Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 105
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 444
Включете и мен за Чупа.
Предната игра моето дете спечели фотоапарат и така и не сме го получили.
А сумати и близалки изкупихме цяла торба. Всички във вкъщи спечелихме но няма пратено нищо от големите награди. След писане и доста чакане ми пратиха батерия,възглавничка и близалки. Само нерви. Даже на работа носих близалки защото не можем да ги изядем във вкъщи. Както и да е. Само ни разиграват.
Бройте и мен!

# 1 456
  • Русе
  • Мнения: 2 607
За чупа и аз не получих някаква награда, не помня каква, но не ми се занимаваше , към тях вече съм загубила интерес.
За Кармела на кой телефон им звъните, аз също чакам възглавничка?

И ето едно предизвикателство, което аз не успях да преборя..та как се участва в тая игра. Стигам до избора на локация и забавление, но къде е тая страница, това не разбирам...айде път на младежта!! Simple Smile
https://www.mastercard.bg/bg-bg/consumers/offers-promotions/pric … iceless-city.html

# 1 457
  • sofia
  • Мнения: 1 945
Ако желаете ми пишете на лично имената си.
Защо не се оплакахте в КЗП, това е игра с покупка, да не ви дадат награда вече е крайно неприятно?

Нямам възможност и време да правя и жалба към КЗП, но ако някой иска да направи това и да се включим всички, аз съм ЗА и ще подкрепя!

# 1 458
  • Мнения: 1 776
cvete7575 Звънни на номера който е оставен в имейла за спечелената награда.

# 1 459
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Жалбите в КЗП за близалките по-добре да са отделни, от всеки. Мисля, че ако се прави обща не може онлайн, трябва някой директно с тях да си комуникира и да носи всичко на хартия.
Мисля, че по-добре там да пуснете.
Мисля си, че обща жалба в чужбина, с включени хора, които реално не са участвали в играта, също няма тежест. не друго, ами представете си, че вие сте отговорен, решите все пак да се заемете по някакъв начин със случая и половината от хората не могат да ви кажат друго освен " ами така казаха в една тема, че чупа чупс са некоректни" Няма тежест, според мен, иначе с удоволствие бих ви помогнала.
И на двете места е хубаво да се прилагат аргументи от лични контакти, които са от първо лице. Особено в КЗП. За другото няма как да знам. Хора които имат чатове или имейли с контакти с тях, много ще помогнат за жалбата. Като приложат и печелившите и правилата, а най-добре и старите.
Макар, че всички организатори си връзват гащите, като винаги има в условията, че могат да променят правилата едностранно, но пък трябва и да се задължат да го правят своевременно

# 1 460
  • Мнения: 2 406
За чупа и аз не получих някаква награда, не помня каква, но не ми се занимаваше , към тях вече съм загубила интерес.
само аз ли си получих и 4те награди от тях/верно дребни, но награди/, явно съм голяма късметлиика, верно много се забавиха, НО ги получих.

За Кармела на кой телефон им звъните, аз също чакам възглавничка?
+359 62 63 58 15

# 1 461
  • Русе
  • Мнения: 2 607
Благодаря ви! Ще звънна и аз сега, не че голямо чудо тази възглавничка, но ми харесва  като я гледам Simple Smile

# 1 462
  • София
  • Мнения: 778
Когато си изпращате сканирани документи за верификация на НЛ, закривате ли снимката?

# 1 463
  • Мнения: 1 775
https://www.instagram.com/p/BrR7NN9jUpe/ - игра за продукти lavera
http://www.firstbookaward.com/submissionguidelines/   -  за писатели...

# 1 464
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Когато си изпращате сканирани документи за верификация на НЛ, закривате ли снимката?
В имейла пише какво трябва да закриеш и какво да се вижда

# 1 465
  • Мнения: 2 406
Благодаря ви! Ще звънна и аз сега, не че голямо чудо тази възглавничка, но ми харесва  като я гледам Simple Smile

хлапето ползва такава като пътуваме, но неговата е обикновена и за това ще си я искам тази мемото Laughing

# 1 466
  • Мнения: 36 529
Аз писах на Чупа във Фб, че съм разочарована от тях и повече няма да участвам в игрите им. Не съм сигурна дали има смисъл от такъв списък с имена.
От днес Юск имат нови намаления. Готините възглавнички с обръщащи се пайети са намалени на 10 лв (от 25). Мисля да взема две (въпреки, че нямам повече ваучери). И светещото дърво, дето си го взех е на 15 лв - но все пак, аз го взех за 3, не се чувствам ощетена Simple Smile Освен това, знаех, че колкото повече наближи Коледа, толкова по-евтини стават украсите(само дето някои неща се изчерпват и ако човек ги иска наистина, е по-добре да не отлага до последния момент). Миналата година взех от Метро някои хубави украси с 50% намаление (май беше в периода между Коледа и Нова година).

# 1 467
  • Вестерос
  • Мнения: 38 270
Ooo ще си взема възглавничка и аз Grinning По лъскавото съм!

# 1 468
  • Мнения: 36 529
В Метро имаха едни с по-ярки цветове (цикламово и златно, черно и червено и подобни) и по-малки, по 16 лв, но последният път бяха изчезнали - изглежда някой ги е изкупил в нашия филиал.

# 1 469
  • Вестерос
  • Мнения: 38 270
Аз харесвам и от "косматите", бях си взела мин.година от Джъмбо за 6лв една екрю  и такова килимче

Общи условия

Активация на акаунт