Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 042
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 529
Може ли линк към играта на Теленор

# 151
  • Мнения: 272
Сега прочетох регламента пише може да спечелите всеки ден един от пет ваучера,а днеска се раздадоха над 10 Simple Smile)).Утре май ще съкратят печалбите в юск

Къде има информация за спечелилите ваучери?


Незнам,но сигурно трябва да ги напишат във фейсбук

# 152
  • Мнения: 10 874
Може ли линк към играта на Теленор
Сваляш си приложението MyTelenor и още като влезеш, ще видиш играта. Кликваш, изтриваш картата и виждаш дали и какво печелиш. Това са наградите:
Скрит текст:

# 153
# 154
  • Мнения: 36 484
Играта на Теленор само за техни абонати ли е? Мога ли да участвам с номер, който е към А1?
Имам и техен номер, но този телефон ми е по-удобен...

# 155
  • Мнения: 874
Играта на Теленор само за техни абонати ли е?
Да

# 156
  • Мнения: 14 079
Въобще не откривам играта в приложението на Теленор, хем го актуализирах.

# 157
  • Мнения: 36 484
Жалко... На другия телефон му е претоварена паметта - не знам какво да изтрия, заради това приложение...

# 158
  • Мнения: 3 020
Може ли линк към играта на Теленор

И аз искам линк?
https://www.telenor.bg/bg/mytelenor-app-scratch-card

Моят телефон за съжаление е стар и не мога да си изтегля приложението Sad

# 159
  • Мнения: 10 874
Въобще не откривам играта в приложението на Теленор, хем го актуализирах.
Не знам защо е така, при мен се вижда още като вляза и затова така го написах.
Скрит текст:
Съжалявам за подвеждането!

# 160
  • Мнения: 2 682
Много странно с теленор. и на мен ми излезе още като влязох в приложението, а казах и на брат ми, той каза, че не му излиза нищо такова, дори ми прати снимка и наистина няма. Съответно каза, че не му се занимава с глупости. 🤣

# 161
  • Мнения: 1 775
Я кажете как пробвате с друг имейл в Юск - аз изобщо не виждам от къде да изляза от този с точките?

Най-отдолу на страницата с играта пише "Вие сте вписани като..." и ще видиш твоята поща. Има и излизане. Предполагам от там става.

# 162
  • София
  • Мнения: 12 409
Аз не успях да спечеля ваучер от Юск. Включих се в играта на София мел и Топаз мел.

# 163
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
За Линд-от този линк ,се получи при мен:
https://apps.lindt.bg/christmas-2018/play

А ето и правилата:
- http://lindt.bg/fen-klub-lindt/facebook-game "За да участват, участниците трябва да имат профил във Фейсбук. Всеки профил има възможност само на едно участие за награда".

# 164
  • Мнения: 1 932
Много странно с теленор. и на мен ми излезе още като влязох в приложението, а казах и на брат ми, той каза, че не му излиза нищо такова, дори ми прати снимка и наистина няма. Съответно каза, че не му се занимава с глупости. 🤣

Сигурно е с по стара версия на приложението. Нека го ъпдейтне. То и в условията на играта си пише с коя версия работи играта.
Играта наистина я има още на първа страница като влезеш в профила си.

да са инсталирали и/или актуализирали мобилното приложение MyTelenor в периода на Кампанията до версия 1.10.0. или по-нова.

Общи условия

Активация на акаунт