Той няма желание да прави секс с мен...

  • 16 060
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 316
Дори зададох въпрос, който често жената пита “има ли по-красиви момичета, които познаваш от мен”. Той се замисли и каза една негова приятелка.

Я ти се замисли. Ако си мъж, каква е вероятността да попаднеш във връзка точно с най-красивото момиче, което познаваш ? Практически нищожна. Райдвай се в случая, че не те лъже. Реално сигурно може да изброи, поне 10 момичета, които намира за по-красиви от теб. Сигурно и ти може да намериш, поне 10 твой познати, дето са по-красиви от него. И какво от това, че има по-красиви хора от вас. В крайна сметка ти искаш да си с него, а той с теб.

"Говоренето с негое доста трудно, защото аз говоря дълго к изчерпателно, той ме слуша, но накрая се хваща за последното нещо и отговоря само на него и смята, че темата е приключена. "

С две думи, ти си изливаш нервите в продължение на 15 мин и се чудиш, защо той отказва след това да налее масло в огъня. Може би, ако говориш по-малко и му дадеш възможност да ти отговатя, по-често .. ще се получи диалог.

"каква е причината за неговото поведение... "
Ще ти дам невероятна идея .. вместо да питаш случайни хора в интернет .. питай него. Ама, наистина го питай, после стой на едно място и си отпуши ушите и слушай, какво ти говори.

# 91
  • София
  • Мнения: 11 475
"Зададох въпрос, който често жената пита “има ли по-красиви момичета, които познаваш от мен”".
Не, определено, това не е въпрос, който жените задават често Simple Smile
Научи това за бъдещите си връзки, моля! Ще ти е полезно.
Колкото това, че малките жестове са намалели - нормално е, няма как, неизбежно е. Важното е да ги има от време на време (един - два пъти годишно Wink )

# 92
  • Мнения: 113
Дори зададох въпрос, който често жената пита “има ли по-красиви момичета, които познаваш от мен”. Той се замисли и каза една негова приятелка.

Я ти се замисли. Ако си мъж, каква е вероятността да попаднеш във връзка точно с най-красивото момиче, което познаваш ? Практически нищожна. Райдвай се в случая, че не те лъже. Реално сигурно може да изброи, поне 10 момичета, които намира за по-красиви от теб. Сигурно и ти може да намериш, поне 10 твой познати, дето са по-красиви от него. И какво от това, че има по-красиви хора от вас. В крайна сметка ти искаш да си с него, а той с теб.

"Говоренето с негое доста трудно, защото аз говоря дълго к изчерпателно, той ме слуша, но накрая се хваща за последното нещо и отговоря само на него и смята, че темата е приключена. "

С две думи, ти си изливаш нервите в продължение на 15 мин и се чудиш, защо той отказва след това да налее масло в огъня. Може би, ако говориш по-малко и му дадеш възможност да ти отговатя, по-често .. ще се получи диалог.

"каква е причината за неговото поведение... "
Ще ти дам невероятна идея .. вместо да питаш случайни хора в интернет .. питай него. Ама, наистина го питай, после стой на едно място и си отпуши ушите и слушай, какво ти говори.

Ами аз никъде не съм казала, че не питам. Казала съм точно обрстното, но не съм получила отговори и затова съм дошла тук да питам, а не да ме нападате Simple Smile ушите ми са отпушени. Относно нервите ми - нито се карам с него, нито не го оставям да говори. Прекалено съм млада, за да имам нерви за изливане до такава степен върху човек, който обичам. Говоря с цел да се разберем. Това съм имала предвид, а не че участвам в монолози.

# 93
  • София
  • Мнения: 17 778
Естествено, че е дал грешен отговор. Млад влюбен мъж вижда жената до себе си като еднорог. А не си прави разбивка на архива коя изглежда по- добре от гаджето му.
Човекът веднъж те е зарязал, сега пак си с него. Кофти, не е трябвало да се събирате отново, защото вероятно е с теб от немай къде. : )

# 94
  • Мнения: 3 689
Аз искам да попитам авторката колко е висока и колко кг е. Споменава за здравословно хранене, та може точно в това да е проблема.

# 95
  • София
  • Мнения: 17 778
Че на двайсе на някого му омеква пишката?
Не мисля Laughing

# 96
  • Мнения: 113
Аз искам да попитам авторката колко е висока и колко кг е. Споменава за здравословно хранене, та може точно в това да е проблема.
58 кг, 168 см - нямам предвид, че изпадам в крайности, залитайки по здравословно хранене. Даже не смятам, че кг и видочината са определящи. Защото има значение как точно му стоят на човек тези цифри. Аз го споменах по повод, че той имаше предвид, че не се храня достатъчно здравословно, съдейки по едни два поредни дни, в които съм яла на крак нещо бързо поради липса на време. Затова съм го споменала. Защото смятам, че имаше предвид, че не изглеждам достатъчно добре.

# 97
  • Мнения: 113
Че на двайсе на някого му омеква пишката?
Не мисля Laughing

И аз мисля като Вас. И за раздялата, и за събирането, и за секса, но някак изглеждаше малко по-искрен, когато искаше да се съберем - т.е че не е точно от немай къде. Но все повече се навеждам на тази мисъл

# 98
  • София
  • Мнения: 24 839
Не че нещо, ама той да не изглежда като Аполон?
Ако кажеш, че и до тоалетна не ходи...... Mr. Green

# 99
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 477
Прахосваш си любовта. Само последния ти пост е достатъчен, за да го знаеш.

# 100
  • Мнения: 113
Не че нещо, ама той да не изглежда като Аполон?
Ако кажеш, че и до тоалетна не ходи...... Mr. Green
Абсолютно не - той също не е перфектен. И го знае. Но ето на, отношението му към мен е факт.

# 101
  • София
  • Мнения: 17 778
Няма нужда от "Вас" Simple Smile Смятам, че просто си малко наивна, но това ще се изглади с времето. Изживей си любовта. Само не губи прекалено много време с него, че младостта си лети. Той не е достатъчно влюбен в теб и това ти вреди. Чувстваш се непълноценна и ти скапва самочувсрвирто от това, което чета, а не бива- сега са ти най- хубавите години.

А на Манекена не му прави чест- дрът пиргишин седнал да вменява вина на младо момиче.

# 102
  • Мнения: 113
Няма нужда от "Вас" Simple Smile Смятам, че просто си малко наивна, но това ще се изглади с времето. Изживей си любовта. Само не губи прекалено много време с него, че младостта си лети. Той не е достатъчно влюбен в теб и това ти вреди. Чувстваш се непълноценна и ти скапва самочувсрвирто от това, което чета, а не бива- сега са ти най- хубавите години.

А на Манекена не му прави чест- дрът пиргишин седнал да вменява вина на младо момиче.



Благодаря Ви! Няма проблем всъщност, не се чувствам кой знае колко виновна, защото не се определям какъв човек съм по кг и височина. Но няма лошо и това да питат. Нямам претенции. Просто исках да чуя различни мнения. Благодаря още веднъж Simple Smile

# 103
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 477
Прахосваш си любовта. Само последния ти пост е достатъчен, за да го знаеш.
Малко по-конкретно може ли? Simple Smile

Бях кратка, за да не казвам банални неща, които така или иначе не искаш да чуеш.

Първото изречение идва да обобщи, че ти го обичаш, но любовта ти отива на празно - тя не може да се осъществи, не можеш да я изживееш. Тя е наливане на нещо в черна дупка - ти наливаш - отсреща нищо - всичко изчезва. Това е дефиницията за прахосване. Каза да не те съветваме да го оставиш и на мен ми остана само констатацията. Обичай си го, но прахосваш любовта си.

Второто изречение беше като пояснение защо прахосваш любовта си и насочва към това, че го дразниш дори с това как и какво ядеш, как изглеждаш - той направо си те тъпче. Не е само това, просто няма нужда да правя разбит анализ на всяка негова постъпка - смятам дори това за достатъчен знак.

Ако не се оставяш да прави това, вдигнеш гарда и имаш самочувствие, може би ще възвърне интереса си към теб. Щом си казала, че той е.

# 104
  • София
  • Мнения: 17 778
Или по- добрият вариант- ще избЕга.
Щото такива комплексарчовци, дето хем им не става, хем мачкат другия, не харесват жени със самочувствие.
Направи си анализ на периодите, в които е обърнал плочата. И виж дали в тези периоди случайно не си била по... ярка? Както се и полага на едно момиче. И да не му е понесло.

Общи условия

Активация на акаунт