Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 041
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 660
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Няма нужда да се извинявате, че коментирате някаква игра. Тук е мястото за това, нищо, че има отделна тема. В този случай само един потребител изрази недоволство, че се коментира играта, а имаше много които подкрепиха засегнатите дори без да са участвали.
Смятам, че тук е мястото на всички игри, особено когато има сериозен проблем. Който не иска да не чете.

Лео сигурно чашите от Каменица носят, защото и аз и мъжа ми имаме СМС

# 661
  • Мнения: 14 786
И аз имам смс,само чаши чакам.

# 662
  • Мнения: 22 867
Да хуквам да купя бира Каменица тогаз, че и аз имам смс от Лео! Да ги пробваме довечера! Joy

На мен от играта на Жуск ми отчете 3 точки и тогава ме препрати да разглеждам. Peace

# 663
  • Мнения: X
Милка се активизираха:
https://game.milka.bg/create

Не ми приема телефонния номер и не мога да се регистрирам. Ще пробвам по - късно от компютър.

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 09:35 от Анонимен

# 664
  • Мнения: 738
С риск да досадя на тези, които не са участвали в играта на Юск, искам само да кажа на тези, които като мен са отговорили директно на емейла, който ни бяха изпратили, че няма да си получим ваучерите, да пишат и на jyskbg@jysk.com. Когато писах на този емейл получих отговор, а от другия не са ми отговорили. На мен също казаха, че ще си го получа, така че пишете, за да не изпратят само на тези, които са се оплакали.

И аз имам съмнения, че е така. Или наистина имат някакъв технически проблем, или просто се опитват да не дадат всички спечелени ваучери.

# 665
  • Мнения: 5 290
На мен календарът на Юск стои като бяло петно, така е от вчера.

# 666
  • Мнения: 917
Как се регистрирате в milka, не приема телефона

# 667
  • Мнения: 14 786

Лабрекс,бягай за биричка. 😃
На мен пък на Милка играта не ми се случва нищо. Може би защото съм през телефона.

# 668
  • Мнения: 22 867
На мен календарът на Юск стои като бяло петно, така е от вчера.

При мен е наред, току-що пробвах, излезе ми надпис, че мога да играя само един път на ден. Друга причина има.
На Милка и при мен не върви, при попълнени полета за регистрация ми изписва, че всичките били задължителни.
Сега видях чашите на Anyyyone, е що на кутията едни, пък вътре други? Искам на столчета! Ама няма да сезирам който и да било...... Simple Smile

Да не го приеме някой като намек за момичетата с Ю/Жуск, те са си прави, аз си капризнича тук. Peace

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 09:44 от labrex

# 669
  • Мнения: 4 582
И при мен Милка не приема телефона - през PC

# 670
  • София
  • Мнения: 14 683
Как се регистрирате в milka, не приема телефона
Без 0 и без интервал трябва, при мен заби на имейла-не го прие запаметен от браузъра, трябваше да си го напиша пак буква по буква. 

# 671
  • Мнения: 615
Без нулата само цифрите от тел номера и аз имах проблем ,докато проумея .

# 672
  • Мнения: 913
При Милка пробвайте да въведете телефонния номер без 0, така го прие при мен.
А за Каменица се надявам и аз да получа чашите днес, че съм дала служебния адрес, а от утре излизам в отпуска.... Grinning

# 673
  • София
  • Мнения: 3 010
Чашите са хубави, а колко милилитра са 330 или 500?

# 674
  • Мнения: 1 329
Може ли линк към играта на пентаграм?

Общи условия

Активация на акаунт