Любители на котки ТЕМА 126

  • 22 931
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 8 348
Гадна работа е хормоналния чип, малко по-добра от инжекциите.
Пробвай с търсачката, коментиран е въпросав темите, но малко.

# 691
  • Шумен
  • Мнения: 1 458
Това ми се вижда като нечуван глад! Хляб, торти, маслини..???!!!

Ами зависи с какво са захранвани, имам предвид хляба. Нашият котарак ни намери една вечер и стана  наш . Ами нищо друго не пипаше в началото,
 освен филия хляб. Явно с това са го хранили основно. И сега си иска коричка.Неуправляем е по отношение на хляба и на маслини наистина. Маслото на маслините има общо с валериана като състав и му действа точно така - търкаляне и залягане. Това са двете неща, които би отмъкнал от масата и сега, когато хич не може да се каже , че гладува или се храни с некачествена храна:)

# 692
  • Мнения: 1 267
Може би си права, не знам. Моята я намерих преди доста години, никога не ми е крала храна, може да си е до общуване с хората. Оставяла съм на масата месо, риба - тя спи на дивана и въобще не се вълнува.

# 693
  • София
  • Мнения: 16 212
Докато готвя и/или ядем риба, изобщо не реагира, обаче вчера ММ си отвори консерва риба тон...на Барни направо муцуната му трепереше от лакомия (не му дадохме, солена е).

# 694
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 266
Не давайте  картофи заради соланина в тях.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Ох, сещам се за стария ни котарак Максим, той храна не крадеше, но веднъж по Великден бяхме боядисали яйцата и ги бяхме наредили в една кристална купа на масата. Прибираме се вечерта - на дъното останали 3-4, другите бяха натъркаляни по земята Mr. Green

# 696
  • Шумен
  • Мнения: 1 458
Докато готвя и/или ядем риба, изобщо не реагира, обаче вчера ММ си отвори консерва риба тон...на Барни направо муцуната му трепереше от лакомия (не му дадохме, солена е).

Може да му купувате консерви за котки с риба тон, щом очевидно си пада по нея -  Shesir, Naturel са много добри, но аз ги давам веднъж седмично само.

# 697
  • София
  • Мнения: 16 212
Ще пробваме (ММ се страхува, че ако я научим на мокра храна, ще капризничи на гранулите).

# 698
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Моята котка също се чумери на гранулите, обаче ако застана до нея и я галя с две ръце по тумбачето и отстрани започва мощно да мърка и яде на поразия Crazy Не знам какво такова гевезе е, Снощи така я убедих да хапне, обаче накрая спрях да я галя, че се притесних, че ще преяде Crazy И тя верно спря да хрупа.

# 699
  • Мнения: 583
Имам приятелка, на която котката си държи на гранули и се цупи на консервите Grinning Така че всякакви случаи има... Общо взето нашето диване също си предпочита мократа храна, гранулите ги яде колко да гризва по нещо. Тя също познава звука на отваряща се консерва и ако някой отваря веднага се нарежда пред вратата да чака, защото смята, че ще е за нея Grinning

# 700
  • Варна
  • Мнения: 4 109
И у нас има "грешки" по Великден, ма моеш ли спря гората да се разлисти ... Игрива котешка душа не трае  Simple Smile

# 701
  • София
  • Мнения: 3 883
Напоследък като давам пауч, изпива само соса, а парченцата оставя. Така че гранулките са на почит и си ги иска. Държи да използва възглавница:

# 702
  • София
  • Мнения: 9 661
Житейският път на една елха.





Коте - невинно.

# 703
  • Мнения: 5 846
Житейският път на една елха.





Коте - невинно.

иначе докарал виновния поглед😁

# 704
  • София
  • Мнения: 8 348
Да бе, виновен. Гледа баш - Ти ще ми кажеш да не бутам елхата, ще си правя каквото искам.

Едното ми коте, демек Джуджи, от няколко дена се бута да спи при кучето. Което е свързано с известно месене и мъркане. Кучето първите няколко дена беше изключително притеснено от странното поведение на котката. Сега се е примирило и търпи.
Очакваме до година време да станат приятели и със Сиси.

За незапознатите, кучето вече е година и половина с нас. Сиси се прави на недостъпна.

Разпределението на леглото.


Кучето е към 40 кила. Те това е да си нахален.

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 21:43 от possessed

Общи условия

Активация на акаунт