Изпитани сайтове за парфюми - 13

  • 60 154
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 843
Открих това:
http://www.mgparfumerie.com/contacts/
Което препраща към parfumeria.bg. И сочи адрес на бул. Черни Връх 47, така че може и наистина сайтовете да са свързани. И все пак, търсейки за parfumeria.bg, попаднах и на негативни мнения.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 158
Благодаря за новата тема!
Днес не издържах и писах на Елинор, звъннаха ми буквално след минути и казаха в края на седмицата, че ще е при мен пратката. Вече нямам търпение:yum:

# 47
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Някой с потвърдена доставка до петък или вече да е получил ЛВЕБ от Елинор?поръчката е от 23.10. Писах мейл, два път звъня по телефона.... Ни вест, ни кост.

# 48
  • Мнения: 69 030
На 10.12 ми казаха на мен..за ЛВЕБ. От 23.11 е поръчката също....дъра бъра от Италия....

# 49
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Ясно. Благодаря. Да не се настройва за доставка до края на седмицата.... Малеее, то голямо пътуване, голямо нещо. Те с автобус за 2 дни да са стигнали... вече стават 2седмици🙄

# 50
  • Мнения: 1 327
Запис и от мен. Simple Smile
Някой поръчвал ли е Calvin Klein - Euphoria от Parfimo? За подарък е, но понеже е доста популярен и не знам, дали ще е оригинален? Или всичко е въпрос на късмет Simple Smile
Поръчах два броя преди няколко дни от Notino .Оригинален напълно.Ползвали сме го с майка и преди ,нямам никакви забележки .

# 51
  • София
  • Мнения: 6 424
Моята поръчка от 23 е в офиса на Еконт. Утре ще мога да я взема и ще пиша как са.

# 52
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Сега говорих с Елинор по телефона. Бля, бля забавяне от чужбина...чакало се доставка днес или утре да пристигнат и да ги разпратят. Питах дали ще дойде за понеделник, отговора беше-"не можем да се ангажираме, но началото на другата седмица ще е"
Вече станах като латерна, но то се изпари и желание и всичко. Друг път от днес като поръчам и утре вече нямам търпение, а сега?! Гадно е!

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 558
Явно , навсякъде е така ! И аз имам поръчка от Парфюмо,от 21. 11. Е , още я няма ! Чакам !! Stuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed Eyes

# 54
  • Мнения: 137
Здравейте.
На първата страница има сайта elfragnace, харесах си един парфюм от там, разликата с другите сайтове и цените им голяма, дали са оригинали. Поръчвала съм само от Нотино, няколко пъти.

# 55
  • София
  • Мнения: 101
Щом е в списъка, значи хората са поръчвали и са доволни. Потърси назад из темите. Би трябвало да е ОК всичко.

Здравейте.
На първата страница има сайта elfragnace, харесах си един парфюм от там, разликата с другите сайтове и цените им голяма, дали са оригинали. Поръчвала съм само от Нотино, няколко пъти.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 377
На 10.12 ми казаха на мен..за ЛВЕБ. От 23.11 е поръчката също.
И моята е така за ЛВЕБ Флорал. Няколко пъти пазарувах вече от тях, доволна съм, като изключим сегашното забавяне.  От Парфимо чакам поръчка от 24.11.  Само от Нотино пристигна поръчката много бързо.

# 57
  • Мнения: 5 008
Лично аз не мога да дам отзиви за сайта /parfumeria/, Аглая. Миналата година, когато пак се коментираше Елинор се вметна името и на този сайт. И трите сайта са на Мега Мол БГ ООД.
https://elinor.bg/page/terms
http://www.parfumi.org/obshti-yslovia
http://parfumeria.bg/условия-за-ползване
Точно така! Аз съм ги питала, едни и същи са. Сайта Парфюмерия.бг беше спрял да работи след като пуснаха Елинор.
Аз на 30ти поръчах Good girl с кода за намаление, бяха го изпратили в понеделник, взех го вчера забавен с един ден в Спиди. Тествах го днес на едната китка, а на другата минах след час някъде в Сефора да пръсна. Абсолютно еднакво улягат, един след друг. Гледах и снимки в Гугъл, новия код, който може да се чете с приложение беше от другата страна, затова и отидох да проверя, но в Сефора е като моят.

# 58
  • Мнения: 13 380
Сутринта ми дойде поръчката от парфюми шоп нет - едното парфюмче за мен си го разопаковах веднага и напръсках се , харесва ми . Не го познавам добре само 2-3 пъти съм го пробвала, но мисля, че е това, другото също изглежда ок и имам мостричка на любим парфюм за гъдел - как са го целнали незнам.
Първа поръчка ми е от този сайт, оставам с добро впечатление.

# 59
  • Мнения: 77
На Елинор от кога им е изключен телефона някои знае ли ?
В понеделник говорих с тях, но сега е изключен...

Общи условия

Активация на акаунт