Намаления – Зима 2018 г. / 2019 г.

  • 111 951
  • 642
  •   1
Отговори
# 435
  • Бургас
  • Мнения: 7 020
Търся си определен модел маратонки на найк ,някаде промоции?

В момента има -35% намаление в еМаг на спортни стоки.

# 436
  • Мнения: 48 103
А в магазина на найк провери ли? Миналата година взех модел хуараче на отлична цена, точно от там. Цената беше без аналог, никъде онлайн нямаше такава цена. Бях доста доволна, че влязох във фирмения им магазин да проверя, вместо онлайн

# 437
  • София
  • Мнения: 18 773
Мъжки зимни обувки за планина,някъде изгодни намаления?

# 438
  • Мнения: 299
Влизам с молба да ми предложите сайтове с читави мъжки зимни обувки, които наистина да си струват цената, макар и не на промоция. Попаднах на обувки.бг, може ли мнение за него?

# 439
  • Мнения: 48 103
Сайта е читав, но не всички марки обувки там стават. Някои са си боклуци.

# 440
  • Мнения: 299
Специално Адидас гледах

# 441
  • Мнения: 70
Здравейте,
знаете ли къде има намаление на детски обувки във Варна? Нещо за зимния период..

# 442
  • Бургас
  • Мнения: 7 020
Мъжки зимни обувки за планина,някъде изгодни намаления?

https://www.alpinsport-bg.com/%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%D1%81%D1% … D0%B2%D0%BA%D0%B8

# 443
  • София
  • Мнения: 5 623
Мъжки зимни обувки за планина,някъде изгодни намаления?

Провери ли в Декатлон?

# 444
  • София
  • Мнения: 18 773
Утре и до там ще ходим с претенцията

# 445
  • велико търново
  • Мнения: 588
Здравейте все още търся боти черни и намалени. Все харесвам модел който няма номер или цвят.
Дайхман днес на имейл -50 процента на два чифта .Ами точно намалените им боти пробвам няма номера или цвят . Грозни ръбове ушити с ,,лявата ,,ми ръка .А съм професионалист .Лошо качество.

# 446
  • София
  • Мнения: 3 882
ree.bg - не можеш да върнеш закупената стока, два месеца те размотават и се правят на луди, не си купувайте нищо от тях.

Ееех, тъкмо бях набелязала едни неща от там, но ми се струват много високи цените, та чаках да ги намалят.

А за онлайн парфюмерията, допускам, че има организирана циганска мафия в тая търговия. Майка ми преди няколко години работеше в Beauty zone и вечер когато се затваря магазина и се изхвърлят празни шишета от тестери, имало цигани, които чакали нарочно да вземат шишетата. Един споделил, че ги пълнят и продават. На мен лично са ми предлагали 2 пъти на пазара, но сега допускам, че вече са се изхитрили и са станали онлайн цивилизовани (и недосегаеми). Не знам капачките как ги изработват, защото тестерите се изхвърлят без капачка, а на доста от парфюмите са нестандартни капачките, но явно за всичко са му намерили цаката.

# 447
  • Мнения: 19 057

🛍 ВСИЧКО с 50% НАМАЛЕНИЕ 🛍
Голямото намаление започна! Пазарувайте цялата колекция есен/зима 2018 на Benetton и Sisley с 50% отстъпка.

# 448
  • София
  • Мнения: 1 092
Тази година колекцията на бенетон е меко казано зле. Поне аз лично трудно мога да избера нещо.

# 449
  • Мнения: 940
Тази година колекцията на бенетон е меко казано зле. Поне аз лично трудно мога да избера нещо.

И тия цетя..дето са наслагали по снимките 😁.. ужасТ

Общи условия

Активация на акаунт