Лакове за нокти - 126

  • 62 013
  • 747
  •   1
Отговори
# 540
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 786
От вчера Rimmel 880 Port-A-Loo_Blue:

# 541
  • София
  • Мнения: 4 326
Лита, какви красиви ръце имаш! Елфите си ги представям точно с такива дълги и изящни ръце Simple Smile

# 542
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 786
О, Harpalike, засрами ме. Благодаря много! Flowers Hibiscus

# 543
  • Мнения: 2 243
Едно време бяха много модерни тези напукващи лакове. Понеже съм болничен и имам време и се разрових из кутиите Grinning

# 544
  • Мнения: 20 181
Този напукващ лак си го представям върху ментово зелено, и ще е разкош 😜

# 545
  • Мнения: 2 243
Ще го пробвам следващия път! Да изневеря малко на телесното Grinning

# 546
# 547
  • София
  • Мнения: 1 422
Здравейте момичета, някои да иска от лаковете на A England? Ще поръчвам още един от новия gem и ако има желаещи да пускам повече. Приемам поръчки до петък и вечерта ще я пусна, че да пристигне до към края на месеца.

# 548
  • София
  • Мнения: 3 039
Вече чeтвърти ден съм с BOW(снимката е първи ден на лакирането)

# 549
  • София
  • Мнения: 1 422
Здравейте момичета, някои да иска от лаковете на A England? Ще поръчвам още един от новия gem и ако има желаещи да пускам повече. Приемам поръчки до петък и вечерта ще я пусна, че да пристигне до към края на месеца.
Самоцитирам се. Аз и малката сме болни, та по тази причина ще пусна 4 комплекта или тази вечер или утре сутринта. Някой ме питаше за лаковете на промоция. Една девойка от групата си е поръчала. Моля девойката да се свърже с мен пак, че не ми се търси във всички съобщения. Simple Smile

# 550
  • София
  • Мнения: 1 183
Реших в тази януарска вечер да мацна едно неонче Stuck Out Tongue Winking Eye

# 551
# 552
  • Мнения: 5 112
Арабескче, мило, толкова пък красиви да ти стават бозите и толкова добре да ти стоят Heart Eyes

# 553
  • Мнения: 1 987
Много красиво! Heart Eyes Чак се вдъхнових да се сбозя и аз днес Grinning

# 554
  • Мнения: 5 478
Давайте, бозите rules Joy Благодаря Heart

Общи условия

Активация на акаунт