Пазаруване от H&M (26) ➤ Декември 2018

  • 63 340
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 454
Днес си взех последната поръчка от намаленията
Ей това яке за детето https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0625914006.html
Много ми хареса и на него му хареса. Няма качулка, не изглежда супер дебело,, обаче според мен топли. Пробвах го, и на мен ми стана, щe дебна да си купя и аз ако го намалят пак Simple Smile

# 16
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
И аз си получих пратката сутринта - Това черно долнище размер S, стои доста свободно и яе го мисля остава ли.
От тези потници поръчах 2, размер С - леко ластични са, не са лоши.
Тези детски дънки са хубави, но са тънки. Купих от магазин Супер софт черни и са доста по-плътни без да са с подплата.

# 17
  • Мнения: 922
Казуса със задържаните пари е разрешен вече. След като звънях 101 път и вече видимо изнервена, още вчера парите са по сметката ми. Дадоха ми и код с отсъпка 5% и БП , ще го пазя за черни дни. 😂 . То иначе не си заслужава.
Така че, ако имате проблеми звънете и нахалствайте ще стане работата. Но от 9 ноември чакам и звъня.

# 18
  • Мнения: 1 953
Здравейте!
И аз си получих пратката сутринта - Това черно долнище размер S, стои доста свободно и яе го мисля остава ли.
От тези потници поръчах 2, размер С - леко ластични са, не са лоши.
Тези детски дънки са хубави, но са тънки. Купих от магазин Супер софт черни и са доста по-плътни без да са с подплата.
Супер е долнището, намалено ли е било? Гледам че има размери.

# 19
  • Мнения: 54 404
Нашият Еконт е започнал да доставя в събота. Crazy
Явно много са претрупани. Звънял ми е куриерът, но бях нощна и ставам преди малко.

Благодаря за темата! bouquet

# 20
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Дилнището беше на цена 17.99 лв.

# 21
  • Мнения: X
Дилнището беше на цена 17.99 лв.
Подходящо ли е за зимата?

# 22
  • Мнения: 5 017
Получих си трите пратки от ХМ, доволна съм - за първи път май нищо няма да връщам.

Тениски с дълъг ръкав, коприна и памук:
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0691989002.html
По една от трите цвята. Много съжалявам, че не взех по два броя, материята е много приятна на допир и стоят добре под сако.

Вълнен шал:
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0521804004.html
Топъл и приятен за омотаване над кожено яке

И си взех няколко цвята от shaping дънките, които по принцип много харесвам и гледам винаги да си купя, ако има от моя номер намаление. Не виждам особен оформящ ефект, но не се отпускат и не правят колена, а и са плътнички за зимата. Тоя път взех два чифта от сините, които бяха на 70%, както и един чифт зелени, които за съжаление не бяха особено намалени, но пък ми харесаха много.

Много се надявах да намалят нещо кашмирено, че да накупя подаръци за родата, ама нямаше или поне аз не видях. Sad Ако някой види нещо, моля пишете ми.

# 23
  • Мнения: 6 301
Долнището ми хареса, ако искаш да се отървеш от него, съм насреща.

# 24
  • ново
  • Мнения: 5 961
Получих си парката аз  Simple Smile Точна ми е като размер и ми харесва. Идеална в за хора като мен, които не обичат дебели дрехи.

# 25
  • Мнения: 68 643
Аха...ясно...някво лятно наметало си е ... Simple Smile

# 26
  • ново
  • Мнения: 5 961
Аха...ясно...някво лятно наметало си е ... Simple Smile
На теб ще ти свърши работа за вечерно време през лятото Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye

# 27
# 28
  • ново
  • Мнения: 5 961
Е, отдолу с пуловер, де Smile

# 29
  • Мнения: 10 156
Блузата, която показа Макарон е тази, която върнах. На мен не ми допадна материята, приятна е, да, но нищо особено като за копринена смес (вземала съм мъжки блузи с копринена смес, при това на редовна цена, и има с какво да сравня, по-хубави са, макар и с по-малко коприна)

Общи условия

Активация на акаунт