На каква възраст подстригахте за първи път Вашето бебе?

  • 1 983
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
На 7 месеца, защото вече му пречеше на очичките и вратлето

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 305
Все още не съм  Grinning Правя й прически с фибички, ластичета и финтифлюшки. Има много дълга вече коса на мама госпожицата  bowuu

# 17
  • Мнения: 941
Все още не съм  Grinning Правя й прически с фибички, ластичета и финтифлюшки. Има много дълга вече коса на мама госпожицата  bowuu
същата работа, но и татито не дава

# 18
  • Мнения: 2 910
Все още не съм я подстригвала, жал ми е да го направя, затова ще поизчакам още малко.

# 19
  • Мнения: 1 934
Още не сме го постригвали
Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На 4 месеца и половина с 5 ти номер на машинката на тати.Вече и влизаше в очите а и аз имах такова желание.

# 21
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
още не съм макар че татко й има голямо желание.а тя милата има страшна прическа-само перчем и останалата главичка почти гола.но за мен това е достатъчно да си имаме чоко или фибичка Grinning

# 22
  • Мнения: 1 059
на 1г и 5 месеца.

# 23
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
На 6 месеца, сега пак му порастна  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 849
Синът на една година, а дъщерята на два месеца Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 281
бебка се роди с доста косичка и някъде около 6-тия месец я подстригах за първи път, защото и се потеше главичката от косичката. с новата прическа вече нямаше този проблем!  Laughing
много бързо й расте косичката - до сега съм я подстрагвала 4 пъти!  Hug



# 26
  • Мнения: 1 110
На 11 месеца, само бретона, 4е му влизаше в о4ите.

# 27
  • Мнения: 277
Малко преди да навърши годинка - тогава дойде моментът, пък и трябваше да го пооформим за първия рожден ден  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 418
Първия път на два месеца май беше, след това в шестия, после пак наскоро, заради жегите. С машинката, нула номер.

# 29
  • Мнения: 292
днес го постригах за първи път (9 месеца и половина) Mr. Green но само бретона, че му влизаше вече в очите

Общи условия

Активация на акаунт