Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 000
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: X
Дали ДМ пак ще пуска награди днес ?

# 1 096
  • Мнения: 371
и на мен ми се падна лигавник.,но цъкнах и изчезна😳

# 1 097
  • Мнения: 612
Трябва ли да се разпечатат ваучерите и да се предадат  магазина?

При мен стана само с име, отидох в избрания ДМ  и ме намериха по име, без да принтирам ваучер.

# 1 098
  • Мнения: 2 615
И аз участвах в ДМ играта, но докато схвана и сте взели всички награди 😂

# 1 099
  • Мнения: 36 482
Ех, изтървах... Две колежки ми написаха данните си, след като се похвалих, че съм спечелила...

# 1 100
  • Мнения: 272
Който си е взел комплекта с бебешката шапка и лигавник - би ли споделил снимка тук? =)

Много хубаво качество са ,малкия е влюбен в шапката си Simple Smile и не я сваля от главата си .Даже мисля да го пратя в яслата на празненството с  дядо коледа  с нея и облечен като джудже Simple Smile

# 1 101
  • Мнения: 2 070
https://www.hipp.bg/koleden-kalendar/
Как се участва тук? Не разбирам. Регистрирах се, но никъде не виждам какво да се прави.

# 1 102
  • Мнения: 2 290
Това са правилата на ДМ:

7.Всеки генериран линк ще бъде достъпен
до 15.12.2018г.След изтичането на този срок, линкът ще стане не
активен и чрез отварянето му лицето няма да може да участва в Играта.

Предметните награди трябва да бъдат получени
от спечелилите ги участници най-късно    до 31.12.2018.

# 1 103
  • Мнения: 612
На мен ми се падна само барче ,но някъде цъкнах и то изчезна Joy
Ако ви се разхожда до избрания от вас ДМ, може само по име да ви намерят. Щом 1 път ви се е паднала награда, даните ви се пращат в магазина ( поне така мисля). Нито аз, нито ММ си бяхме запазили ваучерите и бях сигурна, че ни няма, но намериха и двама ни.

# 1 104
  • София
  • Мнения: 3 008
Аз в ДМ улучих спирала, но я заявих на ММ и обърках рождената дата, че се колебаех на кой да заявя и накрая от бързане неговото име с датата на майка ми. Сега вероятно няма да му я дадат.

# 1 105
  • Мнения: X
Е защо искат и рождена дата ?

# 1 106
  • Мнения: 371
аз пък писах моите имена с термина на нероденото ми бебе и сигурно също няма да ми  я дадат

# 1 107
  • Мнения: 11 737
Аз в ДМ улучиха спирала, но я заявих на ММ и обърках рождената дата, че се колебаех на кой да заявя и накрая от бързане неговото име с датата на майка ми. Сега вероятно няма да му я дадат.
Вчера си взех наградата. Не са ми искали лична карта, нито са ме питали кога съм родена. Казах си двете имена да ме намерят в списъка и ми дадоха наградата, която беше посочена във ваучера.

# 1 108
  • Мнения: 36 482
Някои награди на ДМ са до 15-ти, така че не отлагайте да ги вземете - ето пример:

# 1 109
  • Мнения: 612
https://www.hipp.bg/koleden-kalendar/
Как се участва тук? Не разбирам. Регистрирах се, но никъде не виждам какво да се прави.

След като изберете, днешна дата - 10, излиза дневният въпрос на който да отговорите. За днес това е
Къде е мястото, където живее Дядо Коледа ...
Вижте  browsera, понякога не зареждат всички картинки и анимации, пробвайте, с IE, Chrome  и т.н докато стане Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт