🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 12 (Тема #1)

  • 52 340
  • 775
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Къде са?
В неговият дом ли?

# 736
  • Мнения: 11 568
Не, наел е някакво помещение,което приличало на Конгреса и къщичка на хобит, каквото и да значи това.
Тъпа седмица беше.

# 737
  • София
  • Мнения: 12 409
За другата седмица само Кристина Димитрова разпознах. Кои са другите индивиди?

# 738
  • Мнения: 36 489
Аз разпознах и Иван Тенев (бившият й - поне мисля, че беше той); другите не ги огледах добре, тъй като изпуснах част от анонса.

# 739
  • Мнения: 11 568
Ужасната и лигава Банда банда от предаването на Гала, агент Тенев, и другите и аз не ги разпознах.

# 740
  • Мнения: 1 265
Прилича на дъщерята на Ваня Щерева със светлата коса.

# 741
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Аз разпознах Ясен Козев, бившият съпруг на певицата Йоанна, девойките не ги познавам.

# 742
  • Мнения: 9 865
Прилича на дъщерята на Ваня Щерева със светлата коса.
Да, Мила Роберт е русото моме. Кристина и Тенев, Ясен Козев, другото (Банда-Банда) не съм го видяла Simple Smile.
А бе тази Андреа Банда-Банда чия щерка е, не ми изглежда случайно изпълзяла?


А, вечерята на Милков не ми хареса като концепция, защото беше тюрлю. Иначе поотделно и частично комбинирани нещата изглеждаха доста добре и бих опитала, особено по-екзотичните неща с голям интерес.
Но пък Манчев като някаква дружинна какво слово дръпна в защита на Маргината трапеза, на която "ѝ казали, че такова се било готвело там"... издразни ме тотално тоя човек.

# 743
  • Мнения: 10 818
Какво подяволите е това Банда-Банда??? Joy Ох, явно тотално съм изостанала от бг хайлайфа CryGrinning

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 21:59 от Elimelihubaveli

# 744
  • Мнения: 9 865
Какво подяволите е това Бада-Банда??? Joy Ох, явно тотално съм изостанала от бг хайлайфа CryGrinning
Едно моме от така модерната напоследък пОрфесия "инфлуенсър" и "влогър" в ютуб. Снима разни неща, качва ги и хората ги гледат.
Междувременно е уредена/поканена на работа в На кафе, където се очаква да върши нещо, но то не е много сигурно какво е, така че и не знаем дали го върши.
Не съм точно хейтър, признавам, че Банда ми е около 160 пъти по-приятна от Ева Веселинова, колежката ѝ в Накафето.

# 745
  • Мнения: 10 818
Тцтц и аз не искам да съм хейтър, ама понякога се налага, аман от „звЯзди”...

# 746
  • София
  • Мнения: 7 876
И кой взе плакета тази седмица?

# 747
  • Мнения: 11 568
Хранова. С Г. Милков имаха 40- ки и двамата, но го дадоха на нея- нейната вечеря е била по- тематична от неговата.

# 748
  • София
  • Мнения: 7 876
Хранова. С Г. Милков имаха 40- ки и двамата, но го дадоха на нея- нейната вечеря е била по- тематична от неговата.
Виж ти каква голяма изненада!

# 749
  • Мнения: X
Палячото с цигарата до чувала с лук и якето Монклер беше култов.Мислех,че е продавача на пазара.После се оказа участник.Хм.

Общи условия

Активация на акаунт