Big Brother: 🕵🏻Most Wanted🕵🏻 2018 – Тема 13 ФИНАЛ /03.12. - 11.12.2018/

  • 104 033
  • 3 479
  •   1
Отговори
# 2 160
  • Мнения: 2 990
Бре, да му се не види! Вулева и Гъмето ще ѝ дават акъл как трябвало да реагира Никита. Съвсем са изтрещели.

Браво на Уош! Винаги се включва адекватно и на място. Ако не пиеше, цена нямаше да има това момче.


И тия хора претендират, че те са нещото

# 2 161
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Джулиана Умното: "Тя мърда ли? Олиииииииии, това една риба ли е?".

Вулева Интелигентното: "Ами, той винаги е голям!"

Титани на мисълта!

Та и коментират сега двете.

# 2 162
  • Мнения: 29 540
Джулка Умното!
Албена Ентелекта

# 2 163
  • София
  • Мнения: 4 429
Истерично пиянде е тоя чехльо Уош.
Реши да си осигури гласовете и на нейните фенове, затова му каза Вулева, че когато си с всички, всъщност си с никой. А и той онази вечер й крещя, когато мъжете вдигаха шум и пиеха
 в кухнята и тя отиде при тях, ама тогава явно забрави, че се прави на добър с всички. Жалко, изложи се с това слагачество.

# 2 164
  • Мнения: 5 490
Уош буууу...

Цецо трябва да вземе приза, туй то.
(поради липса на друг по-добър избор - той е най-малкото зло)

# 2 165
  • Мнения: X
Ай сиктИр.
Абсолютно Рационален и обективен израз.

Ето заради тия кресливи изказвания не го понасям Стефан.

Неуравновесен, истеричен женкар. Като лелка в критиката е.
Уош е пиян и истеричен.

# 2 166
  • Мнения: 690
Според мен нацели много хубав момент. Всички седнали да ми търсят сметка на Никита какво бил казал Кулагин. Ми тъпо!
Те не търсиха сметка какво е казал Кулагин, а че тя му се радваше много, особено като каза за проститутките.

# 2 167
  • Мнения: 3 510
Ох, тая Вулева май забрави как в нейния сезон и се подиграваха, че не се къпе и всички я мразеха. Егати противната зурла.

# 2 168
  • Мнения: 64
Страхотен беше Уош. Много точно им го каза. Не може да държат сметка на Никита кой й се бил обадил и какво бил казал. Зсщо решиха, че те знаят кое е от полза за нея и кое не било? Психясали егоисти!

# 2 169
  • Мнения: 3 510

Те не търсиха сметка какво е казал Кулагин, а че тя му се радваше много, особено като каза за проститутките.
Че той да не излъга случайно?

# 2 170
  • Мнения: 3 025
Какъв имен ден празнува Никита? Нали се казва Милена?
На Златка чичо и 2 метра шаран бил хванал, по- голям от нея Joy

# 2 171
  • Мнения: 17 332
Според мен нацели много хубав момент. Всички седнали да ми търсят сметка на Никита какво бил казал Кулагин. Ми тъпо!
Те не търсиха сметка какво е казал Кулагин, а че тя му се радваше много, особено като каза за проститутките.
Е , аде де. Уош изобщо не беше в диалога, а скочи като настъпен цвърчащ...мехур, пълен с алХохол.

# 2 172
  • Мнения: 15 069
Когато другите обаждащи се плюеха Никита, тези се смееха като зелки (особено Вулевица). Когато Кулагин обиди тях, трябвало да каже, че не иска да говори с него! Тези въобще не са в ред, ама въобще! А пък Гномов колко е злобен, ужасТ.

# 2 173
  • Мнения: 4 992
Уош почти се показа като мъж, ама алкохола не му позволи да се мотивира.

Просто трябваше да го попита защо съдят Никита заради нечии чужди думи. С какво е виновна тя, че някой обидил тях? Да хукне да ги защитава ли? Че тя сефте чу добра дума за себе си от месец насам?

И да попита Албена защо тя не прекъсна фена си, който обиждаше Никита, а й държа сметка за същото?

Ужасно са лицемерни! За едно и също нещо едни ги 'изяждат' а други поздравяват. Е,, ти безмозъчното стадо!

# 2 174
  • София
  • Мнения: 21 444
На Златка чичо и 2 метра шаран бил хванал, по- голям от нея Joy
Ама те винаги са толкова големи, не знаеш ли? Ако са малко по-малки, значи не са шарани просто.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт