Мога ли да изтегля кредит с доход само майчинство?

  • 15 314
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 289
Няма ли възможност съпругът/приятелят?

Малко off-topic: относно:

Хммм, така ли...но ти казваш 'болничен'- аз имам предвид майчинство в размер от 180лв, месечната ми вноска е 136лв. и ми я вземат от дебитната сметка, по която ми се превеждат заплатата и обезщетението от НОИ, и заедно с разплащателната сметка се намират в една и съща банка-ПИБ.

В много банки на определената дата за плащане счетоводната система сама "влиза" по определената от теб (или от нея) сметка и си "взема" паричките. Не я интересува от къде са дошли, само да ги има. ВНИМАНИЕ: дори 1 стотинка (0,01 лв.) да не достига, ако нямаш оувърдрафт, то обикновено вноската не може да бъде платена и излизаш в просрочие.

Просрочие = наказателна лихва + лоша кредитна история + може да има и някакви други последствия => ако си по майчинство, пред вид колко "навреме" се получават парички от НОИ, най-добре е да се държи по определената за плащане на кредита сметка сума, достатъчна поне за 1 вноска, а като чета темите за болнични и майстинства, по-добре за две.

# 31
  • Мнения: 912
Много сте прави за всичко....от банката ми казаха, че нямало пробем от тяхна страна, ако изляза по майчинство отново, но те май не ме разбраха, защото ми говореха за това, че щяла съм да имам осигурителен доход 9 месеца newsm78, и условията на договора няма да се променят, но тя си е помислила, че отново ще излизам по бременност и т.н. за второ дете, а аз имах предвид възможността да си подновя отпуска по майчинство за първото, тъй като по закон като държавен служител имам това право да го прекъсвам и подновявам многократно доколкото знам.

# 32
Добре, а кой дава креди без обезпечение и само срещу лична карта, кой ти дава отговор до 15 мин от изпращане на молбата- JetCredit Plus™, а и всички продукти на Джет (JetCredit™, JetCash™)
Цитат: "
Цитат
и най-гадния момент е че тази лихва я разбираш едва тогава, когато си подпишеш договора и си вземеш погасителния план."
Щом си работил при нас (малко време) ме си бил(а) изобщо наясно какъв продукт продаваш. На клиента се казва колко ще му бъде оскъпяването преди попълването на всякакъв вид молба. Ние сме изключително прозрачни спрямо клиента - без скрити такси и комисионни, работим с банки на който такси превод са възможно най-ниски. Така, че "Impatient" не си наястно с Джет изобщо!

Знаете къде можете да ни намерите http://www.jet.bg/Contact.htm

Поздрави

# 33
  • Мнения: 2 249
ееее и защитници си има Джет компанията Joy
както си има и мутри-не съм лично засегната ама съм чувала,че ако не си плащаш боли #Cussing out
пък и съм им предлагала услугите-като служител в германос и после ме беше срам да гледам хората-излъгали се в очите,щото дори на нас не ни обясняваха всичко-за лихвите няма да коментирам-до колкото помня за пресрочие течаха някакви суми на ден ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт