Изпитани сайтове за парфюми - 13

  • 60 230
  • 724
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 77
На ауд ледъра няма бач код, на другия е мнго странен 00050 замазано с бяло
В нета всички са до 4 цифри ...
Странна работа

Ами аз мисля, че е важно е се разбере смятам,че Елинор си продават оригинали и ако има ментета то те не знаят че са, нали ако тези монтали са ментета...
Още нещо на всички кутии в нета пише C L D  а на мойте пише Creation Luxe Design не е съкратено...
Писах до руския редставител, до Монтал Франция на мейл и на Инстаграм, но не знам дали ще помогнат щом на сайта им пише,че не могат да гарантират щом не е купен от тях парфюма Simple Smile



Ами развива се и излиза пръскалото с трабичката, а при мен не иска, сега си мисля, че може да са го залепили от Елинор нали защото са тестери без опаковка/целуфан знам ли ...

Не съм ги пръскал, искам да съм сигурен, че са ок преди да ги пръсна.  
Това което усещам от пръскалата е силно, но не съм запознат достатъчно добре с ароматите за да мога само по това да ги позная Simple Smile

Взел си на изгодна цена страхотен парфюм, не търси за какво да се притесняваш. Не се филмирай, а си ги ползвай с кеф!
Един от моите е купуван от летище и не се развива.

FragranceFanatic, не става на въпрос за бач-кода, а за кю ар кода.


# 316
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 223
Можеш ли да коментираш нещо за сайтовете?
Сайтовете за проверка на кодовете?
Аз рядко ползвам check-овете, имам руски и съм им по-свикнала.
За checkfresh разбрах само, че не всички марки са въведени. Например Монтал не е въведен (в падащото меню е по-светъл цвят) и ти благодари. А Том Форд, примерно, е въведен и когато въведжам бач-кода ми дава данни. Ходих да ги пробвам нещата, преди да пиша.

# 317
  • Мнения: 2 478
Можеш ли да коментираш нещо за сайтовете?
Сайтовете за проверка на кодовете?
Аз рядко ползвам check-овете, имам руски и съм им по-свикнала.
За checkfresh разбрах само, че не всички марки са въведени. Например Монтал не е въведен (в падащото меню е по-светъл цвят) и ти благодари. А Том Форд, примерно, е въведен и когато въведжам бач-кода ми дава данни. Ходих да ги пробвам нещата, преди да пиша.

Ок, страхотна си, благодаря ти за усилията Simple Smile bouquet.

# 318
  • София
  • Мнения: 12 374
Аз съм се сетила за една стара любов. Midnight Rain la prairie, обаче го няма по сайтовете. Знам, че вече е много стар и ако го поръчам от някъде ще е мнооого отдавна правен, но пусто като ми е влязал под кожата. Уникален и неповторим. Приемам предложения и за близки аромати Simple Smile
Това не е ли същият парфюм:
http://www.parfumsbg.com/shop/womans-parfums/la-prairie/la-prair … -50ml-detail.html

# 319
  • Мнения: 1 435
Да, аз съм поръчвала парфюми от Емаг, мисля че 2 пъти. Оригинални са.

Благодаря!

Едно предложение и от мен, стига да не те притеснява,че е тестер - https://fragrances.bg/cartier-carat-edp-100ml-for-women-without-package
Сайтът е читав, пробван във времето многократно, без никакви издънки. Поръчваш днес, получаваш утре. Така е при тях, също и при parfum-bg.com. Нямат равни по бързина тези два сайта, като лек превес давам на Венера, заради обикновено по-ниските цени!  Peace

# 320
  • София
  • Мнения: 3 883
На ауд ледъра няма бач код, на другия е мнго странен 00050 замазано с бяло
В нета всички са до 4 цифри ...
Странна работа

Ами аз мисля, че е важно е се разбере смятам,че Елинор си продават оригинали и ако има ментета то те не знаят че са, нали ако тези монтали са ментета...
Още нещо на всички кутии в нета пише C L D  а на мойте пише Creation Luxe Design не е съкратено...
Писах до руския редставител, до Монтал Франция на мейл и на Инстаграм, но не знам дали ще помогнат щом на сайта им пише,че не могат да гарантират щом не е купен от тях парфюма Simple Smile


Нямам нито един Монтал и не мога да ти помогна. Този бранд не ми е по-вкуса. Няколко неща съм тествала в Гърция и определено приемам, че Монтал-а носи човека, а не човека Монтал ( мое мнение).Тук съм виждала във Фарена концепт, но магазина е затворен или може би преместен, така че не зная къде може да се сравни някъде с оригинал.
Ще споделиш ли после какво са ти отговорили, ако от някъде ти отговорят въобще, моля! Интересно ми е.
Днес взех от Спиди поръчката от Нотино и както винаги съм доволна. Всички продукти са в срок на годност, прилежно опаковани и подредени в кашон, без да има разстояние между тях.

# 321
  • София
  • Мнения: 1 981
FragranceFanatic Wine Glass
gordanz - ползвай си парфюмите и не се терзай излишно.
Не знам колко още позитивни постове касаещи оригиналността на стоката от Елинор трябва се  изпишат, за да спрат съмненията...
Като си писал на Монтал, какво си очаквал да ти върнат? Успокоение от рода:
"Здравейте г-н gordanz,
Благодарим Ви за интереса към нашите продукти!
Вашите два тестера закупени онлайн за по 43 евро бройката са напълно оригинални и нямате повод за тревога!
Моля разгледайте нашите нови предложения на фирмената ни страница, където можете да откриете фантастични аромати, като Diamond Flowers, на чудесна цена - само  320 евро за 100мл!
Очакваме Ви!
Ваш,
Пиер Монтал"

Наистина, нямаш място за тревога - пръскай с кеф и по-малко мисли за бачове, мачове, кодове, модове и тн щуротии. Ако пък толкова много се притесняваш, просто ги върни и забрави за пазаруване он-лайн за в бъдеще.

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 00:29 от Deetron

# 322
  • София
  • Мнения: 3 883
Можеш ли да коментираш нещо за сайтовете?
Сайтовете за проверка на кодовете?
Аз рядко ползвам check-овете, имам руски и съм им по-свикнала.
За checkfresh разбрах само, че не всички марки са въведени. Например Монтал не е въведен (в падащото меню е по-светъл цвят) и ти благодари. А Том Форд, примерно, е въведен и когато въведжам бач-кода ми дава данни. Ходих да ги пробвам нещата, преди да пиша.

Радика, току-що проверих Noir pour Femme, купуван от Дъглас, в checkfresh и излезе точна информация месец Май 2015 г. Работи checkfresh за Том Форд.

# 323
  • Мнения: 77
А ся де ... ама то Пиер монтал не съществува до колкото знам аз Stuck Out Tongue

Иначе, за пръв път се сблъсквам с толкова добри реплики на тази марка и за напред като купувам Мансера, Амуаж и подобни ще гледам много внимателн защото имат изключително добри реплики, особенно Монтал...
Иначе какво очкавам ли, ами да кажат да или не Simple Smile
Преди време 3 пъти връщах парфюм Есентрик молекюлс Е3 от ибей, писах на компанията, но от начало нямаше нищо, след 20 дена мисля, че ми отговориха да им пратя снимки и ще направят всичко възможно да ми отоворят адекватно. Но между тези 20 дена аз станах спец на тоя есентрик, и реално се свързах с други хора по друг канал които работят във фабриката и те ми потвърдиха, че бач кода бутилката праскалото всичко отговаря и е оригинал.
Проблема беше, че аромата се различаваше и то доста. Тествах в магазин, купих и две оригинални тестерчета и така... Като се върнах в бг го поръчах от Парфимо.бг тестер и още от първото пръскане знаех, че е оригинал.
Та така де, ще си пазарувам от интернет, но съветвам всички да са много внимателни и да гледат обстойно. Simple Smile



FragranceFanatic Wine Glass
gordanz - ползвай си парфюмите и не се терзай излишно.
Не знам колко още позитивни постове касаещи оригиналността на стоката от Елинор трябва се  изпишат, за да спрат съмненията...
Като си писал на Монтал, какво си очаквал да ти върнат? Успокоение от рода:
"Здравейте г-н gordanz,
Благодарим Ви за интереса към нашите продукти!
Вашите два тестера закупени онлайн за по 43 евро бройката са напълно оригинални и нямате повод за тревога!
Моля разгледайте нашите нови предложения на фирмената ни страница, където можете да откриете фантастични аромати, като Diamond Flowers, на чудесна цена - само  320 евро за 100мл!
Очакваме Ви!
Ваш,
Пиер Монтал"

Наистина, нямаш място за тревога - пръскай с кеф и по-малко мисли за бачове, мачове, кодове, модове и тн щуротии. Ако пък толкова много се притесняваш, просто ги върни и забрави за пазаруване он-лайн за в бъдеще.

# 324
  • Мнения: 5 012
В Нотино няма ли семпъли на тези Монтали, да поръчаш и сравниш?

# 325
  • Мнения: 31 357
А ся де ... ама то Пиер монтал не съществува до колкото знам аз Stuck Out Tongue

Иначе, за пръв път се сблъсквам с толкова добри реплики на тази марка и за напред като купувам Мансера, Амуаж и подобни ще гледам много внимателн защото имат изключително добри реплики, особенно Монтал...
Иначе какво очкавам ли, ами да кажат да или не Simple Smile
Преди време 3 пъти връщах парфюм Есентрик молекюлс Е3 от ибей, писах на компанията, но от начало нямаше нищо, след 20 дена мисля, че ми отговориха да им пратя снимки и ще направят всичко възможно да ми отоворят адекватно. Но между тези 20 дена аз станах спец на тоя есентрик, и реално се свързах с други хора по друг канал които работят във фабриката и те ми потвърдиха, че бач кода бутилката праскалото всичко отговаря и е оригинал.
Проблема беше, че аромата се различаваше и то доста. Тествах в магазин, купих и две оригинални тестерчета и така... Като се върнах в бг го поръчах от Парфимо.бг тестер и още от първото пръскане знаех, че е оригинал.
Та така де, ще си пазарувам от интернет, но съветвам всички да са много внимателни и да гледат обстойно. Simple Smile



FragranceFanatic Wine Glass
gordanz - ползвай си парфюмите и не се терзай излишно.
Не знам колко още позитивни постове касаещи оригиналността на стоката от Елинор трябва се  изпишат, за да спрат съмненията...
Като си писал на Монтал, какво си очаквал да ти върнат? Успокоение от рода:
"Здравейте г-н gordanz,
Благодарим Ви за интереса към нашите продукти!
Вашите два тестера закупени онлайн за по 43 евро бройката са напълно оригинални и нямате повод за тревога!
Моля разгледайте нашите нови предложения на фирмената ни страница, където можете да откриете фантастични аромати, като Diamond Flowers, на чудесна цена - само  320 евро за 100мл!
Очакваме Ви!
Ваш,
Пиер Монтал"

Наистина, нямаш място за тревога - пръскай с кеф и по-малко мисли за бачове, мачове, кодове, модове и тн щуротии. Ако пък толкова много се притесняваш, просто ги върни и забрави за пазаруване он-лайн за в бъдеще.
Кой не съществува? Не го видя на снимка, показа се човекът?
По въпроса за Монталите ти, оригинал или копия ти се струват, не разбрах? Очаквам отговора от Монтал с нетърпение.

# 326
  • Мнения: 13 439
Deetron, разсмя, докарал си го в типичната стилистика на онлайн магазините.
Дошла ми е май поръчката от парфюмерия бг, сутринта имам смс от спиди докато съм пътувала в 8 часа - не бяхте намерени на адрес - като цена трябва да е тя, ще видя днес като ги взема.
Обаче нито потвърдителен мейл, нищо, даже си мислех, че нещо може и да не съм направила поръч-
ката, нито мейл за регистрация, съвсем нищичко.
Цяла фирма сума ти навалица и не намерили никой на адрес - аман от това спиди.

# 327
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 223
Радика, работи checkfresh за Том Форд.

Аз нещо друго ли съм написала?!? Rolling Eyes
... А Том Форд, примерно, е въведен и когато въвеждам бач-кода ми дава данни.

# 328
  • София
  • Мнения: 3 883
Радика, работи checkfresh за Том Форд.

Аз нещо друго ли съм написала?!? Rolling Eyes
... А Том Форд, примерно, е въведен и когато въвеждам бач-кода ми дава данни.

Извинявай! Не съм разбрала написаното, моя грешка.

# 329
  • Мнения: 237
Имам мейл от Елинор,безплатна доставка над 50лв.и гарантирана до 2 дни през декември.

Общи условия

Активация на акаунт