Той няма желание да прави секс с мен...

  • 16 023
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 819
    Когато един мъж само и единствено се възбужда от проникването в ануса, пределно ясно показва, че има хомосексуални наклонности.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 708
     Имам две идеи, за да провери дали е хомосексуален:
    1. Да му предложи да правят анален секс;
Това не е критерий,  но виж ако му харесва да се заиграват с неговата анална област...

Критерий си е. Има активни гейове, манафи ли им казват? Както мъжете обичат да казват - дупето няма пол... и много неща лъсват.

Изобщо не е кретерий,че ако му харесва аналния е гей,по скоро нещо като фетиш. Виж,ако обича на него да му го ръгат,нещата се изменят.

Какво да посъветваш човек,който още от началото на връзката има проблем със секса,а той си е важна част за него.Стой и търпи. Господина,явно няма намерение да променя нещата,след време удобно ще каже,че тя не го възбужда,ще насъди вина и ще се измъкне по терлички.

# 32
  • Мнения: 40 737
   Когато един мъж само и единствено се възбужда от проникването в ануса, пределно ясно показва, че има хомосексуални наклонности.

Глупости, ако един мъж се възбужда само и единствено от проникване в ануса то той непременно има някаква изкривена сексуалност, това е без съмнение, но дали е хомосексуален или не не се определя от това дали му е приятно да му бъркат отзад, а дали предпочита отзад да му бърка мъж или жена. Ако не понася мъже,  а държи жена да му прави страп он секс например, то той в никакъв случай не е хомо. Какъв е точно не знам, но не е хомосексуалист, защото дали си хомо или хетеро се определя от това кой пол те привлича, а не от това къде ти са ерогенните зони. И затова никаква проверка по задника нищо няма да покаже. Даже ако е хомо може да му е двойно неприятно ЖЕНА  да го пипа там и тогава какво,
ще излезе, че е супер мачо ли?

А по темата - аз по принцип съм против съветите за зарязване, ама в случая имаме непълноценна връзка и най-добре да не се мъчат един друг. И дали мъжът е хомо, асексуален или с еректилна дисфункция няма значение. Да не говорим, че нямат нито брак, нито деца, нито са инвестирали години във връзката. Че всяка връзка ли трябва да е успешна? Нали затова хората не се женят отраз, а първо се гаджосват. Ми и тук така, пробвали са цяла година, не се получава, крайно време е девойката да си търси нов човек, докато е време.

# 33
  • Мнения: 488
Със сигурност не е гей, не бих си помислила, че става въпрос за това (нищо не ме навежда на тази мисъл). Не ме и обвинява за положението, дори казва, че вината не е в мен, но и държи на своето, че не му се е случвало до сега. Може би трябва да го посъветвам да отиде на преглед.

# 34
  • Мнения: X
Емоции има, обичаме се. Той постоянно ми повтаря колко ме обича и държи на мен. Във всяко друго отношение нещата ни се получават. Просто опитах да се старая малко повече, за да го предразположа. но явно не действа.
За да не действа, не си се постарала в правилна посока. Бельото е голямо клише. Романтиката не е точно предразполагане към секс, въпреки че играе роля.


Да бе,изкара я нея виновна.
Не иска господина,защо само може да се гадае.
Разбираемо е след натрупани повечко години да се чуди,как да разнообрази,но баш в началото е ненормално.
Авторката-търси си нов с този няма да стане по-добре,само по-зле.
Не я изкарвам нея виновна. Просто старабие без резултат е неправилно положено старание и това не е само за секса, а изобщо. А на авторката в постовете виждам лек комплекс. Смисъл, кой, по дяволите, се хвали, че е супер страстен и желан?
В тая двойка не се знаят кой какво харесва. А явно не са шаблонните неща, щом прословутото бельо не действа. Не знам, и аз не съм опитна шафрантия, но мъжете, с които съм била, повече се възбуждат като си сваля памучните бикини на цветенца, отколкото като им се покажа със секси бельо.

# 35
  • Мнения: 1 184
bibonss , я го вкарай в един секс шоп и разгледайте какво има. Белезници , камшици , разни други аксесоари...знам ли? Може да го е срам да ти каже.

# 36
  • Мнения: 2 694
А бе истинска гола жена пред теб... и да не ти става... не знам какъв секс шоп ще ти помогне Grinning Grinning Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 35 056
Жената си пише, че е сладострастница. Нищожен процент от такъв тип жени не би получила това, което иска. И не би го получила от подобен тип, който проблеми нямал......
Авторке, приятелят ти е такъв по природа и такъв ще си остане. Тигър от домашна котка не става, не се напъвай.

# 38
  • Мнения: 1 184
Жената си пише, че е сладострастница. Нищожен процент от такъв тип жени не би получила това, което иска. И не би го получила от подобен тип, който проблеми нямал......
Авторке, приятелят ти е такъв по природа и такъв ще си остане. Тигър от домашна котка не става, не се напъвай.

Ами да си намира любовник/ци , защото пише че много се обичали. На мен ми се изчерпаха идеите , или има хора без работа с развинтено въображение и си измислят истории че пушек се вдига. Тази е втората с подобна тема , другата пък в съседната не и стигало.

# 39
  • Мнения: 488
Емоции има, обичаме се. Той постоянно ми повтаря колко ме обича и държи на мен. Във всяко друго отношение нещата ни се получават. Просто опитах да се старая малко повече, за да го предразположа. но явно не действа.
За да не действа, не си се постарала в правилна посока. Бельото е голямо клише. Романтиката не е точно предразполагане към секс, въпреки че играе роля.


Да бе,изкара я нея виновна.
Не иска господина,защо само може да се гадае.
Разбираемо е след натрупани повечко години да се чуди,как да разнообрази,но баш в началото е ненормално.
Авторката-търси си нов с този няма да стане по-добре,само по-зле.
Не я изкарвам нея виновна. Просто старабие без резултат е неправилно положено старание и това не е само за секса, а изобщо. А на авторката в постовете виждам лек комплекс. Смисъл, кой, по дяволите, се хвали, че е супер страстен и желан?
В тая двойка не се знаят кой какво харесва. А явно не са шаблонните неща, щом прословутото бельо не действа. Не знам, и аз не съм опитна шафрантия, но мъжете, с които съм била, повече се възбуждат като си сваля памучните бикини на цветенца, отколкото като им се покажа със секси бельо.

Не се хваля и не искам да тръбя колко съм сексапилна, просто исках да обясня, че съм човек, който харесва секса и смятам, че е важен за всяка връзка (не мисля, че има нещо лошо в това). И споделих, че в други връзки не съм имала подобен проблем, дори напротив - винаги съм се чувствала харесвана и желана.

# 40
  • София
  • Мнения: 35 056
Ох, то и така не става. Ако го обича ( вярвам, че е така), ще си тъне в нещастие и безсексие. Любовниците са друга бира и за друго време.
Тя е млада и не би трябвало сега да има такива дертове, ама - на!

Авторке, не се обяснявай! И аз обичам секса и аз също смятам, че е важен във връзката.

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 17:01 от Ms.Gorgeous

# 41
  • Мнения: 84
Авторке, с уговорката, че проблемът не е здравословен, и като някой, минал през абсолютно същото, да ти кажа - ако се обичате - ще стане. В пряк и преносен смисъл. Grinning
Големият проблем на мъжете - като не ти стане веднъж, става, както казва моят любим, самозараждащо се пророчество - от този път нататък не си мислиш как сега ще е у-а, супер яката мацка, дето фанфари и прочие около вас, а само и единствено за това как няма да стане. И то, съответно, не става.
Живяхме така сигурно към година. И то за мен - след дългогодишна връзка, в която мъжът беше типичен алфа мъжкар, и даже беше обратното, аз се дърпах редовно, по - често не ми се занимаваше, и т.н. И изведнъж - вземи това ... пропаднало събитие. Пак. И пак. И пак. Имах чувството, че колкото умовете ни са привлечени на едва ли не паравселенско ниво, толкова телата ни .... просто не се понасят. И отново ми идваше връзката и сравнението наум - с бившия ми, дори и накрая, когато ... е имало моменти, в които, в най - добрия случай не си говорим, сексът беше ... и във филмите няма такъв. От самото начало, десет години, телата ни реагираха едно на друго като да са създадени за това. Е сега... 
По едно време си мислех просто да се гръмна. Grinning
Меко казано е гадно.
Обаче! Ако наистина ти пука, и наистина това е човекът, с които искаш да стане, ще трябва ти да оправиш нещага, общо взето, и да се погрижиш за егото му, друго спасение според мен няма. Веднъж повярва ли, че е супер и всичко е точно и ти го обичаш и прочие, ще се оправи и отново ще си се наслаждавате един на друг.
При нас стана, макар че отне мноооооооого време. Надявам се и при теб да стане.
А ако не стане, ами, продължаваш напред.  В крайна сметка, и без това не може. Преди все си мислех, че не е най - важното, и не може да ти е критерий за здрава връзка, но с напредването на годинките нещо размислям по темата. Grinning
Simple Smile
Според мен, между другото, всички сексуали смущения са само и единствено в главата на човека, но аз следвам Фройд, така че .... Grinning

# 42
  • Мнения: 488
Авторке, с уговорката, че проблемът не е здравословен, и като някой, минал през абсолютно същото, да ти кажа - ако се обичате - ще стане. В пряк и преносен смисъл. Grinning
Големият проблем на мъжете - като не ти стане веднъж, става, както казва моят любим, самозараждащо се пророчество - от този път нататък не си мислиш как сега ще е у-а, супер яката мацка, дето фанфари и прочие около вас, а само и единствено за това как няма да стане. И то, съответно, не става.
Живяхме така сигурно към година. И то за мен - след дългогодишна връзка, в която мъжът беше типичен алфа мъжкар, и даже беше обратното, аз се дърпах редовно, по - често не ми се занимаваше, и т.н. И изведнъж - вземи това ... пропаднало събитие. Пак. И пак. И пак. Имах чувството, че колкото умовете ни са привлечени на едва ли не паравселенско ниво, толкова телата ни .... просто не се понасят. И отново ми идваше връзката и сравнението наум - с бившия ми, дори и накрая, когато ... е имало моменти, в които, в най - добрия случай не си говорим, сексът беше ... и във филмите няма такъв. От самото начало, десет години, телата ни реагираха едно на друго като да са създадени за това. Е сега... 
По едно време си мислех просто да се гръмна. Grinning
Меко казано е гадно.
Обаче! Ако наистина ти пука, и наистина това е човекът, с които искаш да стане, ще трябва ти да оправиш нещага, общо взето, и да се погрижиш за егото му, друго спасение според мен няма. Веднъж повярва ли, че е супер и всичко е точно и ти го обичаш и прочие, ще се оправи и отново ще си се наслаждавате един на друг.
При нас стана, макар че отне мноооооооого време. Надявам се и при теб да стане.
А ако не стане, ами, продължаваш напред.  В крайна сметка, и без това не може. Преди все си мислех, че не е най - важното, и не може да ти е критерий за здрава връзка, но с напредването на годинките нещо размислям по темата. Grinning
Simple Smile
Според мен, между другото, всички сексуали смущения са само и единствено в главата на човека, но аз следвам Фройд, така че .... Grinning


Благодаря ти! Не знаеш какъв кураж ми вдъхваш! Аз обичам този човек страшно много и в сърцето си усещам, че това си е моят мъж, но този проблем ме обърква и побърква. За съжаление ставам кисела, раздразнителна и постоянно ми се плаче, а той го вижда това и се натоварва допълнително. Старая се да не му показвам, че ми е кофти, но не всеки път успявам. Вярвам, че когато двама души св обичат истински, нещата се нареждат. Може би трябва да се въоръжа с търпение. Наистина съм забелязала при него, че ако няколко последователни пъти всичко е ок и правим хубав секс, нещата вървят, но ако веднъж нещата не станат (ако е уморен, напрегнат) след това започват мъките и сякаш си слага бариера. Не съм сигурна как мога да го успокоя и насърча.

# 43
  • Мнения: 1 184
Добре де , в 21 век живеем , за афродизиаци не сте ли чували ?

# 44
  • Мнения: 84
Афродизиаци, спокойствие и любов. Simple Smile В горе долу тази последователност. Въпреки че ние до тях не стигнахме, но се бях пригласила с един чай "разгонен козел". Grinning
И ти самата трябва да си спокойна. Ако ви е интересно, пробвайте да тренирате заедно, или да практикувате йога заедно, да увелчите максимално контакта си, физически и психически. Естествено, не с основна нагласа, че го правите, за да стане секса уау, а за себе си, един за друг и т.н.
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт