Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 050
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 675
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
И аз очаквах чаши със столче, като на картинката в сайта и на кутията.
Милка тъкмо я затворих защото не се получаваше, пак ще опитам

В София мел, също не мога да вляза, дава ми грешен потребител или парола, което няма как да е вярно. Пробвах забравена парола, уж изпратили на имейла, няма нищо доста време вече

# 676
  • Мнения: 3 020
Може ли линк към играта на пентаграм?

Тя приключи, но ето https://www.pentagrambg.com/

# 677
  • Мнения: 14 788
Чашите са хубави, а колко милилитра са 330 или 500?
330 мл са. Масивни и тежички,харесват ми много,даже ме е яд,че играх само с моя тел,поне още две да бях спечелила.

# 678
  • Мнения: 1 389
В София мел, също не мога да вляза, дава ми грешен потребител или парола, което няма как да е вярно. Пробвах забравена парола, уж изпратили на имейла, няма нищо доста време вече
Спокойно влязох в играта на СофияМел.
Много добре са я направили. На бележката с която съм спечелила в профила пише "Честито"
и трябва да си попълна данните на мен и ММ в профила.
Няма имейли, няма обаждания и губене на време.

# 679
  • София
  • Мнения: 3 011
Благодаря, Anyyyone!

В играта на Милка и без 0 въвеждам телефона и ръчно и него и имейла и пак не мога да се запиша.

Да се оплача, от Милка чакам колонка, но баща ми изял шоколада и хвърлил едната опаковка, въпреки че 100 пъти му повторих че ми трябва. Сега явно ще загубя наградата. Много ме е яд.

# 680
  • Мнения: 14 788
Аз изобщо не мога да направя нищо на Милка. Нито с влачене,нито с цъкане на картинките. Вие поне стигате до регистрация,а аз нищо. Как си избирате фон,елха или играчка?
Гурголина,за нищо! ☺

# 681
  • Мнения: 444
Честит декември месец на всички!
Да е успешен и пълен с много награди за всички!

Преди малко писах на емайла които писахте тук и това ми отговориха!

Благодарим за Вашето запитване.
Ще се свържем с Вас в рамките на 24 часа.
Ако желаете да се свържете директно с JYSK Обслужване на клиенти, моля обадете се на тел : +359 2 4744546.
Работно време:
Понеделник-Петък: 09:00-19:30
Събота: 09:00 - 17:30
С най-добри пожелания,
JYSK Обслужване на клиенти

# 682
  • Мнения: 444
Честит декември месец на всички!
Да е успешен и пълен с много награди за всички!

Преди малко писах на емайла които писахте тук и това ми отговориха! Писах им,че грешката не е моя и се надявам да си получа ваучера!

Благодарим за Вашето запитване.
Ще се свържем с Вас в рамките на 24 часа.
Ако желаете да се свържете директно с JYSK Обслужване на клиенти, моля обадете се на тел : +359 2 4744546.
Работно време:
Понеделник-Петък: 09:00-19:30
Събота: 09:00 - 17:30
С най-добри пожелания,
JYSK Обслужване на клиенти

# 683
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Благодаря, Anyyyone!
Що не им пишеш на Милка..така и така..иначе куриера ми свери кода.Кажи че ще купиш още един шоколад и ще им дадеш опаковката примерно Simple Smile.Така де,ясно е че си ядеш шоколадите им Simple Smile.
П.п.От теленор печеля само мегабайти моб.нет,за апарата на който нямам мобилен_на детето.Иначе имам телефон_моя,майки и втори предплатен на нейния тел.Тоест три неща са на мое име.Така че играя от нейния тел,свалила съм приложението там,там са MB,а за моя тел номер(щото нямам място)съм свалила приложението на един таблет,ничий,без карта и там си търкам за моя номер_и все греда!А днес се загледах 1000000 награди..е някой няма ли да се похвали с нещо друго от Теленор,освен МВ???

В играта на Милка и без 0 въвеждам телефона и ръчно и него и имейла и пак не мога да се запиша.

Да се оплача, от Милка чакам колонка, но баща ми изял шоколада и хвърлил едната опаковка, въпреки че 100 пъти му повторих че ми трябва. Сега явно ще загубя наградата. Много ме е яд.

# 684
  • Мнения: 14 079
Получих два смс-а за днес. Един от Лео, разбрах, че носят чашите. Другият е от Спиди, пише, че са чорапите от Капи. Много са бързи Капи, браво!

На колежката, куриерът не даде наградата от Милка, защото имаше само две опаковки. Предложихме да му дадем трета (аз имам), каквато и да е с код, но отказа. Пишело си кои са печелившите опаковки. Това за тези, които са ги загубили.

# 685
  • София
  • Мнения: 3 011
Да говорих с Милка, няма да дадат наградата. Много ме е яд, но са прави. Като знам колко отворени кода имаше в Билла. Като нищо има хора, които не са купили шоколад, а са спечелили. Здраве да е, но честно предпочитам така, от колкото некоректни играчи да печелят.

# 686
  • Мнения: 96
Как се регистрирате в milka, не приема телефона
отдолу пише след 0 да започнеш да пишеш ,реално-8956*****

# 687
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
И аз получих мейл да си пратя пак данните за ваучера 🙂
Играта на Милка ще е лудница според мен щом трябва да се генерират повече проекти за повече участия. Според мен би било най- добре всеки да може веднъж на ден и вече който му е късмет. Сега тези, дето само цъкат в нета като направят по 100 регистрации, ще чакаме ние на комплект шоколади 😏🤣

# 688
  • Мнения: 1 932
Обадиха ми се от Тип Топ. Разнасят наградите от Кикоман.

# 689
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Взех си чашите от Лео,че вчера се разминахме с куриера.Очаквах със столче,тънкостенни

Общи условия

Активация на акаунт