Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 098
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Мнения: 1 775
Точно. И на сайта на играта си пише подаръци за твоите приятели. Който успее, регистрира.

# 1 636
  • Мнения: 272
Мене ме е яд,че и ми се паднаха и безплатни игри 48, бях изиграла само 5 от тях и съм с 7 лв печалба гррррррр сега може да не ми ги отчете Sad(((((

# 1 637
  • Мнения: 1 467
Аз съм със 30 лв от НЛ, но след депозит 10, ми даде бонус 5
други бонуси не съм имала

# 1 638
  • Мнения: 272
на мене ми даде 3 лв бонус

# 1 639
  • Мнения: 36 524
...започнете да уреждате целия град по азбучен ред....а после оплювате Пеневи,Смилянови,Русинови и т.н....ми то това е по-зле от тях....заради такива някой не можем да се уредим и с един подарък Wink
Това пък какво общо има с Пеневи - взела съм една награда за себе си, плюс тази на баща ми. А съм записала ваучери на 6 души до сега, които нито са ми роднини, нито ще ми ги дадат на мен. Ако някой друг познат ми даде данните си, ще дебна и за него.

# 1 640
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
да,правете,но после не плюйте другите , не ме разбирайте погрешно,.... това е същото Simple Smile
аз дори и не играя там....просто са все не нужни за мен неща Simple Smile

Нищо общо няма! Въобще ако следиш цялата история с Пеневи, ще си наясно, но с тези 82 коментара не знам дали си и запозната, така че по-полека с определенията кой и какво. Rolling EyesThinking

А лично аз два пъти писах, че  ми се пада нещо и дали някой го иска. По 30 минути пазех отворен прозореца с данните, никой не пожела.

Въобще цялото ти изказване е някак злобно, зщао ти не печелиш, а ние правим подаръци на познати- голяма драма, че и аз съм записала 5 човека, които ще си вземат сами наградите...

# 1 641
  • Мнения: 36 524
Кой знае дали не е от техния род - те непрекъснато се самоубеждават, че всички са като тях и не правят нищо лошо.

# 1 642
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
На такова ми мирише

# 1 643
  • Мнения: 1 775
И аз одеве писах дали някой иска нещо и никой не писа. След това регистрирах братовчедка и то без това спря да пуска и си редактирах поста.
И аз само 2 неща си спечелих - за мен и мъжа ми, всичко друго отиде за други хора. Пеневи печелят с измами, ние не сме измамили никой.

# 1 644
  • Мнения: 1 809
В DM записах една приятелка, но не видях никъде ваучер за изтегляне, а когато пробвах втори път да я запиша ми изписа, че само веднъж се участва. Сега къде да го търся този ваучер.
Провери в папка Downloads.

# 1 645
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
A ма моля ти се, все се появява някой да чете морал, никакво инфо за игри и прочие, ей така да е изказано нещо, защото явно го е яд.

# 1 646
  • Мнения: 160
Кой знае дали не е от техния род - те непрекъснато се самоубеждават, че всички са като тях и не правят нищо лошо.

Не не съм от тях...и нямам нищо общо,но и тяхното е - какво толкова играят за цялата рода (да и на мен не ми харесва и мисля,че не е редно) но момичета наистина е същото в случая....,но както и да е-спирам да коментирам....

И да запозната съм с всички писаници в темите за тях Simple SmileТова че не съм писала по темата-не означава,че не Ви чета или че не виждам какви ги вършат Wink
A ма моля ти се, все се появява някой да чете морал, никакво инфо за игри и прочие, ей така да е изказано нещо, защото явно го е яд.
няма за какво да ме е яд,казах,че дори не играя там-не ми харесват нещата

# 1 647
  • Елхово
  • Мнения: 1 399
новите на чудо са изкарани

# 1 648
  • Сливен
  • Мнения: 4 238
Аз пък да се похваля-взех си новата лична карта и за пръв път да се харесам на снимка(било то и на л.к.) Grinning

# 1 649
  • Мнения: 1 775
Аз пък никога не се харесвам на снимките на л.к. и аз си пусках паспорт и пак трагедия. Smile
Елиза, може би си спечелила от Чудо, провери. Нали все се оплакваше.
Аз пак не печеля. Може би ще ми дадат една от конзолите. Smile

Общи условия

Активация на акаунт