Майки от "Гео Милев", "Редута" и "Слатина"

  • 46 812
  • 185
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 208
Здравейте!

Искам да съобщя за висящ кабел на ул. "Слатинска", малко след центъра за поправяне на гуми. Като гледам Google Maps, това е "Слатинска" 90. Всъщност има и скъсан кабел точно при стълба, който е при Speedy. Сигурно той е другата част на кабела, който виси близо до гумаджийницата.
Подадох сигнал към общината за висящия кабел току-що. Тъй като казах, че смятам, че кабелът не застрашава живота на хората, сложиха случая към неспешните.
Не знам кога ще го махнат, но в тъмно време мисля, че няма да се вижда и хората ще го бутат, влачат и, съответно, ще се плашат.

Пазете себе си и близките си!

Последна редакция: чт, 30 ное 2023, 13:35 от Аметист

# 181
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Здравейте!

Искам да съобщя за висящ кабел на ул. "Слатинска", малко след центъра за поправяне на гуми. Като гледам Google Maps, това е "Слатинска" 90. Всъщност има и скъсан кабел точно при стълба, който е при Speedy. Сигурно той е другата част на кабела, който виси близо до гумаджийницата.
Подадох сигнал към общината за висящия кабел току-що. Тъй като казах, че смятам, че кабелът не застрашава живота на хората, сложиха случая към неспешните.
Не знам кога ще го махнат, но в тъмно време мисля, че няма да се вижда и хората ще го бутат, влачат и, съответно, ще се плашат.

Пазете себе си и близките си!

я информирай и тук.

https://bnt.bg/bg/a/zabelyazano-v-sofiya-kato-v-teksas
и не пропускай да кажеш, че са решили, че е маловажно.

независимо какво мислиш ти,  трябва да изпратят специалист там.
опасно или не решават специалистите.

# 182
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Знаете ли защо не работи магазинчето за плодове и зеленчуци на ул. "Н. Коперник" до хотел Плиска? От няколко седмици ми направи впечатление, че оградата е завързана, а отпред са разхвърляни кашони и щайги.

# 183
  • Мнения: 39 312
Защото имота се продава и вече няма да работят.
Същият магазин има малко по надолу в гаража до поликлиниката.

# 184
  • Мнения: 208
Здравейте!

Искам да съобщя за висящ кабел на ул. "Слатинска", малко след центъра за поправяне на гуми. Като гледам Google Maps, това е "Слатинска" 90. Всъщност има и скъсан кабел точно при стълба, който е при Speedy. Сигурно той е другата част на кабела, който виси близо до гумаджийницата.
Подадох сигнал към общината за висящия кабел току-що. Тъй като казах, че смятам, че кабелът не застрашава живота на хората, сложиха случая към неспешните.
Не знам кога ще го махнат, но в тъмно време мисля, че няма да се вижда и хората ще го бутат, влачат и, съответно, ще се плашат.

Пазете себе си и близките си!

я информирай и тук.

https://bnt.bg/bg/a/zabelyazano-v-sofiya-kato-v-teksas
и не пропускай да кажеш, че са решили, че е маловажно.

независимо какво мислиш ти,  трябва да изпратят специалист там.
опасно или не решават специалистите.

Вчера получих имейл за сигнала. Като отворих (сигнала), видях следното:

           "Сигналът Ви е изпратен за проверка до фирмата, отговаряща за поддръжката на улично осветление."

Днес като минавах оттам, видях, че някой е омотал кабела около един клон...

# 185
  • София
  • Мнения: 323
Здравейте, някъде в района виждали ли сте кълцано свнинско месо по месарниците ?
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт