Майки от "Гео Милев", "Редута" и "Слатина"

  • 46 882
  • 185
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 571
Предположих. Там снимките стават за документи. Виждала съм тийнейджъри да се снимат за бележниците. Лично не съм ползвала такава кабина.

# 121
  • Мнения: 16 872
До хотел Плиска имаше Кодак преди време.

# 122
  • Мнения: 668
До сръбската скара.

# 123
  • Мнения: 1 809
Някой знае ли къде има фотостудио в Гео Милев?
На пазара Слатина има магазин фото/ книжарница. До плодзеленчука с каруцата. Снимат за документи.

# 124
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Някой знае ли къде има фотостудио в Гео Милев?

 До сръбската скара на Гео Милев!

# 125
  • София
  • Мнения: 8 652
Аз ходя от Плиска и 345 надолу по улицата, срещу хотела-има малко фото студио. Жената е много мила и веднага ти ги изкарва. 8лв струват 4 снимки.

# 126
  • Мнения: 234
Фотостудио има и зад блока, в който е пощата на Плиска.

# 127
  • Мнения: 1 148
Здравейте! Има ли някой мобилния телефон на д-р Динка Ангелова, която има кабинет на Кривина 33? И евентуално какво й е приемното време в момента.

# 128
  • София
  • Мнения: 1 149
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате автомивка, ако може да има кафе в близост, в което да изчакам докато измият колата.

# 129
  • Мнения: 31
Здравейте! Може ли да ми препоръчате добър зъболекар в района, работещ с НЗОК и по възможност до по-късно през седмицата или през уикенда?

# 130
  • Мнения: 1 501
Аз от 10 години живея в Гео Милев и така и не открих в район Слатина такава авгомивка с кафе. Ако някой знае ще е супер да каже.
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате автомивка, ако може да има кафе в близост, в което да изчакам докато измият колата.

# 131
  • София
  • Мнения: 1 149
Все още не съм открила автомивка нито с кафе, нито без кафе Joy
Виждала съм автомивка на самообслужване на няколко места, но това не е за мен Rolling Eyes
Вече ще търся в района на Младост, може пък там да има.

# 132
  • Мнения: 2 024
Тази сме ползвали преди време, доволни сме
http://www.grillobg.com/index.php?view=avtomivka

# 133
  • София
  • Мнения: 1 149
Благодаря! Мястото не е далеч, и изглежда много добре, особено съчетанието с ресторант Wink

# 134
  • Мнения: 100
Все още не съм открила автомивка нито с кафе, нито без кафе Joy
Виждала съм автомивка на самообслужване на няколко места, но това не е за мен Rolling Eyes
Вече ще търся в района на Младост, може пък там да има.

Аз ползвам автомивката при стадион Академик (до зала фестивална). Само един човек работи, но ако му вземете телефона, мисля, че може да се запазват часове. Към самия комлекс академик има кафе от към игрищата с изкуствена трева. Не съм ползвала кафето, защото предпочитам да се разходя в парка.

В грило ходих преди време, но там текучеството е значително. Винаги сме записвали час. Накрая се отказах, защото от толкова много клиенти започнаха да ми претупват колата. Пицарията е приятна.

Някой може ли да сподели скорошни мнения за педитър в 17 ДКЦ?

Общи условия

Активация на акаунт