Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 138
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 361
Имам проблем с посланията на софия мел - цял ден ми отхвърлят регистрираните бележки, защото посланията ми не отговарят на изискванията ??? Изобщо не мога да разбера какво искат ! Моля тези от вас, които имат одобрени послания да ми обяснят какво аджеба трябва да се напише и ако може да ми изпратят едно за мостра.
Направо съм бясна вече, а играта току-що започна !

Можете да видите всички послания тук:
https://promo.sofiamel.bg/wishes

Моите са подобни и причината според мен съвсем не в текста.

# 256
  • Мнения: 10 874
Някои купувал ли е от Била брашно София мел, намерих една стара касова бележка от пролетта когато брашното беше с кодове - на нея пише брашно за козунаци, екстра, класика - непише София мел. Дали и сега е така или са вкарали в системата името? Има ли снимали бележка само с брашно и дали се одобрява от организатора?

 В промоцията може да участват касови бележки с дата между 01.11 и 31.12.2018 г.
Тя пита съвсем друго, не се кани да участва със стара бележка.

# 257
  • Мнения: 52
Извинявам се. 😯 Успех на всички в игрите!

# 258
  • Мнения: 14 103
София мел са ми одобрили посланието, което регистрирах преди два часа (след толкова мъки и неволи Joy). Не вярвам да спечеля, но не ми пречи да се надявам.
Събрах 6 капачки от кОла, утре може да купя седмата и да взема чаша.

# 259
  • Вестерос
  • Мнения: 38 274
Има ли ограничение колко бележки могат да се вкарат за София Мел?

# 260
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Имам спечелена бутилка червено вино на Домейн бояр, но трябва да се консумира в заведението, което е във Варна. Казва се Тримата мускетари. Някой ако иска промокода - ще му го пратя.
Аз не бих го отказала... още повече ,че ене за вино Grinning И ето момента,в който изглеждам като битов алкохолик в групата , хахаха...
Аз си чакам чинно тегленията в Чио,Лидл, Кауфланд и Вафли Чудо... и от никъде нищо Simple Smile повече няма да купувам сладко, че се угоих... а празници идат

# 261
  • Мнения: 1 154
Някой, който е спечелил ваучер от миналогодишните игри на JYSK, моля да каже как е получил ваучера - по имейл, по куриер или на място в магазина?
И въпрос към тези, които спечелиха повече от един ваучер тази година - с един имейл ли ги спечелихте или с различни?
От миналата година го пратиха на имейл.
Благодаря kelly_m6 , предполагам, че трябва да се разпечати и да се представи в магазина? А ваучерът поименен ли е?

# 262
  • Мнения: 9 450
Запис. Благодаря за новата тема.  Аз не съм играла никъде напоследък,  само ви чета.

# 263
  • Мнения: 261
Успях и аз да спечеля ваучер от коледния календар на Юск!

# 264
  • София
  • Мнения: 1 239
Някой, който е спечелил ваучер от миналогодишните игри на JYSK, моля да каже как е получил ваучера - по имейл, по куриер или на място в магазина?
И въпрос към тези, които спечелиха повече от един ваучер тази година - с един имейл ли ги спечелихте или с различни?
От миналата година го пратиха на имейл.
Благодаря kelly_m6 , предполагам, че трябва да се разпечати и да се представи в магазина? А ваучерът поименен ли е?

Да беше поименен и разпечата. В магазина ми търсиха името в техния компютър.

# 265
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 053
Имам спечелена бутилка червено вино на Домейн бояр, но трябва да се консумира в заведението, което е във Варна. Казва се Тримата мускетари. Някой ако иска промокода - ще му го пратя.
Аз не бих го отказала... още повече ,че ене за вино Grinning И ето момента,в който изглеждам като битов алкохолик в групата , хахаха...
Аз си чакам чинно тегленията в Чио,Лидл, Кауфланд и Вафли Чудо... и от никъде нищо Simple Smile повече няма да купувам сладко, че се угоих... а празници идат
Аз също подарявам промокод за бутилкс вино във въпросната пицария във Варна. Може да се ползва до 30.12. Ако някой има интерес да ми пише л.с. 😀

# 266
  • София
  • Мнения: 3 020
Спиди ми донесе пуловера от Кока Кола. Много е хубав, размер М.

# 267
  • Мнения: 1 331
Не разбрах на jysk за ваучера трябва да откриеш 3 еднакви символа или е обърнато и не трябва да ги откриеш, а трябва да събереш 5 точки само?

# 268
  • Мнения: 2 290
Пуловера  е страхотен , наистина Heart Eyes
Със здраве да се носи Smile

# 269
  • Мнения: 11 746
За да спечелиш ваучер за 25 лв, трябва да откриеш 3 еднакви символа подарък (едно с панделка).
Някои споделиха, че като отворят 3 еднакви символа "5 ", не им се трупат като точки, но в пощата си получават мейл, че печелят ваучер (какъв и що, никой не знае). Дали е някакъв бъг, не се знае.
Останалите символи, ако отвориш 3 еднакви 2-ки и 3 еднакви 3-ки се събират като точки и се прибвавят към профила.
Накрая на играта, събралият най-много точки ще спечели ваучер за 1000 лв от Юск. Май нещо такова беше.

Общи условия

Активация на акаунт