Изпитани сайтове за парфюми - 13

  • 60 140
  • 724
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 19
Да, аз съм поръчвала парфюми от Емаг, мисля че 2 пъти. Оригинални са.

Благодаря!

# 301
  • Мнения: 19
Имаше и доста кофти отзиви за Емаг,моя любим Карат,страхотен избор.Виж го тук е много изгоден и сайта е читав-http://www.parfum-bg.com/cartier-carat-2018-parfyumna-voda-za-jeni-100-ml Тестера идва с капачка,аз питах точно за този парфюм.

 Благодаря!

# 302
  • Мнения: 77
Никой ли не  може да помогне ?
Аз лично намирам разлика в това,че не мога да ги развия и в това, че гърлото ми се струва по високо от снимите в нета... кюар кода не работи също...

Здравейте, как мислите оригинални ли с тези Монтали? Тъкмо ги получих от Елинор.
Не се развиват от горе... Simple Smile
Писах и на Монтал в Инстаграм да видим какво ще кажат и те Simple Smile





































# 303
  • у нас
  • Мнения: 1 870
 Аз съм се сетила за една стара любов. Midnight Rain la prairie, обаче го няма по сайтовете. Знам, че вече е много стар и ако го поръчам от някъде ще е мнооого отдавна правен, но пусто като ми е влязал под кожата. Уникален и неповторим. Приемам предложения и за близки аромати Simple Smile

# 304
  • Пловдив
  • Мнения: 4 149
Нотино много си повярваха. Гланцът ми на Диор е по-скъп от Бюти Зона. Rolling Eyes

# 305
  • Мнения: 1 307
Различни търговци работят с емаг. От кого ще е стоката, вероятно ще пише в информацията после. Не го обясних ясно. Напр аз имам реален магазин за нещо си. Вместо да си правя сайт, аз се включвам към тях и така стигам до много повече потребители. Така че не знам доколко сигурно е какво точно се купува.

# 306
  • София
  • Мнения: 3 857
Това е така, да. Но и в двата случая гледах да поръчвам директно от Емаг, а не от търговците, предлагащи през тяхната платформа. Когато е с подизпълнител, то е написано от кой онлайн магазин, кой ще го достави, различни условия на доставка и т.н. Говоря само за случаи, когато получих стоката директно от Емаг.

# 307
  • Мнения: 19
Благодаря, момичета!  Парфюма се предлага от емаг. Понеже не съм поръчвала оттам ми е леко притеснено. Иначе ми е ясно и за разлики в цената, и че няма 100% гаранция.
Каратът е страхотен, в Бургас се предлага само на 1 место и цената е почти двойно по-висока. И за този магазин има противоречиви отзиви та предпочитам поне за цената да ни ми е много яд:))

# 308
  • Мнения: 642
Аз също купувах от емаг. Парфюмът беше оригинален, страхотен, нямах забележки.

# 309
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 220
Аз лично намирам разлика в това,че не мога да ги развия и в това, че гърлото ми се струва по високо от снимите в нета... кюар кода не работи също...

Къде от горе да се развият!?
Това са тестери, естествено, че кода няма да работи, след като ги продават.
Как са самите парфюми, като интензитет, трайност, развитие?

# 310
  • Мнения: 602
И аз съм поръчвала парфюм от Емаг, предлаган от него, а не от някой търговец, който продава през сайта. Всичко беше точно.

# 311
  • Мнения: 77
Ами развива се и излиза пръскалото с трабичката, а при мен не иска, сега си мисля, че може да са го залепили от Елинор нали защото са тестери без опаковка/целуфан знам ли ...

Не съм ги пръскал, искам да съм сигурен, че са ок преди да ги пръсна.  
Това което усещам от пръскалата е силно, но не съм запознат достатъчно добре с ароматите за да мога само по това да ги позная Simple Smile


Аз лично намирам разлика в това,че не мога да ги развия и в това, че гърлото ми се струва по високо от снимите в нета... кюар кода не работи също...

Къде от горе да се развият!?
Това са тестери, естествено, че кода няма да работи, след като ги продават.
Как са самите парфюми, като интензитет, трайност, развитие?

# 312
  • Мнения: 2 478
В какъв смисъл да не "работи" код на тестер?

Не е имало случай да си взема тестер и бач кода на шишето и кутията да не съвпадат, също и в сайтовете за проверка, колкото и да не са "сигурни". Поправяте ме, ако не съм разбрал нещо.

Интерсно checkcosmetics през браузъра не ми работи на настолния, а мобилната версия през телефона, няма проблем.

В Checkfresh, като въведа код нещо не ми излиза, а само ми благодари, че съм въвел и ще го имат предвид. Гледам долу публикуват всяка минута много кодове, нещо регистрация ли трябва да се прави, дайте малко разяснение, моля.

# 313
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 220
Ами развива се и излиза пръскалото с трабичката, а при мен не иска, сега си мисля, че може да са го залепили от Елинор нали защото са тестери без опаковка/целуфан знам ли ...

Не съм ги пръскал, искам да съм сигурен, че са ок преди да ги пръсна.  
Това което усещам от пръскалата е силно, но не съм запознат достатъчно добре с ароматите за да мога само по това да ги позная Simple Smile

Взел си на изгодна цена страхотен парфюм, не търси за какво да се притесняваш. Не се филмирай, а си ги ползвай с кеф!
Един от моите е купуван от летище и не се развива.

FragranceFanatic, не става на въпрос за бач-кода, а за кю ар кода.

# 314
  • Мнения: 2 478
Радика, обичам да си коригирам, допълвам и оправям постовете, не да пиша един след друг. Можеш ли да коментираш нещо за сайтовете?

Общи условия

Активация на акаунт