Не съм отмъстителна, но в случая го искам, помогнете ми как да го направя

  • 19 298
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сигурна съм, че не преувеличава и са го направили, защото ми каза подробности от рода на дължина, ширина и поведение в леглото - неща, които са типични за мъжа ми.
Хм, ква е тази жена, дето с непознат мъж по кю-то /нали ти си се рагистрирала като мъж/ обсъжда атрибутите на друг мъж, и то с толкова подробности - дължина, ширина??? newsm78 Аз съм в шок. Нещо не си представям сега някой да ми се включи на кю-то и аз да почна да си споделям толкова лични неща. ooooh!
А иначе за отмъщението - според мен не си струва, няма да ти олекне ако я нараниш и ти, а даже напротив - ще се принизиш до нейното ниво.
Ако искаш да си го върнеш на мъжа ти, просто му дай да прочете вашия разговор. Гарантирам ти че ще му се разкаже играта - един път като прочете мнението на приятелката му за него и втори път като се изправи пред теб и трябва да ти даде обяснение.

Точно така мисля и аз.

# 16
  • Мнения: 1 680
Според мен мъжът и многократно и го е върнал, след като й изневерява, по принцип няма смисъл и ти да и връщаш. Тя е изневерила от отчаяние. Но ако много държиш ...
Не бих дала информацията на нейния мъж на първо време. По-скоро ще се срещна с нея и ще и кажа, че си е чатила с мен и знам всичко. Ще и поставя ултиматум да намери повод да се скара с моят мъж и повече да не общува с него, в противен случай мъжът и получава лог-а. Що не я поизнудваш по този начин?

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Остави седящия горе да отмъщава и наказва..., не трупай завист и злост в себе си. Погледни философски над нещата и само си изясненте бъдещето с твоята 1/2-ра.

Остави таз жена (а ми се иска да напиша и блудница) да я накаже когото трябва.

Кураж и късмет в дебрите на семейните взаимоотношения. Peace

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 960
Много хубаво си раказала историята и се вижда кой защо и как.
Не виждам за какво има да има отмъщаваш, защото:
1. Това е било само веднъж
2. Било е преди 1 година
3. Тя е имала семейни проблеми и също е търсила решение (отмъщение) - не го е намерила и е спряла
4. Ти си била в напреднала бременност, мъжа ти може би също е търсел отдушник на проблем (сексуален)
5. Смяли са се за да прикрият истината и неудобството си , а не да ти се подиграват!
6. Защо ти е изневерил с нея, защо тя е спала точно с него? - просто, познават се отдавна , близки са, най-лесното решение. Може пък да са си помогнали другарски!  Wink
7. Разбрали са, че връзка м/у тях не става (не бива да става) и са сложили точка, без да го правят достояние на половинките си, без да нараняват и да ссе разпаднат 2 семейства.

Мисля, че те са си извадили поука и не е нужно да им се издават присъди.
Тя си е наказана вече - знае за похожденията на мъжа си и страда.

Ако извадиш историята от миналото , търсейки отмъщение:
най-вероятно 2-те семейства ще се разбият, 3 деца ще страдат и 3-ма души вече няма да могат да бъдат приятели. (3-ма, защото 4-я знае и не е приятелски настроен)
Не причинявай това на себе си и толкова невинни хора - приятелят и всички деца!


От цялата история ми стана неприятно, че са те карали да се иззвиняваш на човек, който всъщност на теб дължи извинение! Тук са прекалили.
Другият проблем е, че той споделя прекалено лични неща и тя ги разнася.

Ако държиш тя да се разкара от живота ви можеш да я държиш в шах с разпечатките от чата. Казваш й какво искаш и че ако не се съобрази мъжа й ще прочете хисторито. Ще се стресне и ще си пази семейството. НО все пак ми се вижда краен и ненужен вариант. Бих запазила този коз за по-нататък, не знаеш кога ще ти потрябва.
Успех!

# 19
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Момичета, жената е била бременна в деветия месец, представяте ли си ? Какви се тези мъже! Аз бих му забранила да общува с тази жена, ако иска да си запази семейството и да си отгледа детето!!!
Може би съм крайна, но, егати и постъпката пък  newsm78 чудя се понякога мъжете наред ли са?  #2gunfire  Cry

# 20
  • София
  • Мнения: 6 999
Много хубаво си раказала историята и се вижда кой защо и как.
Не виждам за какво има да има отмъщаваш, защото:
1. Това е било само веднъж
2. Било е преди 1 година
3. Тя е имала семейни проблеми и също е търсила решение (отмъщение) - не го е намерила и е спряла
4. Ти си била в напреднала бременност, мъжа ти може би също е търсел отдушник на проблем (сексуален)
5. Смяли са се за да прикрият истината и неудобството си , а не да ти се подиграват!
6. Защо ти е изневерил с нея, защо тя е спала точно с него? - просто, познават се отдавна , близки са, най-лесното решение. Може пък да са си помогнали другарски!  Wink
7. Разбрали са, че връзка м/у тях не става (не бива да става) и са сложили точка, без да го правят достояние на половинките си, без да нараняват и да ссе разпаднат 2 семейства.

Мисля, че те са си извадили поука и не е нужно да им се издават присъди.
Тя си е наказана вече - знае за похожденията на мъжа си и страда.

Ако извадиш историята от миналото , търсейки отмъщение:
най-вероятно 2-те семейства ще се разбият, 3 деца ще страдат и 3-ма души вече няма да могат да бъдат приятели. (3-ма, защото 4-я знае и не е приятелски настроен)
Не причинявай това на себе си и толкова невинни хора - приятелят и всички деца!


От цялата история ми стана неприятно, че са те карали да се иззвиняваш на човек, който всъщност на теб дължи извинение! Тук са прекалили.
Другият проблем е, че той споделя прекалено лични неща и тя ги разнася.

Ако държиш тя да се разкара от живота ви можеш да я държиш в шах с разпечатките от чата. Казваш й какво искаш и че ако не се съобрази мъжа й ще прочете хисторито. Ще се стресне и ще си пази семейството. НО все пак ми се вижда краен и ненужен вариант. Бих запазила този коз за по-нататък, не знаеш кога ще ти потрябва.
Успех!

Уаууууууууууу Карен - написала си моето мнение 1 към 1.

Само не мога да разбера, защо авторката вини другата жена, за всичко, а мъжа си - не. Проблемът не е в секса, а в това, че той е по-близък емоционално с приятелката си, а не с жена си. Което е ОГРОМНАТА изневяра за мен. Щом споделя с нея - значи я чувства по-близка, което е притеснително /меко казано/.

# 21
# 22
  • Мнения: 2 978
....
Само не мога да разбера, защо авторката вини другата жена, за всичко, а мъжа си - не. ..........

И аз много пъти съм го засичала това твърдение...мислих и реших, че може би така е по- лесно... newsm78....
Много по - трудно е да виниш някой когото обичаш, докато пък е много по - лесно е някой чужд да е виновен за твоите проблеми...разбира се, това си е мое мнение Thinking

# 23
  • Мнения: 3 091
отвратително... ужасно съжалявам за това, което преживяваш! покажи писанията в кю-то на мъж й! и гледай отстрани..., но бъди готова за сериозна битка!

# 24
  • Мнения: 4 621

[/quote]

.....
Само не мога да разбера, защо авторката вини другата жена, за всичко, а мъжа си - не. Проблемът не е в секса, а в това, че той е по-близък емоционално с приятелката си, а не с жена си. Което е ОГРОМНАТА изневяра за мен. Щом споделя с нея - значи я чувства по-близка, което е притеснително /меко казано/.
[/quote]

Абсолютно съм съгласна Peace
Мъжа ти е човека, който има ангажименти и отговорности към теб, той е този, който твърди, че те обича и от неготрябва да искаш обяснение.

# 25
  • Мнения: 5 877
Егати ситуацията, наистина са го прекалили - чак пък да те карат да се извиняваш...
има смисъл в думите на Карен, но наистина те разбирам.
Разкарай ги тия хора от живота си, нея най-вече естествено. Няма такава персона. И мъжът ти няма думата по въпроса, ако иска да има жена и дете.

# 26
  • Мнения: 631
Лично мое мнение е да не отмъщаваш. Има един стар лаф - "накажи врага с великодушие" Тя жената каквато и да е ще се усети по някое време, че нещата не са както преди. А мъжа си го накарай да говори с теб а не с нея, накарай го да бъде твой. Много ще ме оплюят и ще кажат : " Да де ама как?"  Ами промени малко живота си - направи се красива, стани потайна, прелъстявай го и го изоставяй, проявявай малко безразличие, бъди любопитна - ей тези женски хитринки. Бъди разумна и когато трябва му показвай, че ти си жената - тази жена, желаната, тази която той е харесал и избрал, тази която е родила неговото дете. Ако още го обичаш и държиш на него - прости му и не натяквай. Покажи му че го познаваш много добре, но не му го казвай директно. Той ще види промяната и ще се заинтересува защо, и какъв е проблема - бъди сигурна, че ще го сбъркаш.  


Със анализа на Karen съм много съгласна.

# 27
Това,че са те накарали да им се извиняваш е наистина отвратително. Ето това вече не бих простила. Изневерята може и да я преглътна някак си, но извининението не. Аз на твое място бих казала на мъжът й. Извикай го - покажи му писанията й и като имат семейни проблеми да си ги решават.

# 28
  • Мнения: 5 877
Абе вие хубаво я съветвате да гледа разумно на нещата, но жената очевидно е много разстроена, и с право. Извинявайте, ама тези я правят на маймуна, особено пък с това за извинението.

Ако искаш, пиши ми на ЛС.

# 29
  • Мнения: 2 978
Абе вие хубаво я съветвате да гледа разумно на нещата, но жената очевидно е много разстроена, и с право. Извинявайте, ама тези я правят на маймуна, особено пък с това за извинението.


Ами как да гледа...така или иначе нервите ще си ги похаби...защо да не се опита да е по- спокойна, така ще може да премисли нещата, които ще са в нейна полза по - добре.

Общи условия

Активация на акаунт