
Да, 15-те долара са за пощенски разходи и обработка на "4-те безплатни", но ако избереш още лакове на стойност над $50, то тези  "безплатни 4" се добавят към тях и не се плащат пощенски разходи за цялата поръчка (стандартна практика free shipping over $50).
Изобщо правят всичко възможно да те накарат да направиш сериозна поръчка след като си се охарчил по Коледа Simple Smile

Уууу, браво на тях за четката, браво! Така се прави бизнес! Моето уважение!
ZWIDE BRUSH $2 BUT Only $1 with each polish purchased.
"We did our research and asked our customers: Do you prefer the Classic Zoya Professional Brush or would you rather have a wide brush? The answer surprised us. Our research has brought us to the conclusion ZOYA fans were split 50/50. So instead of changing brushes we created the Z-WIDE Brush (patent pending) available for purchase as a separate item for those that prefer a wide fan brush."

Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 17:31 от Agent Provocateur

# 528
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Тоест, ако избереш общо 6 лака ще платиш общо 20 долара, а ако вземеш 4 лака ще платиш 15долара?
Имаме роднини в САЩ и от няколко дни се чудя дали да ги помоля за тази голяма "услуга" Grinning луди сме, момичета, луди Joy

# 529
  • Бостън
  • Мнения: 13 632
Тоест, ако избереш общо 6 лака ще платиш общо 20 долара, а ако вземеш 4 лака ще платиш 15долара?
Не... 4 лака по тази промоция ще ти излязат $15.
Но за да докараш поръчката над $50 трябва да поръчаш 5 лака на редовна цена от $10/лак + 4-те безплатни - в този случай ще получиш 9 лака на обща цена от $50.

# 530
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Ясно....и аз си го помислих това, но не бях сигурна кое от двете ми предположения е, защото английският ми не е на много високо ниво.
Показвай какво си сътворила тези дни Hug
И другите момичета са страхотни (както винаги) Heart Eyes

# 531
  • INFJ
  • Мнения: 9 456
И аз се изненадвам, че 50% предпочитат старата четка. Брр. Определено бих си накупила от новата, за да имам и за други лакове с кофти четки. Дали ги има вече в европейски магазини?

# 532
  • Бостън
  • Мнения: 13 632
Simple Smile А вие знаете ли, че обикновеното Еси в Европа е със широки четки, но в САЩ с тънки? Въпрос на навик е често каква четка предпочиташ и разбира се на големина на ноктите и лична техника на лакиране.

Не всички широки четки ми харесват на мен, някои поемат толкова много продукт, че по-редките формули се превръщат в мъчение. Но като цяло съм голям фен на широките!

Отивам да проверя дали капачката на Зоите става на други бутилки Simple Smile)))
PS Тцц, на Опитата директно не стават, ще трябва да се маха четката от капачката!

PS Мързелът не мори... един слой Орли върху ОПИ ДС Екстраваганс!



Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 19:35 от Agent Provocateur

# 533
  • INFJ
  • Мнения: 9 456
Четките на Перфект стават на някои бутилки (China Glaze), но на други не и тогава настава драмата с чистенето... Simple Smile

Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 17:54 от Elunaria

# 534
  • София
  • Мнения: 1 189
Така, така. Идеята за замъка я одобрявам с две ръце. Пускаме поръчка, взимаме го и си се вихриме на воля Joy А не да трябва да мигам невинно като ММ констатира, че май се лакирам с нов лак и да отговарям "Ами не е нов, отдавна не съм го слагала"Joy

# 535
  • Мнения: 20 215
Аз харесвам четките на Чайните, широките четки са ми мъка.

# 536
  • София
  • Мнения: 4 336
На Chanel четките и на мен са ми мъчително тънки, хем моите нокти са малки като цяло. Но ако ги ползвам 2-3 поредни пъти, свиквам.

# 537
# 538
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 437
Червен лак и глитър на Перфект на сандвич:

# 539

Общи условия

Активация на акаунт