Намаления – Зима 2018 г. / 2019 г.

  • 111 918
  • 642
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 310
Notino.bg - 15% намаление на всички гримове и продукти за кожа с код Kosmetika!
Проверих кода, работи при мен.

# 451
  • Мнения: 31 317
При мен не работи.

# 452
  • Мнения: 310
сложи ли "!" знак в края на кода?

# 453
  • Мнения: 31 317
Не, благодаря! Hug bouquet

# 454
  • Мнения: X
Notino.bg дали ще пуснат по-голямо намаление?  Имате ли наблюдения?

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 6 955
ree.bg - не можеш да върнеш закупената стока, два месеца те размотават и се правят на луди, не си купувайте нищо от тях.

Ееех, тъкмо бях набелязала едни неща от там, но ми се струват много високи цените, та чаках да ги намалят.

А за онлайн парфюмерията, допускам, че има организирана циганска мафия в тая търговия. Майка ми преди няколко години работеше в Beauty zone и вечер когато се затваря магазина и се изхвърлят празни шишета от тестери, имало цигани, които чакали нарочно да вземат шишетата. Един споделил, че ги пълнят и продават. На мен лично са ми предлагали 2 пъти на пазара, но сега допускам, че вече са се изхитрили и са станали онлайн цивилизовани (и недосегаеми). Не знам капачките как ги изработват, защото тестерите се изхвърлят без капачка, а на доста от парфюмите са нестандартни капачките, но явно за всичко са му намерили цаката.

Китайците продават всякакви реплики за без пари. Аз лично съм виждала крем против бръчки на Ланком, неразличим от оригинален, купен от Китай за 15лв.

# 456
  • Мнения: 468
ree.bg - не можеш да върнеш закупената стока, два месеца те размотават и се правят на луди, не си купувайте нищо от тях.

Ееех, тъкмо бях набелязала едни неща от там, но ми се струват много високи цените, та чаках да ги намалят.

А за онлайн парфюмерията, допускам, че има организирана циганска мафия в тая търговия. Майка ми преди няколко години работеше в Beauty zone и вечер когато се затваря магазина и се изхвърлят празни шишета от тестери, имало цигани, които чакали нарочно да вземат шишетата. Един споделил, че ги пълнят и продават. На мен лично са ми предлагали 2 пъти на пазара, но сега допускам, че вече са се изхитрили и са станали онлайн цивилизовани (и недосегаеми). Не знам капачките как ги изработват, защото тестерите се изхвърлят без капачка, а на доста от парфюмите са нестандартни капачките, но явно за всичко са му намерили цаката.

Китайците продават всякакви реплики за без пари. Аз лично съм виждала крем против бръчки на Ланком, неразличим от оригинален, купен от Китай за 15лв.

Трябва да се пазарува само от доказали се и проверени места - това му е цаката. Един търговец с добра репутация никога няма да я рискува, за да изкара едни 100-200 лв. и после да си прецака бизнеса. Аз поне така ги виждам нещата и това съм забелязала като мислене при хората, с които работя и които съм се убедила, че са читави. За парфюми - също. Пазарувам си от 2 места, и за двете знам, че няма компромис с качеството и проблеми никога не съм имала. Но такива непроверени сделки от нета, особено за козмета... Ц

# 457
  • София
  • Мнения: 384
От къде си поръчваш парфюми? Искам да взема за ММ.
ree.bg - не можеш да върнеш закупената стока, два месеца те размотават и се правят на луди, не си купувайте нищо от тях.

Ееех, тъкмо бях набелязала едни неща от там, но ми се струват много високи цените, та чаках да ги намалят.

А за онлайн парфюмерията, допускам, че има организирана циганска мафия в тая търговия. Майка ми преди няколко години работеше в Beauty zone и вечер когато се затваря магазина и се изхвърлят празни шишета от тестери, имало цигани, които чакали нарочно да вземат шишетата. Един споделил, че ги пълнят и продават. На мен

Трябва да се пазарува само от доказали се и проверени места - това му е цаката. Един търговец с добра репутация никога няма да я рискува, за да изкара едни 100-200 лв. и после да си прецака бизнеса. Аз поне така ги виждам нещата и това съм забелязала като мислене при хората, с които работя и които съм се убедила, че са читави. За парфюми - също. Пазарувам си от 2 места, и за двете знам, че няма компромис с качеството и проблеми никога не съм имала. Но такива непроверени сделки от нета, особено за козмета... Ц

# 458
  • Мнения: 19 027
вече не купувам парфюми онлайн, но преди редовно поръчвахме от http://www.parfum-bg.com/, мострите им не си променяха аромата с години...не всичко им е евтино обаче

# 459
  • Мнения: 354
notino.bg няма ли безплатна доставка след някаква сума? Минах 50лв., но загледах, че имат стандартна доставка от 5,95...

# 460
  • Варна
  • Мнения: 1 630
Преди като notino беше enzo, много ме дразниха, че за колкото и пари да поръчаш, нито отстъпка, нито доставката отпада. Иначе от качеството на парфюмите им съм доволна. Гледам започнаха да пускат някои артикули с безплатна доставка от време на време.

# 461
  • София
  • Мнения: 9 944
Модела е Air Max Thea,търся чисто бяли. В обувки бг намирам промоция но не цвят.
и аз търся бял (или светли, нешарени маратонки) с мека подметка, а не супер твърди. Имам едни адидас, но са летни и съответно мрежата е много рехава на пръстите.

# 462
  • Мнения: 4 015
Търся намаление на POMSIES Интерактивно коте?

# 463
  • Мнения: 144
Знае ли някой кога започват финалните намаления? Интересува ме най-вече Benetton.

# 464
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Знае ли някой кога започват финалните намаления? Интересува ме най-вече Benetton.
На финалните намаления няма никакви размери вече.Още сега гледам от вкетата детските например номера няма.
По спомен към края на януари са.

Общи условия

Активация на акаунт