Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 062
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 36 487
Кое кръгче на ДМ пуска кленов сироп и чай Ахмад? Аз нямам вече данни, с които да играя, но ми стана интересно. Хубави награди са Simple Smile

# 1 711
  • София
  • Мнения: 515
 Честито на всички!
Мен ме няма сред печелившите разбира се, никога не съм печелила от коледни календари

# 1 712
  • Мнения: 1 932
Явно във всеки ДМ е различно. Днес успях сутринта да заявя коледна топка чай Ahmad tea на моя приятелка, пихме кафе 1 час на обяд и отидохме в ДМ. Списъците ги нямаше още, сверяваха ваучера от телефона ми, нейната лична карта - име и дата на раждане, но всичко беше вярно и й дадоха да си избере от наличните в магазина.

Какво представлява тази коледна топка чай?

# 1 713
  • Мнения: 14 789
А някой взе ли кучешка храна в купичка,да сподели какво представлява? Аз заради купичката го взех,но утре чак ще ида,а ми е любопитно. 😃

# 1 714
  • Мнения: 2 290
Честито и от мен на спечелилите днес!

В нашия ДМ проблемите продължават, служителките са станали много нагли.
На колежка не са дали наградата - без да поглеждат в списъка й казали, че такова име,според тях не фигурира.
Моята също не я дадоха, казаха, че в списъка фигурирам с рождена дата 01.01.2001.
Показвам им снимка на ваучера, където ясно се вижда, че отстрани е моята дата.Помолих ги да видя списъка и да се убедя, че казват истината - не можело, списъкът бил"служебен документ".
И не ми дадоха подаръка.А и се държаха нагло.
Явно в провинцията имат проблем с персонала - Бог високо, Цар далеко...

# 1 715
  • Мнения: 1 467
Pepich Май е коледна топка за елха, която се отваря и вътре има чай. Имаше го във брошурата, но не съм сигурна сегашната или миналата
Anyyyone А за кучешката храна в купичка, се оплакваха по-рано че си е обикновенна храна (все едно пастет, такава купичка) тоест не някаква хубава пластмасова купа.

# 1 716
  • Мнения: 14 789
Ясно! Прецакала съм се. 😃🙈
Мерси. 💐

# 1 717
  • Мнения: 1 808
Кое кръгче на ДМ пуска кленов сироп и чай Ахмад? Аз нямам вече данни, с които да играя, но ми стана интересно. Хубави награди са Simple Smile
Топката чай я пусна от Моята здравословна Коледа, ето това е топката, има различни цветове, но аз вчера купих такава за подарък и днес като ми я пусна, изобщо не се поколебах да я заявя.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRelG6xAZ6L … nGpZ-AbkhOJjJVGeA

# 1 718
  • Мнения: 2 682
Пууу много крив ден. В НЛ от 4 профила всичко с депозиране.
В Кауфланд ме няма, в Чудо ме няма.
До ДМ ще ходя уикенда с брат ми, да видим дали ще си получи спиралата. 🤣

# 1 719
  • Мнения: 1 148
А някой взе ли кучешка храна в купичка,да сподели какво представлява? Аз заради купичката го взех,но утре чак ще ида,а ми е любопитно. 😃
Никаква купичка няма, изглежда точно като консерва. 150 грама е. Иначе моята капризна кучка я одобри Simple Smile

# 1 720
  • Мнения: 1 329
Кое кръгче на ДМ пуска кленов сироп и чай Ахмад? Аз нямам вече данни, с които да играя, но ми стана интересно. Хубави награди са Simple Smile
Топката чай я пусна от Моята здравословна Коледа, ето това е топката, има различни цветове, но аз вчера купих такава за подарък и днес като ми я пусна, изобщо не се поколебах да я заявя.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRelG6xAZ6L … nGpZ-AbkhOJjJVGeA

Къде са тези топки на дм?

# 1 721
  • Мнения: 2 005
Аз смятам утре или вдругиден да отида до ДМ, да се пробвам, да си получа наградата /без запазен ваучер/. По принцип не го харесвам този магазин, заради персонала, но в това гадно време не ми се обикаля, а този ми е най-близо. Ако не ми я дадат няма да се разправям, направо ще пиша до централата в Австрия. Не ми е за подаръка, иска ми се да ги поразтърся малко, предколедно Simple Smile.

# 1 722
  • Мнения: 14 789
Mimoza@b,благодаря ти. Че то и на картинката е прасенце като моето,та сигурно и тя ще го одобри,но не си струва много.

# 1 723
  • Мнения: 716
На някой да са звънели от играта на hipp- Продуктов тест: HiPP??

# 1 724
  • София
  • Мнения: 3 011
Здравейте, честито на печелившите!
Няколко дни не съм чела и сте исписали роман.
И моят пуловер на Кола е М.
Отвори ли Ви се линка за мнение за играта на Нивеа във форума? Ако до понеделник не се отвори ще пиша на имейла, с който са ме уведомили.

Общи условия

Активация на акаунт