Той няма желание да прави секс с мен...

  • 16 019
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 658
Няма нужда от "Вас" Simple Smile Смятам, че просто си малко наивна, но това ще се изглади с времето. Изживей си любовта. Само не губи прекалено много време с него, че младостта си лети. Той не е достатъчно влюбен в теб и това ти вреди. Чувстваш се непълноценна и ти скапва самочувсрвирто от това, което чета, а не бива- сега са ти най- хубавите години.

А на Манекена не му прави чест- дрът пиргишин седнал да вменява вина на младо момиче.
Аз само попитах, къде видя вменяване на вина?  168/58 си е точно в десятката! Харесвам слабички, но аз съм изключение, вероятно защото не съм цицоман.

# 106
  • Мнения: 2 204
Ако още няма желание да прави секс с теб, ми пиши на ЛС. Все ще измислим нещо .

# 107
  • Мнения: X
Ако още няма желание да прави секс с теб, ми пиши на ЛС. Все ще измислим нещо .
Абе ти да не си жиголо? На всички се предлагаш. Нямаше ли си любовница?

# 108
  • Мнения: 2 204
Ако още няма желание да прави секс с теб, ми пиши на ЛС. Все ще измислим нещо .
Абе ти да не си жиголо? На всички се предлагаш. Нямаше ли си любовница?
Не се предлагам. Просто форума е за това - да си помагаме взаимно, за взаимопомощ. Жената има проблем, опитвам се да и помогна, нали за това сме тук, нали затова сме хора - да си помагаме когато някой има проблеми. За това е и форума, не само да драскаме разни работи, а да си помагаме.

# 109
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 464
Имало и добри хора в този форум!

# 110
  • Мнения: 2 204
Имало и добри хора в този форум!
Така е. Ако повече си помагахме взаимно, щеше да има много по-малко проблеми по света.

# 111
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 464
Имало и добри хора в този форум!
Така е. Ако повече си помагахме взаимно, щеше да има много по-малко проблеми по света.

Прав си, душко. Любов и мир на света. Purple Heart

# 112
  • Мнения: 5 239
И секс. Защото все пак света не е оцелял като се е смял.

# 113
  • Мнения: X
Тази мъжка активност на Свети Валентин ли се дължи?  Simple Smile                        По проблема, също мисля, че прахосваш чувства напразно.

# 114
  • Мнения: 113
Тази мъжка активност на Свети Валентин ли се дължи?  Simple Smile                        По проблема, също мисля, че прахосваш чувства напразно.
Благодаря за мнението Simple Smile понеже не съм “радикален” човек, съм измислила една стратегия - да тествам по няколко начина искрен ли е с мен или не, чак тогава ще взема решение за бъдещето на връзката ни Simple Smile като иска, се държи много добре, но ще видим

# 115
  • София
  • Мнения: 31
Тази мъжка активност на Свети Валентин ли се дължи?  Simple Smile                        По проблема, също мисля, че прахосваш чувства напразно.
Благодаря за мнението Simple Smile понеже не съм “радикален” човек, съм измислила една стратегия - да тествам по няколко начина искрен ли е с мен или не, чак тогава ще взема решение за бъдещето на връзката ни Simple Smile като иска, се държи много добре, но ще видим

Ако не си пасвате сексуално нищо няма да Ви се получи и за в бъдеще. На единият все ще му липсва нещо в отношенията. Така че или се напаснете интимно или аста ла виста бейби. И следващият нека дойде. Wink

# 116
  • Мнения: 2
 Orhidealover , как по-точно мислиш да ”тестваш” ?

# 117
  • Мнения: 113
Orhidealover , как по-точно мислиш да ”тестваш” ?
Ще отговоря с въпрос на Вашия. Целта на въпроса Ви е да мипокажете, че според Вас това не е възможно или просто Ви е интересно? Не се заяждам Simple Smile просто уточнявам

# 118
  • Мнения: 2
Хах, просто ми е интересно как...

Общи условия

Активация на акаунт