Изпитани сайтове за парфюми - 13

  • 60 081
  • 724
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Да се запиша, че изтървах новостите около сайтовете.
29 ноем. 2018, 14:03
Цитат
С тези цени ако искат нека се изстрелят и в 22 век, мен ме губят като клиент.
Копирам от предната тема относно Нотино. От там поръчка преди Коледа ни-ко-га. Така надуват цените, че....
През ноември някъде си взех Jo Malone Wood Sage and Sea Salt за 198 лв. /100 мл.(извън Черния петък, за протокола, а и то там Черен петък няма като хората).
Сега го гледам - 239 лв. - 41 лв. разлика! И това е само един от примерите.
Отивам да се ограмотявам за този Елинор, че не го знаех.

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 10:22 от Анонимен

# 361
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Утре стават три седмици, откакто направих поръчка в Парфимо /26 ноември/ и трябва да ми пристигне Cristalle Eau Verte Chanel  в офиса на Спиди. Какво мога да кажа в случая? Само "Алелуйя" май  Laughing

Благодаря на Смарти за корекция  Hug Ноември беше поръчката, разбира се  Laughing
Ама ще получиш ли нещо? Аз още си чакам 🤨

# 362
  • Мнения: 1 327
В крайна сметка за ММ поръчах One Million от Notino и получих код за 20 лв отстъпка за 1 месец .Ако не си поръчам нищо ,мога да го подаря на някой ако иска .Пуше само условие поръчката да е над 55 лв.

# 363
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Аз съм се сетила за една стара любов. Midnight Rain la prairie, обаче го няма по сайтовете. Знам, че вече е много стар и ако го поръчам от някъде ще е мнооого отдавна правен, но пусто като ми е влязал под кожата. Уникален и неповторим. Приемам предложения и за близки аромати Simple Smile
Това не е ли същият парфюм:
http://www.parfumsbg.com/shop/womans-parfums/la-prairie/la-prair … -50ml-detail.html
да, но сайта не ми е познат Sad

# 364
  • ново
  • Мнения: 5 964
В крайна сметка за ММ поръчах One Million от Notino и получих код за 20 лв отстъпка за 1 месец .Ако не си поръчам нищо ,мога да го подаря на някой ако иска .Пуше само условие поръчката да е над 55 лв.
Тези 20 лв. не са ли ваучер, който важи за един сайт за бельо?

# 365
  • Мнения: 1 327
Да Astratex сега видях Simple Smile

# 366
  • София
  • Мнения: 2 512
Утре стават три седмици, откакто направих поръчка в Парфимо /26 ноември/ и трябва да ми пристигне Cristalle Eau Verte Chanel  в офиса на Спиди. Какво мога да кажа в случая? Само "Алелуйя" май  Laughing

Благодаря на Смарти за корекция  Hug Ноември беше поръчката, разбира се  Laughing
Ама ще получиш ли нещо? Аз още си чакам 🤨
Утре ще се отчета  Laughing

# 367
  • София
  • Мнения: 12 374
Аз съм се сетила за една стара любов. Midnight Rain la prairie, обаче го няма по сайтовете. Знам, че вече е много стар и ако го поръчам от някъде ще е мнооого отдавна правен, но пусто като ми е влязал под кожата. Уникален и неповторим. Приемам предложения и за близки аромати Simple Smile
Това не е ли същият парфюм:
http://www.parfumsbg.com/shop/womans-parfums/la-prairie/la-prair … -50ml-detail.html
да, но сайта не ми е познат Sad
В ''Изпитани сайтове за парфюми-3'' се споменава. Потребителка пита дали сайтът е читав, Атти отговаря, че е купувала парфюми и са били оригинални. Темата е от 2012-та обаче. В 6-та тема от 2014-та също излиза мнение за сайта. И все пак решението си е твое, няма как да знаем с абсолютна сигурност дали конкретният парфюм е ОК или не Simple Smile

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 21:53 от Tаис

# 368
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Аз съм се сетила за една стара любов. Midnight Rain la prairie, обаче го няма по сайтовете. Знам, че вече е много стар и ако го поръчам от някъде ще е мнооого отдавна правен, но пусто като ми е влязал под кожата. Уникален и неповторим. Приемам предложения и за близки аромати Simple Smile
Това не е ли същият парфюм:
http://www.parfumsbg.com/shop/womans-parfums/la-prairie/la-prair … -50ml-detail.html
да, но сайта не ми е познат Sad
В ''Изпитани сайтове за парфюми-3'' се споменава. Потребителка пита дали сайтът е читав, Атти отговаря, че е купувала парфюми и са били оригинални. Темата е от 2012-та обаче. В 6-та тема от 2014-та също излиза мнение за сайта. И все пак решението си е твое, няма как да знаем с абсолютна сигурност дали конкретният парфюм е ОК или не Simple Smile
благодаря, Тайс
🙂

# 369
  • Мнения: 5 998
В крайна сметка за ММ поръчах One Million от Notino и получих код за 20 лв отстъпка за 1 месец .Ако не си поръчам нищо ,мога да го подаря на някой ако иска .Пуше само условие поръчката да е над 55 лв.
А, такаа. А аз защо нямам ваучер? 🤔 И моята поръчка беше над 55 лв.
За определени аромати ли се отнася?

# 370
  • ново
  • Мнения: 5 964

А, такаа. А аз защо нямам ваучер? 🤔 И моята поръчка беше над 55 лв.
За определени аромати ли се отнася?
Ваучерът е за бельо 😀. Някъде напред в темата някой май предлагаше своя.

# 371
  • Мнения: 874
      Добро утро и хубав и успешен ден от мен! Grinning

     От известно време във фейсбук ми излиза страницата на тези     https://qochette.bg/?fbclid=IwAR3dmaTrKIGLQVnApXb-Dj7PubKYCOUtvC … yAF9UPHKBsilpG6NI ,та да попитам,някой има ли мнение за  тези парфюми?

# 372
  • Мнения: 13 285
Взех си вчера поръчката от parfumeria.bg тестери, в картонени опаковки, лошо са опаковани продуктите им само от една страна едно защитно фолио, но дойдоха бързо.
Обаче изненада като отидох в офиса поръчката ми от парфимо си седяла там , нито имах смс, нито вайбър нищо, някаква индикация, че ми е дошла освен мейл от парфимо от 8 ми, че е предадена на куриер.
Довечера или утре вече ще ги оглеждам, че нямах време кое как и какво е вътре. Сега само проверих, че всичко ми е вътре което съм поръчала.

# 373
  • Мнения: 2 081
Спиди са много зле ,половината ми пратки с тях са със скандал. Губят , загравят , обвиняват сайтовете, че не са изпратили , а поръчката реално е при тях в склада . Не знам защо масово изпращат с тях .

# 374
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Днес ми пристигна поръчка от Нотино, направена в сряда.
Скрит текст:
Нямам забележка към продуктите, всичко е наред, несесера е подарък.
А на 11-ти ми пристигна поръчката от Елинор, направена на 30-ти ноември- тестер на https://www.fragrantica.com/perfume/Versace/Versace-Pour-Femme-O … iental-22819.html, дойде с капачка, нямам забележки към аромата, имаше и празен ход на пулверизатора.
Другата седмица чакам и от flaconi.de велурената Ботега Венета- успях да я хвана за 86 лв./50 мл. (беше намалена и с код за допълнитeлна отстъпка)
Олях се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт