Лакове за нокти - 126

  • 61 980
  • 747
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 049


Ноктите ми продължават да се разслояват и ги скъсих до дъно.
Със СНБ Теодора съм. Харесва ми цвета, но лака не е много траен. На втория ден ми се обелиха крайчетата.

# 586
  • София
  • Мнения: 2 934
Диди, страшна красота е тази Теодора.

Аз все се записвам в темата, пък после не смогвам с писането.
Мисля че в един от последните постов Агентчето ме беше питала дали лакирам върху гел. Да, покрити са с гел, но е безцветен, отгоре все съм с обикновен лак затова пиша в тази тема.. Не знам дали съм на мястото си Joy


Вики, имаш талант. Единствения ми съвет е да лакираш по далеч от кожичките. Hug


Аз съм голям фен на стикерите, днес обаче пробвах такива за цял нокът и О, мъко моя. Супер трудно ми беше да ги наместя.





# 587
  • Бостън
  • Мнения: 13 499
Агентче, аз рядко готвя, никога не мия съдове, защото удобно съм алергична към препаратите и мажа, проста работа Simple Smile
Да си призная и моето миене се състои в нареждане на миялната машина,  и то когато не съм успяла да накарам децата да го свършат! Превръщам се в голям гад и Цербер на дърти години!
Агентчето е в синя фаза  Sunglasses  Heart Eyes
Само остава да се прекръстя на Пикасо и да си вдигна драматично цените Grinning
Агент, отдавна съм те признала, ти си еманация на мултифункционалността. Респект Flowers Tulip И жестока симфония!
Grinning Grinning Grinning Еманация съм аз, олрайт, ама най-вече на приказката за неволята Grinning А не е като да не я викам всеки път, че и глас имам меден, загорски, пък все се налага да свърша цялата работа сама! Grinning Grinning
А Симфонията наистина е много красива, аз я довърших с един топ за бързо съхнене с холо частички и много приятно ме изненада - слагам я за 1-ви път. След шока, че не е еднослойник (защото аз, разбира се, посегнах към А Ингланд за да стане бързо и покрай чистенето прелакирането) се оказа, че имам ситуацията "2 безпроблемни и лесни слоя"
Зелената симфония я пазя за пролетта, ако не посегна към нея по-рано, че имам много подходящ кашмирен пуловер!

Диди, много красив цвят!
ЛИта, кой е все пак лакът!!?

*Didi* - много ми харесаха геометриите ти!

Елена - разбира се, че си на мястото си! Тази комбинация и аз я обичам и бих я правила много по-често, ако и когато намеря гел, който да не ми разваля много ноктите. Даже изчитах по нощите темата за гел лаковете, че да се науча и да си подбера сама компонентите, но покрай алергичните ми проблеми не ми стиска да опитам!

# 588
  • Мнения: 1 306
До днес:

От днес:

Последна редакция: нд, 20 яну 2019, 14:25 от ~Di~

# 589
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Агентче, КРА-СО-ТА, както винаги! Прекрасни, прекрасни сини маникюри!  Heart Eyes
А моят последен лак е Golden Rose Color Rich 26, мисля, че го бях написала.  Thinking 

# 590
  • Мнения: 5 112
Липсата на сън води до еклектика (да не кажа кич Joy)  - лъскавко с лъскавко върху лъскавко Joy

# 591
  • Мнения: 758
Момичета, на какво се дължи отдръпването на лака от към върха на нокътя?

# 592
  • Мнения: 5 478
На топ лака вероятно Simple Smile

Ах, че сте хубави с тези тъмни цветове, дали да не изровя нещо такова днес от кутиите...

# 593
  • Мнения: 1 980

Скрит текст:
😇

# 594
  • Мнения: 5 478
Въпрос (за една прЕателка питам) - като се лакирате, съчетавате ли си цветово дрехи и аксесоари според лака?

# 595
  • Мнения: 5 112
С това сго&няно време и бебето дето трябва да го пазим след боледуването почти не излизам и дрехите ми са каквото хвана и става за кърмене Blush Тъй че сега лакирам с каквото ще ми повдигне духа и ще се почувствам поне малко мацка, колкото и абсурдно да изглежда например Марина с пижама за кърмачки, хич не ми пука Blush Важно ми е като си погледна ръцете да ми е щастливо.
Иначе извън тези обстоятелства чак супер стриктно да ги съчетавам - не, просто гледам да няма брутални конфликти като светло лилав сутчър със сиви дънки, лилави кецки и Марина...

# 596
  • Мнения: 1 049


Смених лака и отново съм с Ингланди. Това е най-успешният ми опит с печат.
 In robe and crown не ми хареса особено самостоятелно нанесен, защото е доста тъмен, а в момента ми се носят светли цветове. Но пък за печати е страхотен. Пробвах го с няколко картинки и всички се отпечатват перфектно.
Anne of cleves го поръчахме аз и две колежки. Трите се бяхме лакирали в един и същи ден с него и се убедих колко различно стои един лак на различни ръце. Те много го харесаха.

Много красиви сини маникюри сте показали на последните страници. Аз съм си приготвила един светло син лак за следващия път.

Пурплетка, лъскаво е, но доста добре се е получило.

Ди, много хубави цветове!

# 597
  • София
  • Мнения: 2 934
Основно лятото като че ли съчетавам. Сега ми е малко все тая. Да не говорим, че съм най големия фен на червеното, а според мен то отива на абсолютно всичко Stuck Out Tongue Winking Eye


Предложете ми подобни на тези два лака Hug

# 598
  • Мнения: 5 478
На лилавеещото имам подобни, ще снимам довечера Simple Smile

Иначе аз се мъча уж да сечетавам уж повечето пъти Satisfied

# 599
  • Мнения: 20 172
Арабеск, не.

Общи условия

Активация на акаунт