Не съм отмъстителна, но в случая го искам, помогнете ми как да го направя

  • 19 299
  • 270
  •   1
Отговори
# 45
А има ли вариант тази /другата жена/ да е излъгала, за да се направи на интересна пред някой от чата?  newsm78

Не, каза неща, които не може да ги знае, ако не е била с не го в леглото.

# 46
  • Мнения: 236
 мъжа ти е направо за бой+развод+лишаване от родителски права #Cussing outти бременна дето се вика едвам се влачиш от тежест,а той ''горкият''отишъл да си облекчи сексуалния нагон?що за простотия?направо като чета и побесняавам още повече.според мен трябва да се съберете двете семейства,да изясните всичко и от там нататък всеки сам за себе си да прецени какво ще прави!

# 47
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Потресена съм! Ужас!  #2gunfire застреляй го! Ужасен човек, да ти причини такава болка, добре, че Бог те е дарил с детенце! Поне малко радост!
Добре де, не може да не му кажеш, че знаеш ....... абсурд!  Tired

# 48
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Много е трудно да се даде съвет,когато не си я изпитал цялата тая гадост на свой гръб (на никой не го пожелавам,естествено).
Мога да ти кажа какво бих направила аз,на твое място:
Първо-да нося детето му,а той да си облекчава сексуалните нагони,не бих простила никога...Мисля,че това е буквално гавра с теб като жена,майка и човек. Ами каква е гаранцията,че утре няма да потъпи пак така?Какво доверие ще има помежду ви от тук нататък?Ще си подслушвате телефоните,ще си четете sms-ите или ще си пребърквате джобовете?Неговата вина е равна на нейната,и,по дяволите-НЯМА ОПРАВДАНИЕ ЗА ИЗНЕВЯРАТА!Не се залъгвай и не го оправдавай!Ти си била в деветия,той се чувствал емоционално и физически незадоволен...Ами-да се развежда и да си прави каквото иска,но не и зад гърба ти!
Второ-намери начин въпросната "любовчийка" да си понесе последствията,за да помисли следващия път в чие семейство ще се намеси.Намери начин мъжа й да разбере,най-лесния и простия такъв е да се срещнете и да му разкажеш (и покажеш всичко).
Трето-ако се грижиш за това,че разваляш приятелските отношения между двамата мъже-то такива отношения просто не съществуват.Коя твоя истинска,ама истинска приятелка ще легне с мъжа ти???Какви приятели са те?
Не виждам смисъл да таиш нещата в себе си,да се измъчваш и да щадиш нечие несъществуващо достойнство.Изкарай истината наяве и се опитай да намериш сили да превъзмогнеш болката в името на невинната душица,която сте създали.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 217
Мисля, че единствения, с който трябва да се разправяш е съпругът ти.
Айде , остави лъжата, но да те унижава да й се извиняваш #2gunfire
Той като научи, че знаеш истината, едва ли ще ви останат същите отношенията с другите двама. Така че, изяж него. Нея остави щом е и бременна. Няма да ти стане по-добре ако и отмъстиш, но все пак можеш да и кажеш, че знаеш истината.

# 50
  • Мнения: 765
 Аз не разбирам ти искаш ли да продължиш да живееш с мъжа си? Как ще се развият нещата между вас ? Смяташ ли да продължиш сама оттук - нататък ? Това трябва да решиш . Ако да - венага направи цирка , който тези хора заслужават , ако не - изчакай да ти мине и помисли дали и как да действаш. Знам колко безсилна и огорчена се чустваш . Нищо не го оправдава него , а да не говорим , че ти не си длъжна да плащаш за това , че мъжа на онази жена изневерявал ! Аз лично не бих се стърпяла да реагирам на момента . Идеята да говориш 1- во с нея не е лоша , но по- добре познаваш мъжа си и по-лесно би притиснала него за цялата истина , а на мен ми се струва , че това едва ли е гледната точка на мъжа ти. Казваш че той не я харесвал , но това е класически начин да се презастрахова пред теб , защото сигурно му е минало през главата , че рано или късно ти ще разбереш . На твое място - слагам сълзите в задния джоб , хващам телефона и ги започвам наред !

# 51
  • Мнения: 1 425
@ От_луната
остави жената на мира - не виждаш ли че и тя си има достатъчно проблеми. Ти от това че мъжът ти един път ти изневерил си направила такава история и отмъщения чак искаш. А питаш ли я нея, дето явно мъжа и съвсем я прави на глупачка и изобщо не и обръща внимание. Тя достатъчно проблеми си създава сама, няма нужда и ти да и добавяш още.
А и жената на теб с нищо не ти е задължена.

Според мен поговори с мъжа си и му кажи, че знаеш и поискай той да ти се извини сега. Може да му покажеш и това което тя е написала, че не я кефи в леглото и да го питаш той какво мисли да прави сега по отношение на нея.
Можеш да му кажеш какво мислиш да правиш, ако това се повтори, ама трябва да си спокойна и найстина да кажеш това което мислиш да правиш, 'щото ако само блъфираш и те усети - после ще те върти на пръста си както си иска.
Според мен това е максимума който е разумно да направиш без да искаш да си създаваш сериозни проблеми на теб и на всички в историята (включително децата).

Реално това че мъжа ти е спал с нея нищо не значи. Не го взимай чак толкова навътре. Имаше една тема "На жена не се отказва" и аз и там казах - мъжете много рядко отказват секс на хубава жена (а 90% от българските жени са хубави). Това дали е обвързан мъжа или не има малко значение, същото е и за жената.

И изобщо - изчакай няколко дена и се поуспокои малко преди да решиш какво да правиш. Гневът е лош съветник.

# 52
  • Мнения: 5 468
Абе вие хубаво я съветвате да гледа разумно на нещата, но жената очевидно е много разстроена, и с право. Извинявайте, ама тези я правят на маймуна, особено пък с това за извинението.

Ами да. Точно така мисля и аз.
Онази е достатъчно проста, за да си предложи гъза на мъжа й, а тя да е супер умната, за да си седи в къщи и реве наранена... без никой да узнае за това?! Ми нещо не ми звучи реално. На теория - да, но практически е много трудно. Да си мълчиш, да не казваш на никого, да си направиш прическа, да изкушаваш мъжа си....... ooooh!. И как ще стане това? То отвътре ти крещи всичко, отвън ще се правиш на тра-ла-ла...
Не съм съгласна, че жената ще развали две семейства и ще остави 3 деца на самотек, ако разкрие истината. Ако се разбият семействата, няма да е тя виновната. Защото онази и мъжа й, сами са направили първата крачка към разваляне на семействата си, като са си свалили гащите и са се любували на атрибутите си...
Лично аз, ако изневеря на мъжа ми, ще го направя, защото много съм го искала и ще съм напълно наясно, че ако разбере за това, семейството ни може да иде на кино. И въпреки това ще го направя? Ами значи ще си нося риска с мен.
Не я жалете толкова онази дрисла... На нея не й е мигнало окото, а сега на нашата съфорумка ще й мига. С простака трябва да се действа по просташки, иначе нищо не разбира  и се чувства победител.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 823
Абе вие хубаво я съветвате да гледа разумно на нещата, но жената очевидно е много разстроена, и с право. Извинявайте, ама тези я правят на маймуна, особено пък с това за извинението.

Ами да. Точно така мисля и аз.
Онази е достатъчно проста, за да си предложи гъза на мъжа й, а тя да е супер умната, за да си седи в къщи и реве наранена... без никой да узнае за това?! Ми нещо не ми звучи реално. На теория - да, но практически е много трудно. Да си мълчиш, да не казваш на никого, да си направиш прическа, да изкушаваш мъжа си....... ooooh!. И как ще стане това? То отвътре ти крещи всичко, отвън ще се правиш на тра-ла-ла...
Не съм съгласна, че жената ще развали две семейства и ще остави 3 деца на самотек, ако разкрие истината. Ако се разбият семействата, няма да е тя виновната. Защото онази и мъжа й, сами са направили първата крачка към разваляне на семействата си, като са си свалили гащите и са се любували на атрибутите си...
Лично аз, ако изневеря на мъжа ми, ще го направя, защото много съм го искала и ще съм напълно наясно, че ако разбере за това, семейството ни може да иде на кино. И въпреки това ще го направя? Ами значи ще си нося риска с мен.
Не я жалете толкова онази дрисла... На нея не й е мигнало окото, а сега на нашата съфорумка ще й мига. С простака трябва да се действа по просташки, иначе нищо не разбира  и се чувства победител.
[/q

Абсолютно подкрепям Ню. newsm10

# 54
  • Мнения: 6 206
Ако държиш тя да се разкара от живота ви можеш да я държиш в шах с разпечатките от чата. Казваш й какво искаш и че ако не се съобрази мъжа й ще прочете хисторито. Ще се стресне и ще си пази семейството. НО все пак ми се вижда краен и ненужен вариант. Бих запазила този коз за по-нататък, не знаеш кога ще ти потрябва.
Успех!
Карен, и друг път съм ти го казвала, ти си умна жена!
И за мен това е правилният ход, макар че трябва просто да се приложи, тя си плаче за него, тази жена, не знам как да я нарека, споделя с непознат човек от някакъв си чат, подробности, не само за нейния тъп живот, ами и за други хора, които й се водят приятели и държат уж на нея!
Не бих я допуснала пак в до мен...
Бих говорила и с мъжа си.
Такава жена бих изолирала на момента.
Между другото не отчиташ ли факта, че може да чете и пише тук? И вече да е наясно?

# 55
  • Мнения: 5 468
Сега като прочетох и чата ви, мисля че мъжа ти е за голям бой и очна ставка - "Кажи ми Кармен, Любиш ли мъ ти?".
Но пък ти казваш, че не ти е давал никакви поводи да си мислиш, че те пренебрегва...
Той се натиска там, онази - поласкана го е приела. Той май е инициатора в тези зловещи интриги. Ааааа... не стига, че не го бива в леглото hahaha, ами и тръгнал с оназ работа напред Joy Joy Joy. Ето, жената недоволна hahaha. Изложил те е Crazy.

# 56
  • Мнения: 1 425
...
Между другото не отчиташ ли факта, че може да чете и пише тук? И вече да е наясно?
Па нека чете, току виж и дошъл малко акъл в главата, а не да приказва за връзките си с всеки непознат в нет-а.

# 57
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
А не можеш ли да го накараш да прочете темата - той ще види разговора и ще се досети, че се отнася до него  Mr. Green
И ще разбере, че вече знаеш - а после, можете да поговорите! Или пък му кажи направо, но съм сигурна, че трябва да му кажеш ....  Praynig
Дано всичко свърши добре за теб!

# 58
  • Мнения: 396
@ От_луната
остави жената на мира - не виждаш ли че и тя си има достатъчно проблеми. Ти от това че мъжът ти един път ти изневерил си направила такава история и отмъщения чак искаш. А питаш ли я нея, дето явно мъжа и съвсем я прави на глупачка и изобщо не и обръща внимание. Тя достатъчно проблеми си създава сама, няма нужда и ти да и добавяш още.
А и жената на теб с нищо не ти е задължена.

 Гневът е лош съветник.
Като тази жена си има проблеми с мъжа си,че той не я зачитал за нищо .....ми да си намери Е**Ч,ДА СИ Я ЛАШКА БЕ, КАКВИ СА ТИЯ ИЗЛИЯНИЯ ТУКА,ГОРКАТА ЖЕНА ............ДА  се чука с мъж,чиято жена е в 9 месец и  СЪЗДАВА ПРОБЛЕМИ В ЕДНО СЕМЕЙСТВО,където скоро ще има бебче.Не оправдавам мъжът и на авторката,но все пак......чак пък и да я остави на мира,защото си имала проблеми егати работата.Абе ако се лучи на теб друга песен ще запееш......
Искренно съжелявам за случилото се   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 15:17 от mitrewa

# 59
  • Мнения: 1 425
Като тази жена си има проблеми с мъжа си,че той не я зачитал за нищо .....ми да си намери Е**Ч,ДА СИ Я ЛАШКА БЕ...
Ами че тя точно това си е намерила.

Общи условия

Активация на акаунт