Нова съм!

  • 1 401
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 932
А за мен ще постискаш ли ? Simple Smile


jjj Simple Smile Ще стискам и за теб и за всички жени които са решили да стават мами, това е най - хубавото нещо на света. Peace Peace

п.с. Ще постискам и за себе си, ама другия месец Rolling Eyes

# 16
  • UK
  • Мнения: 1 351
Аз съм малко разочарована ... Не малко, а много даже. Още не ми е дошло и днес си взех тест. Отрицателен е! Sad Не знам дали да отида на лекар или просто да си почакам да ми дойде ... Иначе си взех фолиева киселина както ме посъветвахте и мисля да продължавам да я пия. По-нататък може и да се получи нещо. Не знам. Тъпо ми е малко сега. Сякаш се надявах. Не знам защо така ми закъснявам. Може би защото миналия месец бях на диета... Иначе точно на овулацията според календарчето ми правихме бебе ... 8 дни след това 2 ръждиви петна на бельото ... Sad
Ох толкова съм разочарована! Sad
Ама няма да спра да се надявам де ...


 И аз имах петна кръв на 5 ден обаче но все още не сам правила тест понеже имам още малко време до деня на лелката... Добре че е мъжа ми иначе до сега 1000 пъти да сам си направила тест и можеби щях да се разочаровам... дано да устискам още няколко дена... и на теб ти пожелавам търпение  newsm78 #Crazy Rolling Eyes

# 17
nellyani айде тоя месец стискай за мен,аз другият месец за теб  Wink

Сладурки,за всички ви стискам палци!
Само да устискам тая седмица да не ми идват никакви гости (от Червен бярг)!Пък може и да се присъединия към групата дето ще прави тестове в петък  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 932
jjj пожелавам ти да се похвалиш с двете чертички и сладко коремче с бебче от все сърце Hug

# 19
Пожелавам ви успех! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт