Намаления – Зима 2018 г. / 2019 г.

  • 111 961
  • 642
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 1 640
ree.bg - не можеш да върнеш закупената стока, два месеца те размотават и се правят на луди, не си купувайте нищо от тях.

Същото е и с parfimo.bg - получаваш фалшиви парфюми или такива с изтекъл срок и не признават рекламации.
Не пазарувайте от тях!

# 421
  • София
  • Мнения: 9 960
Стока закупена онлайн по закон не се ли връща без обяснения?

# 422
  • София
  • Мнения: 1 640
Стока закупена онлайн по закон не се ли връща без обяснения?

И аз така мислех, но не било точно така. Щом си отворил парюма не можело да го върнеш, защото бил "хигиенно средство".
И от parfimo.bg се осланят на тази вратичка, подпира ги и това, че Комисията за защита на потребитела в България също не си върши работата. Надали си позволяват в Чехия да изпращат ментета, некачествената стока естествено е за нас.

# 423
  • INFJ
  • Мнения: 9 530
Не и ако е разопакована, както е случаят с парфюмите. Имах един такъв случай точно с Parfimo.bg, вече не правя подобна грешка.
Ароматът на парфюма нямаше нищо общо, а много добре знам какъв е, защото го използвам от години. Обяснението им беше, че щом е отворена опаковката, не могат да го приемат обратно. Колко удобно.

# 424
  • София
  • Мнения: 1 640
Не и ако е разопакована, както е случаят с парфюмите. Имах един такъв случай точно с Parfimo.bg, вече не правя подобна грешка.
Ароматът на парфюма нямаше нищо общо, а много добре знам какъв е, защото го използвам от години. Обяснението им беше, че щом е отворена опаковката, не могат да го приемат обратно. Колко удобно.

Точно!
Съжалявам и аз, че поръчах от parfimo.bg

# 425
  • Мнения: 13 215
Аз пък от parfiumbg се оплаквам. Що писма им изпратих, никакъв отговор вече втори месец. Телефон не са дали на сайта. Ако имаше, щях да им звъня, докато вдигнат. Пратиха ми мостри без капачки, а поръчката изобщо не беше за мостри!

# 426
  • Мнения: X
Много съжалявам,че не прочетох по-рано.

# 427
  • Мнения: 1 775
Аз онлайн поръчвам много рядко и от доверени сайтове - hm, deichmann и hippoland. От други сайтове не рискувам, само ако ми се наложи нещо или ако ми е харесало нещо много, а такива измислени даже не ги поглеждам.

# 428
  • Мнения: 4 028
Търся си определен модел маратонки на найк ,някаде промоции?

# 429
  • Мнения: 20 274
Търся си определен модел маратонки на найк ,някаде промоции?
sportdepot.bg

# 430
  • Мнения: 4 028
Ц,няма ги там
Търся си определен модел маратонки на найк ,някаде промоции?
sportdepot.bg

# 431
  • Мнения: 1 050
Дай линк към модела

# 432
  • 1st floor
  • Мнения: 9 139
Спорт депо тази година много са се стиснали. Изпуснах едни найкове септември и от тогава чакам същата цена. Еми, не и не. Намаляват ги, но не толкова. Mr. Green

# 433
  • Мнения: 4 028
Модела е Air Max Thea,търся чисто бяли. В обувки бг намирам промоция но не цвят.

# 434
  • Мнения: 18 051
Модела е Air Max Thea,търся чисто бяли. В обувки бг намирам промоция но не цвят.



Дъщеря ми си взе същия модел, но друг цвят от Фешън дейс. Следи ги.
В олх също често излизат неулучени размери

Общи условия

Активация на акаунт