Лидл 122 - Декември

  • 122 616
  • 1 897
  •   1
Отговори
# 1 860
  • Мнения: 810
И аз да похваля памучните блузи по 2 бр, днес вече едната е на мен, много приятни като цвят,за под пуловер са идеални. Тъкмо не искат гладене Wink

# 1 861
  • Мнения: 10 214
Има някаква майонеза в буркан, намалена и мисля, че някой писа за нея, че е хубава, но не смее да погледне състава. Погледнах го аз и даже си купих 🙂, вкусът също ми хареса. Е, не е като домашната, но определено става.

# 1 862
  • Мнения: 69 195
Салатена се води..каквото и да значи това...
Да не е млечна. Без яйчен прах?

# 1 863
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Ходихме до нашия Лидл към 12ч, леле-мале от народ и коли на паркинга. Народът храни купуваше, пък аз ходих специално за момчешките комплекти и естествено каръшка история - обрани са, а единственият подходящ размер беше с много малка долница спрямо блузата.
Юрнахме се до един друг Лидл, и там навалица от народ, с комплектите пак ударих на камък, ама взех поне пижамка. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 864
  • Мнения: 10 214
За съжаление не мога да кажа сега коя е майонезата или да снимам, понеже до утре вечер няма да съм вкъщи.

Блузките в комплект по 2 и на мен много ми харесаха, но сменях 3 пъти докато попадна на такива, на които не са им разтеглени деколтетата и да се обръщат. Само не ми казвайте, че моделът е да се обръщат. 😂

# 1 865
  • Мнения: 69 195
От брошурата е майонезата..знаем я. Но понеже спомена че си й чела състава...за това попитах какъв е.
Няма значение де...😊

# 1 866
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 303
Майонезата в бурканчето има горчица иначе съставът е горе-долу добър ама на вкус не е много приятна Simple Smile

# 1 867
  • Мнения: 10 214
От брошурата е майонезата..знаем я. Но понеже спомена че си й чела състава...за това попитах какъв е.
Няма значение де...😊
Разбира се, четох го и го одобрих, на фона на другите майонези е прелест. Има си хас, обаче, да го наизустявам. 😂 Аз обожавам горчица, за мен това е приятен бонус.

# 1 868
  • Мнения: 25 846
И аз да похваля памучните блузи по 2 бр, днес вече едната е на мен, много приятни като цвят,за под пуловер са идеални. Тъкмо не искат гладене Wink
Блузките са супер. Имам от миналата година 2. Бях ги купила за бременна , но и сега си ги нося и не са мръднали.

# 1 869
  • Мнения: 69 195
Е аз попитах яйца само дали има. Цитат пък за какво ми е...

# 1 870
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 303
С яйца е ама ако не обичаш горчица няма да ти хареса Simple Smile

# 1 871
  • Асеновград
  • Мнения: 3 126
От салатната майонеза имаше и без горчица, да е не спряна?  Не я купувам често,че не консумираме много майонеза но по спомен винаги чета и взимам без горчица.

# 1 872
  • Мнения: 9 593
да, точно тази от брошурата, много сладни. аз също обичам горчица, но нормална, силна /например руските на прах от берьозка или домашна/.
весело посрещане и от мен!

# 1 873
  • София
  • Мнения: 5 547
Днес реших да си взема от яйцеварката, ама друг път , в най- близкия Лидл естествено няма. И стелки нямаше . Трябваше да купя онзи ден ама като много мисля така е.

# 1 874
  • Мнения: 19 351
В Лидл в Ст.град имаше много стелки днес вечерта.

Общи условия

Активация на акаунт