Коледа с Mr. Bricolage

  • 7 782
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 157
Елхата ни, както и всяка година, ще е отрупана с разноцветни топки, играчки и лампички. Само гирляндите са ми бели.

# 271
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Тази година и двете ми деца украсиха почти сами елхата - основните цветове са червено и златисто, ноооо вмъкнаха бяло и малко синьо за разкош, добре им се получи.

# 272
  • Мнения: 254
В Коледната елха харесвам да преобладава жълтото и червеното.Топлите цветове на Коледа.

# 273
  • Мнения: 117
Тазгодишната ми коледна елха е в черно и бяло.

# 274
  • някъде
  • Мнения: 4 955
В сиво и сребърно.

# 275
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Тази година елхата е мноого шарена.Много от играчките са направени от синът ми,който е на 5г.

# 276
  • Мнения: 39 384
Украсата на елхата тази година я слагах аз, а не децата ми. За това реших да е по- стилна и издържана. Заложих на злато и червено. Не съжалявам.

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Тази година ще заложа на червения цвят за основен  и на естествените материали като шишарки ,  и ленти от плат.

# 278
  • Мнения: 11
Елхата е украсена със различни играчки и цветове и лампичкиИмаме играчки със сантиментална стойност.Сложили сме и много плюшни коледни играчки.Избирам златисто и червено за дома.В коридора на блока в който живеем е сребро и син цвят.Весели празници!

# 279
  • Мнения: 78
Червено зелено синьо

# 280
  • Русе
  • Мнения: 686
Украсяваме различно според настроението, но най-важното да има светеща сребърна звезда.

# 281
  • у нас
  • Мнения: 443
Днес украсих нашата елха,традиционно в златно и червено.

# 282
  • Мнения: 9 441
Вашата елха е украсена в златисто, червено и бяло.

# 283
  • Мнения: 132
Украсихме елхата в сребърно, златно и червено.

# 284
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 586
Коледната ни елха е украсена, както всяка година в най-различни пъстри цветове. Топки в червено, златисто, бронзово, зелено. Бели гирлянди и лампички.

Общи условия

Активация на акаунт