Лакове за нокти - 126

  • 61 983
  • 747
  •   1
Отговори
# 555
# 556
  • Мнения: 1 980

Скрит текст:
7 дни никой няма да го търпи, но нямам и време за топ сега🙃

# 557
  • Мнения: 527
Днес моята беля има Рожден ден! По този случай...
https://www.instagram.com/p/BsvIXejnWj4kUGAs_VNpZ0lgA4EKT5CsOKxl … hid=19diwm6e76q6l

# 558
# 559
  • Мнения: 758
Бихте ли ми препоръчали топ лак? От кой сте доволни?

# 560
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Бихте ли ми препоръчали топ лак? От кой сте доволни?

Не е най-екологичното ... Но аз ползвам само Seshe Vite. Блясък и трайност - и до над 10 дни е стигало без да се зажули или махне лака, а все пак 5-членно семейство, нямам миялня Simple Smile и всичката домакинска работа мен си ме чака.

Скрит текст:

# 561
  • Мнения: 444
От къде може да се купи този топ лак?

П.П
По-назад бях питала за бързосъхнещия топ лак на ОПИ. Нямаше мнения за това си го купих. Бързо съхне да, но лака почва да пада понякога още на втория ден. Тествах го няколко пъти да не е от самия лак нещо, но не. Не ви го препоръчвам.

# 562
  • Мнения: 13 082
На мен всички топове на ОПИ ми се напукват на втория ден.

# 563
  • София
  • Мнения: 1 002
Вчера пробвах топ лака на Орифлейм, не помня дали е нов. Много бързо съхне, препоръчвам.

# 564
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
От къде може да се купи този топ лак?...
О, забравих да кажа, че съхне за 30 сек. до минута 😉
Ето първият ми попаднал линк:
http://beautyshop.bg/product/9198/seche-vite-barzosahnesht-top-lak-za-nokti.html

# 565
  • Мнения: 31 193
И аз фен на Сеш. Обаче се отдръпва супер грозно, още преди половината трябва да се разрежда през няколко ползвания и е супер, ама наистина супер вреден. А аз го ползвам от много години. Sad

# 566
  • Мнения: 1 980
Аз харесвам топ лака на Essence- the gel nail polish top coat. С него маникюрът ми издържа по- дълго и ми се струва, че съхне сравнително бързо.
Иначе ползвам и един бързосъхнещ на Catrice, който наистина си върши чудесно работата, но на третия или четвъртия ден, започва леко да се напуква на места. Мен ме устройва, тъй като аз не обичам да стоя с един лак повече от 4-5 дни.

# 567
  • Мнения: 2 122
Още един глас за топа на Есенс Simple Smile

# 568
  • Мнения: 1 980
Като стана въпрос за бързо съхнене, гледах едни машинки, които изсушават лака с въздух. Някой знае ли дали вършат работа?

# 569
  • Мнения: 2 122
Като стана въпрос за бързо съхнене, гледах едни машинки, които изсушават лака с въздух. Някой знае ли дали вършат работа?

Капките на Есенс са чудни!

Общи условия

Активация на акаунт