Не съм отмъстителна, но в случая го искам, помогнете ми как да го направя

  • 19 299
  • 270
  •   1
Отговори
# 30
Много хубаво си раказала историята и се вижда кой защо и как.
Не виждам за какво има да има отмъщаваш, защото:
1. Това е било само веднъж
2. Било е преди 1 година
3. Тя е имала семейни проблеми и също е търсила решение (отмъщение) - не го е намерила и е спряла
4. Ти си била в напреднала бременност, мъжа ти може би също е търсел отдушник на проблем (сексуален)
5. Смяли са се за да прикрият истината и неудобството си , а не да ти се подиграват!
6. Защо ти е изневерил с нея, защо тя е спала точно с него? - просто, познават се отдавна , близки са, най-лесното решение. Може пък да са си помогнали другарски!  Wink
7. Разбрали са, че връзка м/у тях не става (не бива да става) и са сложили точка, без да го правят достояние на половинките си, без да нараняват и да ссе разпаднат 2 семейства.

Мисля, че те са си извадили поука и не е нужно да им се издават присъди.
Тя си е наказана вече - знае за похожденията на мъжа си и страда.

Ако извадиш историята от миналото , търсейки отмъщение:
най-вероятно 2-те семейства ще се разбият, 3 деца ще страдат и 3-ма души вече няма да могат да бъдат приятели. (3-ма, защото 4-я знае и не е приятелски настроен)
Не причинявай това на себе си и толкова невинни хора - приятелят и всички деца!


От цялата история ми стана неприятно, че са те карали да се иззвиняваш на човек, който всъщност на теб дължи извинение! Тук са прекалили.
Другият проблем е, че той споделя прекалено лични неща и тя ги разнася.

Ако държиш тя да се разкара от живота ви можеш да я държиш в шах с разпечатките от чата. Казваш й какво искаш и че ако не се съобрази мъжа й ще прочете хисторито. Ще се стресне и ще си пази семейството. НО все пак ми се вижда краен и ненужен вариант. Бих запазила този коз за по-нататък, не знаеш кога ще ти потрябва.
Успех!

И ти много хубаво си се изказала, но искам да ти дам пояснения по някои точки
1 и 2 –да, съгласна съм
3 – имала семейни проблеми и ги решила – изневерила е с още 3-ма
4 – мъжа ми не е имал сексуален проблем – правехме го докато родя – корема ми не беше голем и го правехме по всякакъв начин и всякакви пози
5 – като ме карат да се извиня за това го смятам за подигравка
6 – не мисля, че съм съгласна, но може и да не съм права, другарската помощ ще я отмина 
7 – мисля, че по-скоро ги е страх от мъжа и.

# 31
  • Мнения: 2 332
Кошмарна ситуация... Общо взето - сърцето ти иска едно - да отмъстиш за тази огромна обида, а разума (в лицето на някои потребителки) - да изчакаш, да простиш и т.н. Лично аз не знам как бих постъпила, дано и никога да не ми се налага... Но определено обидата е огромна, да не говорим че тази "случка" няма да се повтори не защото мъжа ти се е осъзнал, а защото "приятелката" ви не иска... Има и друго - ако забравиш (не знам как ще стане) и простиш - как ще живееш с този мъж???

# 32
  • Варна
  • Мнения: 22
Има една стара и желязна поговорка: "Това, което човек не намира вътре в семейството, го търси извън него." Съжалявам, че ти казвам така, но помисли за нещата, които мъжът ти търси в тази негова "приятелка" и намира най-вероятно. Ако това е само сексът, съвсем нормално е в осми - девети месец да не можеш да го правиш с мъжа си, но сега, когато няма такава пречка опитай да бъде любвеобвилна към него. Да му дадеш цялата си любов, да го приласкаеш, така че да не може да ти откаже. Опитай се дори да го съблазниш, просто за да може той наново да се влюби в теб. Дано това да помогне и нещата между вас да се изгладят.  bouquet

# 33
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
  Ако бях на твое място, ще ги поканя най вежливо на вечеря и по някое време на всички ще покажа въпросния разговор, така бих отмъстила.
Извинете ако е много грубо, но това ще направя аз #2gunfire

# 34
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 792
Защо непрекъснато изкарваш нея виновна?
Обикновенно в такива случаи мъжа започва пръв.
Имаш ли идея какви ги говорят мъжете в такъв случай.
Мисля че трябва да потърсиш вината в мъжа си, а така излиза че него го оправдаваш , а тя ти е виновна за всичко.
Не може тя да е изкупителната жертва

# 35

С риск да съм досадна ще ви копирам някои неща, ако е много просто може да не ги четете 

Това, което ме накара да се усъмня миналата година – писма между тях двамата
Неговото:
>Simple SmileИ сега какво ще пиша?Искаш ли истината?Знам,че не си падаш по нея, но аз я харесвам много, дори да е болезнена:)Исках само да кажа,че ми липсваше през дните който отсъстваше от града, имах чувството ,че отсъстваше пт живота ми, а може би е ставало точно това... И какво да правим?

Отговора и:
Разбирам,че ти е по-лесно да го напишеш,отколкото да ми го кажеш..То май винаги е така.Разбирам и ,че те накарах да се чувстваш зле,понеже прекрасно осъзнавам как си се чувствал,но знаеш,че каквото и да кажа или да направя няма да се почувстваш по-добре.Да,бях щастлива за малко.Много за малко..Но си струваше да го изживея и ти го разбираш най-добре.Не разбирам обаче това защо да променя нашите приятелски отношения.Май от тук натататал не могат  и да бъдат други.Не искам да те загубя като приятел.Но ами нямам избор или най-малкото не могя да имам претенции,но исках да го знаеш все пак.Ти решаваш..

И няколко цитата от сегашния чат:

Тя (10:45:40 17/06/2006)
e,da po edno vreme bqhme i pove4e ot priqteli
Tя (10:47:09 17/06/2006)
nqmashe lubovi,samo sex
Аз (21:30:10 17/06/2006)
ми мъжа ти не ви ли усети
Tя (21:30:38 17/06/2006)
ako me beshe usetil nqmashe da mi e ve4e maj i nqmashe da sam bremenna v momenta
Аз (21:30:53 17/06/2006)
ще ви изпозастреля ли Wink
Tя (21:31:00 17/06/2006)
opredeleno:)
Аз (21:31:08 17/06/2006)
познават ли се двамата?
Tя (21:31:29 17/06/2006)
da,toi e nai-dobriq mu priqtel,zaedno sa non stop
Tя (21:33:21 17/06/2006)
bqh mu vqrna godini nared
 Tя (21:33:32 17/06/2006)
a toi ne e spiral
 Tя (21:33:40 17/06/2006)
a i vaobshte ne me zabelqzvashe
 Tя (21:33:52 17/06/2006)
i prosto v edin moment chashata prelq i taka
 Аз (21:33:59 17/06/2006)
и той ти беше под ръка
 Tя (21:34:14 17/06/2006)
ne,toi ne beshe parviq
 Аз (21:34:32 17/06/2006)
имало е и други значи
 Tя (21:34:36 17/06/2006)
aide sega ve4e 100% shte reshish che sam
 Tя (21:34:44 17/06/2006)
onazi dumichka:)
Tя (21:35:27 17/06/2006)
prosto toi me razbirashe
Tя (21:35:35 17/06/2006)
a i imashe chuvstva kam men
Tя (21:35:38 17/06/2006)
ot godini
Tя (21:35:45 17/06/2006)
a i e gola voda v legloto
Аз (21:35:47 17/06/2006)
и сега ли ги има Simple Smile
……..
Аз (23:32:59 17/06/2006)
ами сигурно му е трудно
Аз (23:33:07 17/06/2006)
ти си жената на приятеля му
 Tя (23:33:30 17/06/2006)
abe..chak trudno
 Tя (23:33:36 17/06/2006)
trudniq period mina
 Аз (23:33:47 17/06/2006)
кой беше той?
 Аз (23:33:50 17/06/2006)
веднага след това?
 Tя (23:33:56 17/06/2006)
da
 Аз (23:34:07 17/06/2006)
и как се държахте един с друг?
 Tя (23:35:02 17/06/2006)
ami kato priqteli
 Tя (23:35:14 17/06/2006)
no iamshe momenti,v koito pak imashe strast
 Tя (23:35:20 17/06/2006)
beshe trudnichko
 Аз (23:35:28 17/06/2006)
и не го повторихте?
 Tя (23:35:29 17/06/2006)
toi prodaljavashe da me jelae
Аз (23:36:18 17/06/2006)
защо не продължихте като е имало страст
Tя (23:36:50 17/06/2006)
ami az ne go iskah ve4e
Tя (23:40:25 17/06/2006)
ne mi haresa nachina po koito pravi sex
Tя (23:40:43 17/06/2006)
kak se dviji i taka natatak,nqma da navlizam v detaili

# 36
  • Мнения: 3 760
Съжалявам, че се чувстваш така. Разбирам те (доколкото мога  Wink) Права си да се чувстваш и наранена, и бясна.
Това, че са те накарали да се извиняваш наистина звучи като подигравка. Но ако наистина си убедена, че е това - значи съпругът ти не те уважава...
Съвети за отмъщение не мога да дам. И по принцип съм против, но в твоя случай те оправдавам.
Една виртуална  Hug от мен.
Каквото и да решиш не го трупай в себе си - от това ще пострада най-вече детето ви.
Успех!   bouquet

# 37
Има една стара и желязна поговорка: "Това, което човек не намира вътре в семейството, го търси извън него." Съжалявам, че ти казвам така, но помисли за нещата, които мъжът ти търси в тази негова "приятелка" и намира най-вероятно. Ако това е само сексът, съвсем нормално е в осми - девети месец да не можеш да го правиш с мъжа си, но сега, когато няма такава пречка опитай да бъде любвеобвилна към него. Да му дадеш цялата си любов, да го приласкаеш, така че да не може да ти откаже. Опитай се дори да го съблазниш, просто за да може той наново да се влюби в теб. Дано това да помогне и нещата между вас да се изгладят.  bouquet

Давам му цялата си любов, приласкавам го, той също ми я дава, той е влюбен в мен. Или е много добър актьор и ме заблуждава. Но въпреки всичко никога не ми е давал повод да си мисля, че не ме обича. До сега.

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лелелелее, гледам и не вярвам на очите си... #Crazy

чак пък токлоз лични диалози на показ... ooooh!

no comment  Sick

# 39
  • Мнения: 1 849
Мисля, че когато ръката ти сочи към другите, четирите пръста сочят към тебе. Не е проблема в жената, в приятелството и ...Проблема е, че не са поставени правилните основи на брака ви. В брака мъжът и жената трябва да са всичко един за друг-съветник, утеха, защита, прибежище, уют и спокойствие.....Ако не била тази женска е щяла да е друга. Съжалявам за нещата които са ви се случили, но нещото което трябва да направите е да започнете от начало със съпруга ти-какво цените един в друг, какво мечнаете за вас за живота ви, за детето ви, защо избра теб, а не се ожени за "приятелката".
Прости, защото истински силните хора прощават, това е по-трудно. Но дай да се разбере, че няма да оставиш живота си в това положение и ще промениш всичко!

Успех!!  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 809
Излишно е да казвам колко е неприятно и гадно това ,което ти се е случило.Знам ,че ужасно боли,но не се оставяй това да те обсебва.Усещам ,че си св вманиячила в това тя каза,той каза..,но те разбирам..Най-добре е да се опиташ да си посъбереш мислите и да не хабиш излишна енергия в мисли за отмъщение ит.н.И да отмъстиш болката няма да мине,дори ще се натовариш излишно още повече.Наистина трудно е да се даде съвет,защото ти трябва да решиш какво и как да направиш.Като начало проведи разговор със съпруга си ...Пожелавам ти успех  и сила!  bouquet

# 41
  • Мнения: 2 039
Жената не е виновна,а онзи симпатяга съпругът ти,мила!Какво е туй "имал нужда от сексуален отдушник" #Crazy??? А ние,а ние,в последните седмици на бременността,пръхтящи от тежест и дишащи тежко и мудно като китове на суша,и на нас ни се иска,ама не можем,щото носим техните чеда,а те да ходят да се плющят,така ли newsm61??? Ох,сори,ама бая се набрах! Ако те обича и те уважава поне мъничко,няма да постъпва така докато си бременна,няма!А това с извинението,ами направо незнам,егати наглостта:shock: Shocked Shocked! Според мен трябва да поставиш въпроса пред тях директно,без да се притесняваш кого ще нараниш,щото те не са мислили за теб тогава,нали?Много ли е хубаво да си траеш и да набираш навътре в себе си и да не намираш мира??? Наистина съжалявам за начина,по който са те накарали да се чувстваш   bouquet!!!

# 42
  • Мнения: 819
Много хубаво си раказала историята и се вижда кой защо и как.
Не виждам за какво има да има отмъщаваш, защото:
1. Това е било само веднъж
2. Било е преди 1 година
3. Тя е имала семейни проблеми и също е търсила решение (отмъщение) - не го е намерила и е спряла
4. Ти си била в напреднала бременност, мъжа ти може би също е търсел отдушник на проблем (сексуален)
5. Смяли са се за да прикрият истината и неудобството си , а не да ти се подиграват!
6. Защо ти е изневерил с нея, защо тя е спала точно с него? - просто, познават се отдавна , близки са, най-лесното решение. Може пък да са си помогнали другарски!  Wink
7. Разбрали са, че връзка м/у тях не става (не бива да става) и са сложили точка, без да го правят достояние на половинките си, без да нараняват и да ссе разпаднат 2 семейства.

Мисля, че те са си извадили поука и не е нужно да им се издават присъди.
Тя си е наказана вече - знае за похожденията на мъжа си и страда.

Ако извадиш историята от миналото , търсейки отмъщение:
най-вероятно 2-те семейства ще се разбият, 3 деца ще страдат и 3-ма души вече няма да могат да бъдат приятели. (3-ма, защото 4-я знае и не е приятелски настроен)
Не причинявай това на себе си и толкова невинни хора - приятелят и всички деца!


От цялата история ми стана неприятно, че са те карали да се иззвиняваш на човек, който всъщност на теб дължи извинение! Тук са прекалили.
Другият проблем е, че той споделя прекалено лични неща и тя ги разнася.

Ако държиш тя да се разкара от живота ви можеш да я държиш в шах с разпечатките от чата. Казваш й какво искаш и че ако не се съобрази мъжа й ще прочете хисторито. Ще се стресне и ще си пази семейството. НО все пак ми се вижда краен и ненужен вариант. Бих запазила този коз за по-нататък, не знаеш кога ще ти потрябва.
Успех!


Всичко, което си мислех да кажа е повторение на постинга на KAREN
Според мен трябва да помислиш над тези думи-толкова е вярно всичко!
А от мен-просто трябва да направиш всичко възможно да ограничиш контактите му с тази жена ! Ясно да му покажеш,че това,което с тава в семейството ви не бива да стига до нея/ всъщност до когото и да било друг/
Желая ти успех,не бъди отмъстителна-всичко на този свят се връща! Не се измъчвай да го връщаш ТИ!

# 43
  • Мнения: 8 917
Моят съвет е изчакай - като си ядосана и нервирана може да направиш доста грешки. Опитай се да се испокоиш и ще имаш 2 варианта - 1.да решиш, че си над тия неща и да не падаш до тяхното ниво да се занимаваш с тях и 2.да го направиш - отмъщението ,което си решиш, по възможно най-"добрият" начин, защото ще е измислено всичко до край. Peace Пожелавам ти да избереш първият, но каквото и да избереш - Успех! Peace

# 44
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
А има ли вариант тази /другата жена/ да е излъгала, за да се направи на интересна пред някой от чата?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт