Августовски бебчета 2018 тема 3

  • 65 081
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 965
Още не съм давала, но с баткото до годинка давах само козе, обезсолено  Peace
После включих краве чак.

# 706
  • Мнения: 2 124
На колко месеца се включват тези сирена?

# 707
  • София
  • Мнения: 965
От 8ми включвах аз, по същата схема ще захранвам и сега.

# 708
  • Мнения: 925
Имате  ли зъбки вече

# 709
  • Мнения: 2 124
Моето е беззъбо още стоим си по венци Grinning

# 710
  • Мнения: 522
Тръгнаха зъбите....кътници Grinning

# 711
  • Мнения: 122
И ние нямаме зъбки.

# 712
  • София
  • Мнения: 378
Ние от месец имаме два долу един след друг се появиха, но сега като гледам мн му е побелял горе венеца и е мн кисел тия дни и се притеснявам да не се появят няколко накуп че мн ще го боли

# 713
  • Мнения: 2 170
Ние имаме две зъбчета. Още май ще избиват , че в последно време
много се лигави.🙂
На мен ми обясниха, че колкото повече зъбчето седи в костта, толкова по-калцирано и здраво избива.

# 714
  • Мнения: 925
На мойта беба ниска й тече на вода и е страшно нервна цяла нощ за първи път не спа и само си завира ръцете в устата.Възмпжно ли е носа да й тече заради зъбите.С другите деца не съм имала проблеми и не съм наясно

# 715
  • Мнения: 2 170
На мойта беба ниска й тече на вода и е страшно нервна цяла нощ за първи път не спа и само си завира ръцете в устата.Възмпжно ли е носа да й тече заради зъбите.С другите деца не съм имала проблеми и не съм наясно
Да, напълно възможно е като избиват зъбките да ѝ тече носа, да има температура, да е раздразнителна. Обясниха ми, че има дечица , при които дори и обриви излизат.

# 716
  • Мнения: 56
Момичета, гънките по крачетата на вашите бебоци еднакви ли са и вярно ли е, че е проблем ако не са симетрични? 🙃

# 717
  • Мнения: 2 170
Момичета, гънките по крачетата на вашите бебоци еднакви ли са и вярно ли е, че е проблем ако не са симетрични? 🙃
Миналия месец ги гладаха пак. Да , симетрични са , казаха , че все още е препоръчително да са симетрични.

# 718
  • Мнения: 2 124
И да не са симетрични не е задължително да е индикация за проблем.

Как давате месото смесвате ли го със зеленчуковото пюре?

# 719
  • Мнения: 122
И да не са симетрични не е задължително да е индикация за проблем.


Как давате месото смесвате ли го със зеленчуковото пюре?
Относно гънките- на същото мнение съм.

Отначало давах чисто месо- лъжичка ,две и на четвърти- пети ден го смесвах със зеленчуците,първо дадох пуешко.После с телешкото пак първо чисто и после смесвах.
Но мисля ,че може и смесено да бъде от самото начало- важното е като за начало месото да е в малки количества.

Общи условия

Активация на акаунт