Любители на котки ТЕМА 126

  • 22 991
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
# 676
# 677
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 188
Мира, Късметка е 😍😍 Породиста ли е, че е такава пухкава😊😊
Way2go, твоята сладурка е като плюшена играчка, честно 😍😍🤗
Всички пухчета са супер, да се оправят болничките и да слушаме само за коледни бели.
При нас елхата оцелява, малките не и обръщат особено внимание. Само веднъж се прекатури, ама сигурно сама си го направи 🙄🙄😁 Уискасите продължават да са нонстоп гладни и нонстоп да мъркат😊😊

# 678
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Bubalesa, намерих я на улицата като бебе, няма порода според мен, ген по-скоро, късмет и хубава храна Simple Smile
Елизка на Lizia е същата пухендрела Simple Smile

# 679
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 316
Ивекс, много съжалявам, че Ушатото е болно. Колко дни ще му даваш Доксициклин? Само него ли предписаха? И как го даваш? Simple Smile Бързо оздравяване му желая Simple Smile
Оставихме Мърки за 1 ден сама след като свършихме антибиотика и тя въпреки бодито е разкървавила всички тумори - много упорито се старае да ги ближе въпреки че я боли направо се хванах в чудо - веднага я почистих и преоблякох и се успокои Simple Smile
Тя никога не е била агресивна винаги е билма мила и внимателна към нас, но за съжаление много страхлива от чужди хора - направо изпада в ужас като ни дойдат гости Simple Smile

# 680
  • София
  • Мнения: 3 537
Много хубави всички косматковци Heart Eyes
Късметка със сърчице на пупата Kissing Heart
Ето го моят "страшен" Блеки- Дракула Grinning



# 681
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Лелеее, каква уста Laughing
Ето я и Кетя:

# 682
  • София
  • Мнения: 1 715
Екстра са всичките писуни. Да им завиди човек. Нашият спи и мърка.
И от днес - Майки опознава снега

# 683
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Ах, че е сладичко, като учудено детенце Heart Eyes

# 684
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 310
Малко майтапче Simple Smile

"Живея в Далечния Изток. Не ми купуват Уискас, много е скъп."

# 685
  • София
  • Мнения: 1 715
Нашият дребосък се опитва да краде храна. Онзи ден издърпа сандвича на дъщеря ми от чинията. Ако му попадне хайвер... Извеждаме го от кухнята, защото само трябва га си пазим чиниите. Някой преди беше писал "като на коктейл" Simple Smile
Смешното е, че яде всичко. Вчера го пробвах с постен гювеч. Омете си порцията. Скоро изпуснах хапка хляб на земята. Изяде я за отрицателно време. Като прахосмукачка е. Непретенциозен, само да има много храна. Крием я, че няма спиране.

# 686
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 523
Операция първо къпане на Демончето мина без нито едно одраскване, стои си милото като куче и чака. Симпатяга😘
Когато си коте, но си лъв по душа😉😁


# 687
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
И нашето е като прахосмукачка. Миналата седмица незнайно как е откраднал и излапал принцеса с кайма от притворената фурна, която е на нивото на кухн. плот. В събот открадна остатък от парче торта, но го хванахме навреме и успяхме да му го измъкнем от устата. Краде и хляб от масата. Абе страшна работа Joy

# 688
  • Мнения: 21 332
Нашата краде маслинки Trollface

Хора,зачетох се на едно място за т.нар. хормонален чип ,къде мога да намеря повече инфо ,безвредни ли са и т.н. ?

# 689
  • Мнения: 1 267
Това ми се вижда като нечуван глад! Хляб, торти, маслини..???!!!

Общи условия

Активация на акаунт